CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -292
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 20 feb
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Spant!
Bussum
1
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 21 feb
Kantine Walhalla
Rotterdam
Bon theater
Medemblik
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:00
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:00
van Beresteyn
Veendam
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Flint
Amersfoort
1
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Schouwburg Almere
Almere
1
zo 22 feb
15:00
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Theater De Verbeelding
Purmerend
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater PePijn
Den Haag
ma 23 feb
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
di 24 feb
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
1
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 25 feb
Markant Uden
Uden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Pitboel Theater
Sittard
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Stadsschouwburg Mechelen
Mechelen
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Musis
Arnhem
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Café Jong Belegen
Alkmaar
1
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
do 26 feb
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
C.C. Den Herd
Bladel

vrijdag 20 februari 2015

20:00
Johan Goossens - Daglicht Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater Achterom, Hilversum
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Eva Crutzen - Bankzitten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Flint, Amersfoort
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater De Storm, Winterswijk
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Ali B beken(d)t Orpheus, Apeldoorn
20:15
Sara Kroos | Van Jewelste De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Louise Korthals - Zonder voorbehoud Singer Theater, Laren
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Spant!, Bussum
1
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Zaantheater, Zaandam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Vrijspraak Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Eric Koller - blijft thuis! Theater De Omval, Diemen
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Ellen Dikker - Groene Vingers Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Max van den Burg - Amok Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 21 februari 2015

Henry van Loon | Sluimer Kantine Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - Carte Blanche Bon theater, Medemblik
20:00
International Comedy Roulette Posttheater, Arnhem
20:00
Eric van Sauers - Ontroert Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Marco Roelofs - Ramkoers Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Piepschuim - Recept De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
De Partizanen - De Partizanen Orpheus, Apeldoorn
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:00
André Manuel - Het Geval Apart C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! van Beresteyn, Veendam
20:00
Johan Goossens - Daglicht Spant!, Bussum
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater De Omval, Diemen
20:00
Brokstukken - Heavy Balls Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Claudia de Breij - Teerling (reprise) Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Max van den Burg - Amok Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten Theater Hof 88, Almelo
20:00
De Bloeiende Maagden - Toen neuken nog gewoon was Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Nathalie Baartman - Louter Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Sander van Opzeeland - Kunst Met Een Grote K De Maaspoort, Venlo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Paulien Cornelisse - Maar ondertussen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe Dan Ook Flint, Amersfoort
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag
20:30
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Speelman en Speelman | Lach het weg Meervaart, Amsterdam
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Javier Guzman- Absurd Verlicht Schouwburg Almere, Almere
1

zondag 22 februari 2015

15:00
Voor De Prijzen en De Roem Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Johan Goossens - Daglicht Theater De Verbeelding, Purmerend
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Harteveld en Fretz - Kleur bekennen Theater PePijn, Den Haag

maandag 23 februari 2015

20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1

dinsdag 24 februari 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
1
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk - Jekkers en Jeroen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Hans Dorrestijn - Goeie Genade (reprise) Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Emilio Guzman - Een dunne dekmantel Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Veste, Delft

woensdag 25 februari 2015

Henry van Loon | Sluimer Markant Uden, Uden
Daniël Arends - Carte Blanche Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Raymon Rodenburg Pitboel Theater, Sittard
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Koningshof, Maassluis
20:00
André Manuel - Het Geval Apart Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Fuad Hassen - Pareidolia Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Freek de Jonge - Als Je Me Nu Nog Niet Kent Stadsschouwburg Mechelen, Mechelen
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater De Veste, Delft
20:00
Ali B beken(d)t Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Tineke Schouten - Gewoon doen! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Javier Guzman - Absurd verlicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Lenette van Dongen - Roedel Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Brainpower / Jörgen Raymann - Twee-eiig Musis, Arnhem
20:15
Najib Amhali - I Am Hali De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Eva Crutzen - Bankzitten Zaantheater, Zaandam
20:30
Comedy Inc. Café Jong Belegen, Alkmaar
1
21:00
Rayen Panday - Vrijspraak Theater De Muzeval, Emmen

donderdag 26 februari 2015

Daniël Arends - Carte Blanche Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Yora Rienstra - Drukt haar snor Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Piepschuim - Recept Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
De Partizanen - De Partizanen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Murth Mossel - Louter Liefde Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
René van Meurs - Voor de Storm Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Jetty Mathurin - #LOL Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Onno Innemee - Ojee, papadag! Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Richard Groenendijk - Met de mantel der liefde Theater Harderwijk, Harderwijk
20:00
Pieter Derks - Zo goed als nieuw Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Reijn en Goed - The Friendshow Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
De Getergde Mannen - Dat Hakt Erin Zeg! Theater Hof 88, Almelo
20:00
Max van den Burg - Amok C.C. Den Herd, Bladel
Pagina -292