Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater De Boerderij
Huizen
Posttheater
Arnhem
Theater De Leest
Waalwijk
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater Zuidplein
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater De Willem
Papendrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Wilminktheater
Enschede
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Kielzog
Hoogezand
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Musis
Arnhem
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Flora Theater Boskoop
Boskoop
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Parktheater
Eindhoven
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Kolk
Assen
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater RhederArt
Dieren
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
De Speeldoos
Vught
Theater Zinin
Nijverdal
Theater RhederArt
Dieren
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
Posttheater
Arnhem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cultura
Ede
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
zondag 17 januari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
maandag 18 januari 2016
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
dinsdag 19 januari 2016
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
woensdag 20 januari 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
donderdag 21 januari 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 22 januari 2016
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ton Kas - JABROER
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Spiegel, Zwolle
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Werftheater, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater RhederArt, Dieren
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Rene van Meurs - Even goede vrienden (try-out)
ECI Cultuurfabriek, Roermond
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
De Speeldoos, Vught
Nathalie Baartman - Louter
Theater Zinin, Nijverdal
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater RhederArt, Dieren
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Supergewoon
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
Lankmoed - Onvergetelijk
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
De Schattelijn, Geertruidenberg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
Kasper van Kooten
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Zuidplein, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden