CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -293
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 14 apr
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
za 15 apr
Agnietenhof
Tiel
C.C. Den Herd
Bladel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Purmaryn
Purmerend
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
De Zwerver
Oostende
De Weijer
Boxmeer
De Maaspoort
Venlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Chassé Theater
Breda
ma 17 apr
Theater Gooiland
Hilversum
di 18 apr
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Almere
Almere
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 19 apr
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Junushoff Theater
Wageningen
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Beun
Heiloo
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 't Speelhuis
Helmond
Dok6
Panningen
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
1
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
do 20 apr
Theater De Veste
Delft
Munttheater
Weert
Theater Sneek
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Kennemer Theater
Beverwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Wilminktheater
Enschede
Theater de Koornbeurs
Franeker
Meervaart
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Lindenberg Theater
Nijmegen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen

vrijdag 14 april 2017

20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort De Speeldoos, Vught
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Chassé Theater, Breda
20:30
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Peter Pannekoek - Zacht van binnen Schouwburg Hengelo, Hengelo
1

zaterdag 15 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf C.C. Den Herd, Bladel
Marco Lopes - Saudade Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mike Boddé - De Geurige Man TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Matroesjka - Brainwash Het Kwartier, Stolwijk
Marc-Marie Huijbregts Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
William Boeva - Reset De Zwerver, Oostende
Henry van Loon - Sleutelmoment De Weijer, Boxmeer
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd De Maaspoort, Venlo
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amphion, Doetinchem
Pieter Derks - Spot De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing De Meenthe, Steenwijk
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Cameretten - Finalistentournee Het Diekhuus, Middelharnis
20:00
Watskeburt?! - de musical Martiniplaza, Groningen
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Diligentia, Den Haag
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer CCXL Theater, Vlissingen
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola Dok6, Panningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Muze, Noordwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn Parktheater, Eindhoven
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Chassé Theater, Breda

maandag 17 april 2017

Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Theater Gooiland, Hilversum

dinsdag 18 april 2017

Sanne Wallis de Vries - Gut Schouwburg Cuijk, Cuijk
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater 't Speelhuis, Helmond
Daniël Arends - De Afterparty Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt Spant!, Bussum
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 19 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië De Meenthe, Steenwijk
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort Leidse Schouwburg, Leiden
Mike Boddé - De Geurige Man Junushoff Theater, Wageningen
Martijn Koning - Koning van de Lach Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater de Beun, Heiloo
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Sleutelmoment Theater 't Speelhuis, Helmond
Niet Schieten! - Kusje erop! Dok6, Panningen
Youp van 't Hek - Licht Schouwburg Almere, Almere
Karin Bloemen - Volle Bloei Schouwburg de Lawei, Drachten
Pieter Derks - Spot Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Enge Buren - Ruk! De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
1
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends - De Afterparty Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
20:15
George van Houts - Kom Plot Munttheater, Weert
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Ali B - Je Suis Ali Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk Markant Uden, Uden
20:15
Jandino Asporaat - Keihard Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly Theater De Boerderij, Huizen

donderdag 20 april 2017

De Partizanen - Welkom in Partizanië Theater De Veste, Delft
Sanne Wallis de Vries - Gut Munttheater, Weert
Mike Boddé - De Geurige Man Theater Sneek, Sneek
Martijn Koning - Koning van de Lach Goudse Schouwburg, Gouda
Lenette van Dongen - Tegenwind Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
André Manuel - De Onzen Theater de Voorveghter, Hardenberg
George van Houts - Kom Plot Schouwburg De Kring, Roosendaal
De Ploeg - Pilp Fuction Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Najib Amhali - (N)ergens goed voor Kennemer Theater, Beverwijk
Marc-Marie Huijbregts Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo - Schoft Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Volle Bloei Theater de Koornbeurs, Franeker
Daniël Arends - De Afterparty Meervaart, Amsterdam
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Pieter Derks - Spot Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Iemand Anders Lindenberg Theater, Nijmegen
Foto Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
20:00
William Boeva - Reset C.C. Mechelen, Mechelen
Pagina -293