CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -291
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 11 mrt
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
4
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Musis
Arnhem
21:30
Boom Chicago
Amsterdam
do 12 mrt
Cultuurhuis Heerlen
Heerlen
C.C. De Mol
Lier
ECI Cultuurfabriek
Roermond
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
De Molenberg
Delfzijl
1
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Café De Swartesteegh
Leusden
20:30
So What!
Gouda
1
20:30
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 13 mrt
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
De Meenthe
Steenwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Tuin
Leusden
20:00
De Kattendans
Bergeijk
20:00
C.C. De Kei
Reusel
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
NTGent
Gent
20:00
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
C.C. Den Egger
Scherpenheuvel
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater De Musketon
Utrecht
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
1
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
C.C. Berchem
Berchem
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
za 14 mrt
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schalm
Veldhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Posttheater
Arnhem
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Spiegeltheater
Middelburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Warande
Turnhout
20:00
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Klein Theater
Dinxperlo
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen

woensdag 11 maart 2015

20:00
Acda en de Munnik Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
4
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Eric van Sauers | Ontroert Meervaart, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Teerling (reprise) TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B beken(d)t Theater De Veste, Delft
20:30
Peter Heerschop - Van horen zeggen (try-out) Schouwburg Almere, Almere
20:30
Ilse Warringa / Niek Barendsen - & Paren & Musis, Arnhem
21:30
Nicole Mischler / Peter More Boom Chicago, Amsterdam

donderdag 12 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Cultuurhuis Heerlen, Heerlen
Hans Liberg - ATTACCA C.C. De Mol, Lier
Jasper van Kuijk - Schoon Schip ECI Cultuurfabriek, Roermond
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:00
Tineke Schouten - Gewoon doen! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig De Meenthe, Steenwijk
20:00
Pieter Jouke - Tot nu toe Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Zaantheater, Zaandam
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Intgeniep - Op en haar De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Karin Bloemen - Witte Nar Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater De Veste, Delft
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Orpheus, Apeldoorn
20:00
Ali B beken(d)t Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Plien en Bianca - Gaat het nog door? Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud De Molenberg, Delfzijl
1
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Het Klooster, Nuenen
20:30
Marc de Hond - Scherven brengen geluk Theater Ludens, Voorburg
20:30
Comedy Inc. Café De Swartesteegh, Leusden
20:30
Kiki Schippers So What!, Gouda
1
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Henry van Loon Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 13 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Hans Liberg - ATTACCA De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Martin Simek - Enkelspel Theater De Tuin, Leusden
20:00
Schudden - Perrongeluk De Kattendans, Bergeijk
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor C.C. De Kei, Reusel
20:00
Piepschuim - Recept Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
De Partizanen - De Partizanen Dok6, Panningen
20:00
Patrick Nederkoorn - Code Rood Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Posttheater, Arnhem
20:00
Javier Guzman - Absurd verlicht NTGent, Gent
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent C.C. Den Egger, Scherpenheuvel
20:00
Johan Goossens - Daglicht De Vorstin, Hilversum
20:00
Jennifer Evenhuis - Gul Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Agnietenhof, Tiel
20:00
Droog Brood - Kissy Kissy TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater De Musketon, Utrecht
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Margriet Bolding - Zo zijn we niet getrouwd Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Ruben van der Meer / Tijl Beckand - De Grote Improvisatieshow Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Orpheus, Apeldoorn
20:00
Anuar - Integer C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Kennemer Theater, Beverwijk
Foto Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus
Brigitte Kaandorp - Grande de luxe Extra Plus Theater de Spiegel, Zwolle
1
20:15
Ellen Dikker - Groene Vingers Podium Boxtel, Boxtel
20:15
Berit Companjen - Genoeg is niet genoeg Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Berchem, Berchem
20:30
Max van den Burg - Amok BREStheater, Brielle
20:30
Lach het weg Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Ali B beken(d)t Energiehuis, Dordrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark -2 Theater De Omval, Diemen
21:00
Comedy Café Kroepoekfabriek, Vlaardingen

zaterdag 14 maart 2015

Henry van Loon | Sluimer Zaantheater, Zaandam
Hans Liberg - ATTACCA Theater de Schalm, Veldhoven
Sjaak Bral - Lik Op Stuk (reprise) Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Daniël Arends - Carte Blanche Posttheater, Arnhem
20:00
Schudden - Perrongeluk Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater Ludens, Voorburg
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Spiegeltheater, Middelburg
20:00
Brainpower & Jörgen Raymann - Twee-eiig Agnietenhof, Tiel
20:00
Piepschuim - Recept Agora Theater Druten, Druten
20:00
De Partizanen - De Partizanen Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Theater De Tuin, Leusden
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent De Warande, Turnhout
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Enge Buren - De Ware Naaktheid Klein Theater, Dinxperlo
20:00
Cabaretteketet Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Pagina -291