Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Diligentia
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
C.C. Ter Vesten
Beveren-Waas
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
Theater de Schalm
Veldhoven
Het Everloo
Rossum
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Maaspoort
Venlo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Parktheater
Eindhoven
De Meerpaal
Dronten
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Rietveld Theater
Delft
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Checkpoint Charlie
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
De Reggehof
Goor
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
C.C. De tippe
Vledder
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Theater Zinin
Nijverdal
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 02 april 2016
De Partizanen - De Partizanen
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
C.C. Ter Vesten, Beveren-Waas
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Molen, Beuningen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Orpheus, Apeldoorn
Hans Teeuwen
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt
Flint, Amersfoort
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theaterhotel Almelo, Almelo
Johan Goossens - Daglicht
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 03 april 2016
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Alex Roeka - Voort!
Diligentia, Den Haag
dinsdag 05 april 2016
Hans Teeuwen
Zaantheater, Zaandam
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Venray, Venray
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Schalm, Veldhoven
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Everloo, Rossum
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Leidse Schouwburg, Leiden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater 't Speelhuis, Helmond
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rob Scheepers - Try-out voor Schroot
De Weijer, Boxmeer
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 06 april 2016
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Maaspoort, Venlo
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Je Suis Ali
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Harmonie, Leeuwarden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater De Boerderij, Huizen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Aan de Slinger, Houten
Kasper van Kooten
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Cameretten Finalistentournee
Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Meerpaal, Dronten
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Peter Heerschop
Theater De Veste, Delft
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rietveld Theater, Delft
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Ironic Curtain Comedy Club Special: Attila The Stockbroker & Barnstorm
Checkpoint Charlie, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Intouchables
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 07 april 2016
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sara Kroos - Doorgefokt
Markant Uden, Uden
20:30
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Lindenberg Theater, Nijmegen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Cameretten Finalistentournee
Witte Theater, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Hans Teeuwen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Kirsten van Teijn - Heilloos
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Daniël Arends
De Reggehof, Goor
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Kennemer Theater, Beverwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
vrijdag 08 april 2016
Lenette van Dongen - Tegenwind
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Cameretten Finalistentournee
C.C. De tippe, Vledder
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Werftheater, Utrecht
20:00
Intouchables
Agnietenhof, Tiel
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Stoep, Spijkenisse
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
De Partizanen - De Partizanen
Theater Zinin, Nijverdal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agora Theater Lelystad, Lelystad