CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -291
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 sep
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
do 12 sep
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Werftheater
Utrecht
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
1
Theater Ludens
Voorburg
1
1
vr 13 sep
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
za 14 sep
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
C.C. Onder de Linden
Middenbeemster
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Openluchttheater Caprera
Bloemendaal
1
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 16 sep
20:15
Diligentia
Den Haag
di 17 sep
Sportpaleis
Antwerpen
3
wo 18 sep
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Muze
Noordwijk
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
Het Klooster
Woerden
1
Ziggo Dome
Amsterdam
4
do 19 sep
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
vr 20 sep
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Boom Chicago
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
1
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Speeldoos
Vught
za 21 sep
20:00
De Tramwerkplaats
Winschoten
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Capellenborg Theater
Wijhe
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Jan van Besouw
Goirle
zo 22 sep
14:00
Openlucht Theater Amsterdamse Bos
Amstelveen
14:30
Munttheater
Weert
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Proeflokaal Belgie
Almelo
The Hub for Expats
Eindhoven
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
ma 23 sep
Café The Florin
Utrecht
2
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 24 sep
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 25 sep
Het Perron
Amsterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
do 26 sep
Het Perron
Amsterdam

woensdag 11 september 2013

20:00
Lenette van Dongen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Lebbis De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Cabarestafette Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

donderdag 12 september 2013

20:00
Urbanus Parktheater, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman Werftheater, Utrecht
20:00
Lenette van Dongen Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Katinka Polderman Theater PePijn, Den Haag
20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:00
Cabarestafette Parktheater, Eindhoven
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Lebbis C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Theater Ludens, Voorburg
1
1

vrijdag 13 september 2013

20:00
Lenette van Dongen De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Lebbis De Kattendans, Bergeijk
20:00
Katinka Polderman Theater PePijn, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Dolf Jansen Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Youp van 't Hek Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - V Ledeltheater, Oostburg

zaterdag 14 september 2013

20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
De Hyena's Prismare, Enschede
20:00
Comedy Night: Stefan Pop + Tim Fransen Effenaar, Eindhoven
20:00
Emilio Guzman Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Thomas van Luyn C.C. Onder de Linden, Middenbeemster
20:00
Lenette van Dongen Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Erik van Muiswinkel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Foto Veldhuis & Kemper
Veldhuis & Kemper Openluchttheater Caprera, Bloemendaal
1
20:15
Javier Guzman C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Guido Weijers - V Jan van Besouw, Goirle
20:30
Martijn Koning Theater PePijn, Den Haag

maandag 16 september 2013

20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Diligentia, Den Haag

dinsdag 17 september 2013

Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Sportpaleis, Antwerpen
3

woensdag 18 september 2013

20:00
Jeroen Leenders Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lenette van Dongen De Muze, Noordwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Podium Reimerswaal, Rilland
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Het Klooster, Woerden
1
Foto Jeff Dunham
Jeff Dunham Ziggo Dome, Amsterdam
4

donderdag 19 september 2013

20:00
Jeroen Leenders Theater PePijn, Den Haag
20:00
Urbanus Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Ton Kas De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Thomas van Luyn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Lebbis Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Dolf Jansen De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Guido Weijers - V Posthuis Theater, Heerenveen

vrijdag 20 september 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Guido Weijers - V DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van Boom Chicago, Amsterdam
20:00
Ton Kas Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Thomas van Luyn Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Martijn Koning De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lebbis Musis, Arnhem
20:00
Katinka Polderman Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Posttheater, Arnhem
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Theater Zuidplein, Rotterdam
1
1
20:00
Cabarestafette Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Cabarestafette Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Speeldoos, Vught

zaterdag 21 september 2013

20:00
Arno van der Heyden De Tramwerkplaats, Winschoten
20:00
Anne Jan Toonstra Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Stefan Pop C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Stefan Pop C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Sander van Opzeeland Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Lenette van Dongen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Lebbis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Erik van Muiswinkel Posttheater, Arnhem
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Capellenborg Theater, Wijhe
20:15
Who's afraid of George and Mildred? Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Enge Buren met De Ware Naaktheid/try-out Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Jan van Besouw, Goirle

zondag 22 september 2013

14:00
Comedy Under The Stars Openlucht Theater Amsterdamse Bos, Amstelveen
14:30
De gebroeders Fretz - Revolte Munttheater, Weert
20:00
Electropis - Henry van Loon Parktheater, Eindhoven
20:00
Thijs Kemperink / André Manuel Proeflokaal Belgie, Almelo
Joe Eagan / Paul Myrehaug / Peter White / Sand Van The Hub for Expats, Eindhoven
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede

maandag 23 september 2013

The Florin English Comedy Night Café The Florin, Utrecht
2
20:00
Stefan Pop Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 24 september 2013

20:00
Emilio Guzman Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 25 september 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Perron, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller Agnietenhof, Tiel
20:00
Emilio Guzman Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Lenette van Dongen Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Het Klooster, Woerden
20:00
Dolf Jansen De Oosterpoort, Groningen
20:15
André Manuel en Geert Hautekiet - Het Lied - Opus De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Posttheater, Arnhem

donderdag 26 september 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Het Perron, Amsterdam
Pagina -291