Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Jan Tervaert
Hamme, Oost-vlaanderen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Venray
Venray
Prismare
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Theater Achterom
Hilversum
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
S.C.C. De Enck
Oirschot
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Griffioen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Theater De Leest
Waalwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Kruithuis
Groningen
Posttheater
Arnhem
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Dakota
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Scheldetheater
Terneuzen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
C.C. Strombeek
Grimbergen
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
De Kattendans
Bergeijk
Zaantheater
Zaandam
Theater Idea
Soest
Spant!
Bussum
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Oosterpoort
Groningen
C.C. Achterolmen
Maaseik
Jan van Besouw
Goirle
Theater Bellevue
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Oude Luxor Theater
Rotterdam
dinsdag 14 mei 2013
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
Howard Komproe: LULverhalen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Chris van der Ende / Reinier Meijer
Vorstin, Hilversum
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Comedy Colors Night
SuperMarkt, Den Haag
20:30
Dorine Wiersma
Posttheater, Arnhem
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
donderdag 16 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Schalm, Veldhoven
Yora Rienstra - We maken er wat van
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Schudden - We vieren het maar
Diligentia, Den Haag
Pieter Derks - Van nature
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Jan Tervaert, Hamme, Oost-vlaanderen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Sabine Beens - Ça bien!
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Schouwburg Venray, Venray
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Prismare, Enschede
Henry van Loon - Electropis
Orpheus, Apeldoorn
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater Achterom, Hilversum
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
S.C.C. De Enck, Oirschot
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Leidse Schouwburg, Leiden
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Zaantheater, Zaandam
Jandino Asporaat - De Revue
Theater De Leest, Waalwijk
Ashton Brothers - Treasures
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Howard Komproe: LULverhalen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Fransche School Culemborg, Culemborg
21:00
The Stand Up Club
Theater Walhalla, Rotterdam
vrijdag 17 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Theater de Spiegel, Zwolle
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Yora Rienstra - We maken er wat van
Het Kruithuis, Groningen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Posttheater, Arnhem
Schudden - We vieren het maar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeffrey Spalburg - Thuus
Theater Dakota, Den Haag
Soundos - Er is geen plan B
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
DeLaMar, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Scheldetheater, Terneuzen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Strombeek, Grimbergen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Agnietenhof, Tiel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Arsenaal Theater, Vlissingen
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Purmaryn, Purmerend
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Kennemer Theater, Beverwijk
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
De Kattendans, Bergeijk
Jandino Asporaat - De Revue
Zaantheater, Zaandam
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Theater Idea, Soest
Ashton Brothers - Treasures
Spant!, Bussum
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Theater Idea, Soest
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Richard Groenendijk Alle Dagen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Max van den Burg - Schlemiel
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 18 mei 2013
Acda en de Munnik - 't Heerst
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Van nature
De Oosterpoort, Groningen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Achterolmen, Maaseik
Karin Bruers - Waar was ik?
Jan van Besouw, Goirle
Anuar - Vastberaden
Theater Bellevue, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Meervaart, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Alex Agnew - Interesting times
Oude Luxor Theater, Rotterdam