Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Agnietenhof
Tiel
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cultura
Ede
00:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Klif
Nijmegen
De Muse
Malden
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
DeLaMar
Amsterdam
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Flint
Amersfoort
Fransche School Culemborg
Culemborg
Goudse Schouwburg
Gouda
Gryphus
Vierlingsbeek
Het Klooster
Woerden
Het Musiater
Zevenaar
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Koningshof
Maassluis
Leidse Schouwburg
Leiden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Posttheater
Arnhem
S.C.C. De Ruchte
Someren
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater De Lampegiet
Veenendaal
00:00
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater De Tuin
Leusden
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater PePijn
Den Haag
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theaterpand Weesp
Weesp
van Beresteyn
Veendam
Zaal Onder De Toren
Wissenkerke
Agora Theater Druten
Druten
Bon theater
Medemblik
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
De Meerpaal
Dronten
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
20:00
Gigant
Apeldoorn
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Hoftheater
Raalte
Leidse Schouwburg
Leiden
Munttheater
Weert
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
00:00
Posttheater
Arnhem
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Ogterop
Meppel
Singer Theater
Laren
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Theater De Verwachting
Ritthem
Theater De Veste
Delft
Theater Gooiland
Hilversum
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Idea
Soest
Theater Koningsduin
Castricum
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
donderdag 01 november 2018
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theaterhotel Almelo, Almelo
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Koorts
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Bovengrens
Wilminktheater, Enschede
vrijdag 02 november 2018
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Agnietenhof, Tiel
Henry van Loon - Onze Henry
Agora Theater Druten, Druten
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Martijn Koning - Koning van de dieren
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Cultura, Ede
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
Kirsten van Teijn - Nobel
De Klif, Nijmegen
Arno van der Heyden - Heksenjacht
De Muse, Malden
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
De Poorterij, Zaltbommel
Peter Pannekoek - Later was alles beter
DeLaMar, Amsterdam
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Diligentia, Den Haag
00:00
Oeloek - Droeftoeters
Flint, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Fransche School Culemborg, Culemborg
Claudia de Breij - Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
André Manuel - DREEJKLEZOEW
Gryphus, Vierlingsbeek
Louise Korthals - Alles is er
Het Klooster, Woerden
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Het Musiater, Zevenaar
Matroesjka - Brainwash
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Richard Groenendijk - Om Alles!
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Beuving - Rotatie
Kennemer Theater, Beverwijk
Nathalie Baartman - Breek
Koningshof, Maassluis
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Patrick Laureij
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Posttheater, Arnhem
Arie & Silvester - Wie?!
S.C.C. De Ruchte, Someren
Tineke Schouten - Highlights
Scheldetheater, Terneuzen
Rayen Panday - Fenomeen
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Erik van Muiswinkel - De Oplossing
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Schouwburg Het Park, Hoorn
Thijs Kemperink - Bonje
Schouwburg Lochem, Lochem
Alex Ploeg Ultimatum
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ali B - Koorts
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat
Studio de Bakkerij, Rotterdam
De Partizanen - Het leven an sich
Theater 't Pand, Gorinchem
Johan Goossens - Vlam
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Yentl en de Boer - Magie
Theater De Lampegiet, Veenendaal
00:00
Yora Rienstra - Eerlijk gezegd
Theater De Musketon, Utrecht
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Theater De Omval, Diemen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2018
Theater De Tuin, Leusden
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater De Winsinghhof, Roden
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Purper - Purper's Passie
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Zuidplein, Rotterdam
Anne-Marie Jung - Ram
Theaterpand Weesp, Weesp
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme
van Beresteyn, Veendam
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Zaal Onder De Toren, Wissenkerke
zaterdag 03 november 2018
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
Agora Theater Druten, Druten
Kiki Schippers - Waar
Bon theater, Medemblik
Nathalie Baartman - Breek
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Johan Goossens - Vlam
Chassé Theater, Breda
Lebbis - De Bovengrens
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Matroesjka - Brainwash
De Maaspoort, Venlo
20:30
Leon van der Zanden - Kameleon
De Meerpaal, Dronten
Rayen Panday - Fenomeen
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Ali B - Koorts
De Reggehof, Goor
20:00
Peter Pannekoek - Later Was Alles Beter
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Bert Gabriels
Diligentia, Den Haag
Brigitte Kaandorp - Eh...
Figi Theater, Zeist
20:00
Tartuffe - Een zwarte komedie door Toneelgroep Graficus
Gigant, Apeldoorn
Tim Fransen - Het kromme hout der mensheid
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Hoftheater, Raalte
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Leidse Schouwburg, Leiden
Anne-Marie Jung - Ram
Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Posthuis Theater, Heerenveen
00:00
Howard Komproe - Live on stage
Posttheater, Arnhem
Richard Groenendijk - Om Alles!
Schaffelaartheater, Barneveld
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Comedy Night
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Purper - Purper's Passie
Schouwburg de Lawei, Drachten
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Schouwburg Ogterop, Meppel
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Schouwburg Ogterop, Meppel
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar
Singer Theater, Laren
Yentl en de Boer - Magie
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Hadewych Minis - Minis Plus
Theater Aan de Slinger, Houten
De Partizanen - Het leven an sich
Theater Bouwkunde, Deventer
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Clifton Braam - Twee landen, één liefde (reprise)
Theater De Verwachting, Ritthem
Roué Verveer - Heppie de Peppie
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Highlights
Theater Gooiland, Hilversum
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
Theater het Pakhuis, Hoorn
20:15
Piepschuim - Grote Woorden
Theater Hofpoort, Coevorden
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Theater Idea, Soest
Henry van Loon - Onze Henry
Theater Koningsduin, Castricum
René van Meurs - Ik beloof niks
Theater Ludens, Voorburg
Lenette van Dongen - Paradijskleier
Theater PePijn, Den Haag