CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -293
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 31 okt
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Idea
Soest
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
ATLAS Theater
Emmen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 01 nov
Theater de Purmaryn
Purmerend
Chassé Theater
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Ludens
Voorburg
Kennemer Theater
Beverwijk
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Theater De Leest
Waalwijk
00:00
Theater De Verwachting
Ritthem
00:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
00:00
Het Klooster
Woerden
00:00
Theater PePijn
Den Haag
00:00
De Zwaan
Uitgeest
00:00
De Dialoog
Ermelo
00:00
C.C. Den Durpsherd
Berlicum
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
van Beresteyn
Veendam
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
Kulturhus Holten
Holten
20:00
De Molenberg
Delfzijl
De Oosterpoort
Groningen
1
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
1
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Theater de Kaasfabriek
Wormer
20:30
De Toegift
Den Hoorn
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
za 02 nov
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Venray
Venray
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
00:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Flint
Amersfoort
00:00
Diligentia
Den Haag
00:00
Theater Bouwkunde
Deventer
00:00
Theater Hof 88
Almelo
00:00
C.C. De Pas
Heesch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
DiamantTheater
Den Haag
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Cultura
Ede
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
20:30
Podium Victorie
Alkmaar
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
DeLaMar
Amsterdam

donderdag 31 oktober 2019

20:00
Urbanus De Meenthe, Steenwijk
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Idea, Soest
20:15
Plien & Bianca - En nu dan? Theater Sneek, Sneek
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tineke Schouten - Hightlights De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Meiden van LOS - Lusten en Lasten Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Cabarestafette Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Bill Bailey Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Patrick Laureij Meervaart, Amsterdam
20:30
Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Best of Stand-Up (NL) Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Yentl en de Boer - Lacrimosa Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Hehobros Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Enge Buren - BASTA! ATLAS Theater, Emmen
20:30
Ronald Snijders (cabaretier) Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 01 november 2019

Zoutmus - Kuikens van beton Theater de Purmaryn, Purmerend
Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Lebbis - De Ervaring Theater Ludens, Voorburg
Kasper van der Laan - 1 Kilo Kennemer Theater, Beverwijk
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Cpunt Theater, Hoofddorp
De Patrizanen - Het leven an sich BREStheater, Brielle
André Manuel - DREEJKLEZOEW Theater De Leest, Waalwijk
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken Theater De Verwachting, Ritthem
00:00
Jan Beuving - Rotatie Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
00:00
Jeroen van Merwijk - Was volgend jaar maar vast voorbij Het Klooster, Woerden
00:00
Amsterdams Kleinkunst Festival - Halve Finalistentournee Theater PePijn, Den Haag
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL De Zwaan, Uitgeest
00:00
René van Meurs - Hunkert De Dialoog, Ermelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. Den Durpsherd, Berlicum
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sara Kroos - Verte Fulcotheater, IJsselstein
Henry van Loon - Onze Henry van Beresteyn, Veendam
Pieter Derks - Voor wat het waard is Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 Kulturhus Holten, Holten
20:00
Anuar - EERLIJK De Molenberg, Delfzijl
Foto Bill Bailey
Bill Bailey De Oosterpoort, Groningen
1
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
1
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Pepijn Gunneweg - The Great Wonder (try-out) De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Fred van Leer - Leer van Fred Live Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater de Kaasfabriek , Wormer
20:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed De Toegift, Den Hoorn
20:30
Hehobros Zaantheater, Zaandam
20:30
Enge Buren - BASTA! Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Theater De Omval, Diemen
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
20:30
Clifton Braam - Alles kan, niks moet C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Arnout Van den Bossche - Burn-out voor Beginners Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

zaterdag 02 november 2019

Najib Amhali - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Milo Berlijn - Mens erger je niet! Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - Buigt allen mee voor Drs. P Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Best of... Ton Kas Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
Micha Wertheim - Voor Alle Duidelijkheid De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Oudejaarsconference 2019 Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Venray, Venray
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij Theater 't Onderdak, Sassenheim
Dolf Jansen - Oudejaars 2019 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
De Patrizanen - Het leven an sich KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1) Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
André Manuel - DREEJKLEZOEW Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
00:00
Karin Bruers - Love is Wonderful! C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
00:00
Jan Beuving - Rotatie Flint, Amersfoort
00:00
Kirsten van Teijn - NOBEL Diligentia, Den Haag
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd Theater Bouwkunde, Deventer
00:00
René van Meurs - Hunkert Theater Hof 88, Almelo
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? C.C. De Pas, Heesch
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Henry van Loon - Onze Henry Theater Sneek, Sneek
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Haenen brengt Vreugde - Een andere kijk op dezelfde werkelijkheid Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2019 DiamantTheater, Den Haag
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Urbanus Wilminktheater, Enschede
20:00
Soundos Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Peter Pannekoek - Later was alles beter TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Zoutmus - Kuikens van beton Arto Theater, Schoonhoven
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Guido Spek - Gelooft niet álles wat op internet staat Koningshof, Maassluis
20:15
Enge Buren - Basta! Cultura, Ede
20:15
Janneke de Bijl De Maaspoort, Venlo
20:30
Best of Stand-Up Comedy Club Haug, Rotterdam
20:30
Comedy Night Podium Victorie, Alkmaar
20:30
Viggo Waas - De meestervoorspeller Theater Ludens, Voorburg
20:30
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie DeLaMar, Amsterdam
Pagina -293