Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Kattendans
Bergeijk
Theater De Kolk
Assen
Posttheater
Arnhem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
De Maaspoort
Venlo
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agnietenhof
Tiel
Het Kwartier
Stolwijk
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Dok6
Panningen
De Zwerver
Oostende
20:15
De Muze
Noordwijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Chassé Theater
Breda
De Weijer
Boxmeer
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Gooiland
Hilversum
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Munttheater
Weert
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Dok6
Panningen
Theater De Lievekamp
Oss
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Munttheater
Weert
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Sneek
Sneek
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
C.C. Mechelen
Mechelen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Goudse Schouwburg
Gouda
vrijdag 14 april 2017
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kattendans, Bergeijk
Youp van 't Hek - Licht
Theater De Kolk, Assen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 15 april 2017
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
CCXL Theater, Vlissingen
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Agnietenhof, Tiel
Matroesjka - Brainwash
Het Kwartier, Stolwijk
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
De Meenthe, Steenwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater Walhalla, Rotterdam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Dok6, Panningen
William Boeva - Reset
De Zwerver, Oostende
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Muze, Noordwijk
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Het Diekhuus, Middelharnis
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Leidse Schouwburg, Leiden
Pieter Derks - Spot
De Harmonie, Leeuwarden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Martiniplaza, Groningen
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parktheater, Eindhoven
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Diligentia, Den Haag
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Chassé Theater, Breda
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Weijer, Boxmeer
Kirsten van Teijn - Zalf
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Vrouw Holland - Mannenhumor in een vrouwenlichaam
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Theo Maassen - Van Kwaad tot erger
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim - Iemand Anders
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Marc-Marie Huijbregts
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Mike Boddé - De Geurige Man
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Marco Lopes - Saudade
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 17 april 2017
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater Gooiland, Hilversum
dinsdag 18 april 2017
20:00
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Spant!, Bussum
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
woensdag 19 april 2017
20:30
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater de Spiegel, Zwolle
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
George van Houts - Kom Plot
Munttheater, Weert
Mike Boddé - De Geurige Man
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Markant Uden, Uden
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Kusje erop!
Dok6, Panningen
Pieter Derks - Spot
Theater De Lievekamp, Oss
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater 't Speelhuis, Helmond
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater de Beun, Heiloo
20:15
Marjolijn van Kooten - Paniek
Posthuis Theater, Heerenveen
Kommil Foo - Schoft
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg de Lawei, Drachten
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Enge Buren - Ruk!
De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Meervaart, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends - De Afterparty
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
donderdag 20 april 2017
Sanne Wallis de Vries - Gut
Munttheater, Weert
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mike Boddé - De Geurige Man
Theater Sneek, Sneek
George van Houts - Kom Plot
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Matroesjka - Brainwash
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Bussel, Oosterhout
Micha Wertheim - Iemand Anders
Lindenberg Theater, Nijmegen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
William Boeva - Reset
C.C. Mechelen, Mechelen
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Pieter Derks - Spot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Kommil Foo - Schoft
Cpunt Theater, Hoofddorp
Marc-Marie Huijbregts
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
André Manuel - De Onzen
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Martijn Koning - Koning van de Lach
Goudse Schouwburg, Gouda