Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Meervaart
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. De Zandloper
Wemmel
Parktheater
Eindhoven
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Chassé Theater
Breda
21:00
Natuurtheater de Kersouwe
Heeswijk-Dinther
20:30
Vestzaktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Club Sweet
Oosterhout
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Parktheater
Eindhoven
Zaantheater
Zaandam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:15
Diligentia
Den Haag
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
AFAS Circustheater
Scheveningen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
De Pit Buggenhout
Buggenhout
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Parktheater
Eindhoven
20:30
Hofman
Utrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Warande
Turnhout
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Ethias Arena
Hasselt
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
16:00
Q-Factory
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. Den Blank
Overijse
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Ons theater
Bilthoven
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
De Flux
Zaandam
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
woensdag 01 juni 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Chassé Theater, Breda
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater Bellevue, Amsterdam
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Welkom bij de Fresku show
Theater Bellevue, Amsterdam
donderdag 02 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Zandloper, Wemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Bart Melief / Tom Sligting
Comedy Cafe, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Chassé Theater, Breda
21:00
Dolf Jansen
Natuurtheater de Kersouwe, Heeswijk-Dinther
20:30
Duncan MacDonald / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Meeuw Roovers / Na
Vestzaktheater, Enschede
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Intouchables
Schouwburg Almere, Almere
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Martin Borggreve / Raymond Hogenelst / Chris van der Ende / Dario di M
Club Sweet, Oosterhout
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 03 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Dara Ó Briain
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Fuad Hassen / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Licht
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 04 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen
World Forum Theater, Den Haag
20:30
Harry Glotzbach / Jeffrey Spalburg
Comedy Cafe, Amsterdam
20:15
Intouchables
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Meervaart, Amsterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Pand, Gorinchem
zondag 05 juni 2016
Trevor Noah
Heineken Music Hall, Amsterdam
maandag 06 juni 2016
20:00
Hans Teeuwen
AFAS Circustheater, Scheveningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
dinsdag 07 juni 2016
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Youp van 't Hek - Licht
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 08 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Pit Buggenhout, Buggenhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
20:30
Chris van der Ende
Hofman, Utrecht
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 09 juni 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Emilio Guzman - Alle mensen verzamelen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Max van den Burg / Victor Luis van Es
Comedy Cafe, Amsterdam
vrijdag 10 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Fuad Hassen / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ronald Goedemondt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
zaterdag 11 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Bob MacLaren / Jeffrey Spalburg / Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Daniël Arends
Theater Bellevue, Amsterdam
Hans Teeuwen
Ethias Arena, Hasselt
20:30
Palmen&Reijmerink / Ronald Snijders
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
zondag 12 juni 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 14 juni 2016
Dorine Wiersma
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
woensdag 15 juni 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Blank, Overijse
20:00
Intouchables
Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Mark Waumans
Comedy Cafe, Amsterdam
donderdag 16 juni 2016
20:30
Adam Fields / Reinier Meijer
Comedy Cafe, Amsterdam
David Cross
Melkweg, Amsterdam
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
vrijdag 17 juni 2016
20:30
Adam Fields / Harry Glotzbach
Comedy Cafe, Amsterdam
Dorine Wiersma
Ons theater, Bilthoven
20:00
Hans Teeuwen
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Zaans Gelach - Stand Up Comedy
De Flux, Zaandam
zaterdag 18 juni 2016
20:30
Adam Fields / Vincent Geers
Comedy Cafe, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen & The LSB Experience / Martijn Kardol
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
20:15
Intouchables
Koninklijke Schouwburg, Den Haag