Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Grenswerk
Venlo
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
00:00
Dok6
Panningen
00:00
Theater De Boerderij
Huizen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Veste
Delft
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Podium Boxtel
Boxtel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Odeon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Rietveld Theater
Delft
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kampanje
Den Helder
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Jan van Besouw
Goirle
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Diligentia
Den Haag
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Idea
Soest
Wilminktheater
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Fransche School Culemborg
Culemborg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Walhalla
Rotterdam
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Markant Uden
Uden
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Dok6
Panningen
S.C.C. De Enck
Oirschot
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
maandag 05 november 2018
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 06 november 2018
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Schouwburg Amphion, Doetinchem
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ali B - Koorts
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Leonard Bernstein / Toine Sporken - Luistervinken
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Dood The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
woensdag 07 november 2018
Jeroen Leenders
Grenswerk, Venlo
Maartje & Kine - Vibrato
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Yentl en de Boer - Magie
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen
Goudse Schouwburg, Gouda
Marco Lopes - Moedt
Dok6, Panningen
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Dok6, Panningen
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater De Boerderij, Huizen
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jan Beuving - Rotatie
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Matroesjka - Brainwash
Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Louise Korthals - Alles is er
Theater De Leest, Waalwijk
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Theater De Veste, Delft
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Deventer Schouwburg, Deventer
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
Podium Boxtel, Boxtel
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Dakota, Den Haag
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Schouwburg Odeon, Zwolle
Alex Ploeg Ultimatum
Het Klooster, Woerden
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefano Keizers - Erg Heel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Edson Da Graça - Wakker
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Esther Scheldwacht / Kees Hulst
De Weijer, Boxmeer
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jeroen van Merwijk - Lucky
De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Asporaat - Judeska in de TBS-kliniek
Markant Uden, Uden
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Hadewych Minis - Minis Plus
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Liliane de Graaf / Onno Innemee - Verschil moet er zijn
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Max van den Burg - Paasbest
Rietveld Theater, Delft
20:30
Comedy Night
Podium Victorie, Alkmaar
donderdag 08 november 2018
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Theater De Willem, Papendrecht
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Theater de Koornbeurs, Franeker
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0
De Kattendans, Bergeijk
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Kolk, Assen
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen
Theater de Kampanje, Den Helder
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Om Alles!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Parktheater, Eindhoven
Johan Goossens - Vlam
Theater De Winsinghhof, Roden
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater de Kom, Nieuwegein
Matroesjka - Brainwash
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
René van Meurs - Ik beloof niks
Jan van Besouw, Goirle
Lebbis - De Bovengrens
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Schouwburg Lochem, Lochem
Tineke Schouten - Highlights
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Rundfunk - Wachstumsschmerzen
Diligentia, Den Haag
Arie & Silvester - Wie?!
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Anne Neuteboom - Kijk haar gaan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Anne-Marie Jung - Ram
Theater Idea, Soest
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Wilminktheater, Enschede
Alex Ploeg Ultimatum
Theater de Schalm, Veldhoven
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Martijn Koning - Koning van de dieren
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Kiki Schippers - Waar
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Fransche School Culemborg, Culemborg
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Meer van hetzelfde
Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Het Park, Hoorn
Ali B - Koorts
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Oudejaars 2018 - Onderweg naar morgen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ton Kas - Kakmaker
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
The Tragedy of Slaughtervaart Toneelgezelschap Dood Paard
Meervaart, Amsterdam
20:00
Enge Buren - Vreemde Vogels
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Rayen Panday - Fenomeen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Joke de Kruijff / Mariska van Kolck / Marleen van der Loo - Liften
Markant Uden, Uden
20:15
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Leon van der Zanden - Kameleon
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Maartje & Kine - Vibrato
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 09 november 2018
William Boeva - Reset
Dok6, Panningen
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
S.C.C. De Enck, Oirschot
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk