Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Maagd
Bergen op Zoom
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg de Lawei
Drachten
C.C. Hasselt
Hasselt
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Viage
Brussel
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Posttheater
Arnhem
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Klif
Nijmegen
Agora Theater Druten
Druten
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Speeldoos
Vught
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Venray
Venray
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Harmonie
Leeuwarden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Posthuis Theater
Heerenveen
Flint
Amersfoort
S.C.C. Maldensteijn
Malden
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Veste
Delft
Zaantheater
Zaandam
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Werftheater
Utrecht
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
C.C. Gildhof
Tielt
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Kampanje
Den Helder
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater 4en1
Breukelen
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Munttheater
Weert
20:00
Koningshof
Maassluis
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
World Forum Theater
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
woensdag 08 mei 2013
Ruben Nicolai - Little friday
De Maagd, Bergen op Zoom
Sabine Beens - Ça bien!
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Almere, Almere
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Schouwburg de Lawei, Drachten
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Hasselt, Hasselt
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
donderdag 09 mei 2013
20:00
Bert Visscher
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Viage, Brussel
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
vrijdag 10 mei 2013
Alex Agnew - Interesting times
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Agora Theater Druten, Druten
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Henry van Loon - Electropis
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Theater De Leest, Waalwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Posthuis Theater, Heerenveen
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Richard Groenendijk - Alle dagen
S.C.C. Maldensteijn, Malden
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zaterdag 11 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 12 mei 2013
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 14 mei 2013
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht