CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -291
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 11 mei
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Theater 4en1
Breukelen
World Forum CC
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
1
C.C. Gildhof
Tielt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
2
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater de Hofnar
Valkenswaard
1
Schouwburg Almere
Almere
2
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
zo 12 mei
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
2
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
ma 13 mei
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 14 mei
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Toneelschuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
1
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
1
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
wo 15 mei
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
De Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
do 16 mei
Theater de Schalm
Veldhoven
Theaters Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Prismare
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam

zaterdag 11 mei 2013

Poolvogel - Poolvogel Theater Bouwkunde, Deventer
Yora Rienstra - We maken er wat van Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Munttheater, Weert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Karin Bruers - Waar was ik? Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel Theater 4en1, Breukelen
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv World Forum CC, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard Werftheater, Utrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Agora Theater Druten, Druten
Foto Henry van Loon - Electropis
Henry van Loon - Electropis Chassé Theater, Breda
1
Han Solo - Han Solo bedankt! C.C. Gildhof, Tielt
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
2
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Howard Komproe: LULverhalen Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil Effenaar, Eindhoven
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Koningshof, Maassluis
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Foto Schudden
Schudden Theater de Hofnar, Valkenswaard
1
Foto Javier Guzman - Delirium II
Javier Guzman - Delirium II Schouwburg Almere, Almere
2
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Posttheater, Arnhem

zondag 12 mei 2013

Marc-Marie Huijbregts - Florissant Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse Paradiso, Amsterdam
2
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis

maandag 13 mei 2013

Mylene d'Anjou - /Hufterproof De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 14 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Toneelschuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar Wilminktheater, Enschede
Foto Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
1
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
1
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Orpheus, Apeldoorn

woensdag 15 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures Flint, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer De Vorstin, Hilversum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Dorine Wiersma Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam

donderdag 16 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van Theaters Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien! Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Prismare, Enschede
Henry van Loon - Electropis Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Witte nar Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Kleine Komedie, Amsterdam
Pagina -291