CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -294
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 25 apr
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Warande
Turnhout
Het Klooster
Nuenen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Lochem
Lochem
CK Theater
Roermond
Theater De Veste
Delft
Theater de Blauwe Kei
Veghel
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
Amicitia Theater
Sneek
Theater de Kampanje
Den Helder
C.C. Blankenberge
Blankenberge
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Diligentia
Den Haag
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Den Herd
Bladel
Schouwburg Almere
Almere
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Kruithuis
Groningen
Prismare
Enschede
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Prismare
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
vr 26 apr
C.C Warenar
Wassenaar
Theater de Beun
Heiloo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
2
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Warande
Turnhout
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Purmaryn
Purmerend
Klif 12
Den Hoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater 't Speelhuis
Helmond
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Kom
Nieuwegein
C.C. Den Blank
Overijse
Agnietenhof
Tiel
Casino Beringen
Beringen
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Diligentia
Den Haag
Ons Tejater
Lieshout
Theater de Bussel
Oosterhout
De Maagd
Bergen op Zoom
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
za 27 apr
Bon theater
Medemblik
De Trukendoos
Harelbeke
Theater De Willem
Papendrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Venray
Venray
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Agnietenhof
Tiel
Het Musiater
Zevenaar
Theater Hof 88
Almelo
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Zaantheater
Zaandam
Theater Dakota
Den Haag
C.C De Muze
Heusden-Zolder
C.C. Belgica
Dendermonde

donderdag 25 april 2013

Jeffrey Spalburg - Thuus Schouwburg Ogterop, Meppel
Pieter Derks - Van nature Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik? Het Klooster, Nuenen
Max van den Burg - Schlemiel Deventer Schouwburg, Deventer
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Op Sterk Water - Alfa Schouwburg Lochem, Lochem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding CK Theater, Roermond
Henry van Loon - Electropis Theater De Veste, Delft
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Blauwe Kei, Veghel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Karin Bloemen - Witte nar Amicitia Theater, Sneek
Ashton Brothers - Treasures Theater de Kampanje, Den Helder
Alex Agnew - Interesting times C.C. Blankenberge, Blankenberge
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Foto Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Ruben Nicolai - Little friday De Harmonie, Leeuwarden
Guido Weijers - V C.C. Den Herd, Bladel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Almere, Almere
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Arno van der Heyden - Zo Het Kruithuis, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy Prismare, Enschede
Howard Komproe: LULverhalen Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's Prismare, Enschede
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Rayen Panday MC Theater, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Boerderij, Huizen

vrijdag 26 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen C.C Warenar, Wassenaar
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater de Beun, Heiloo
Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
2
Yora Rienstra - We maken er wat van Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater de Voorveghter, Hardenberg
Schudden - We vieren het maar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeffrey Spalburg - Thuus Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk De Warande, Turnhout
Karin Bruers - Waar was ik? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Purmaryn, Purmerend
Berry Lussenburg - Verwhard Klif 12, Den Hoorn
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Goudse Schouwburg, Gouda
Jan Rot - De grote Jan Rot show Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Electropis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Kom, Nieuwegein
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Den Blank, Overijse
Ashton Brothers - Treasures Agnietenhof, Tiel
Alex Agnew - Interesting times Casino Beringen, Beringen
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater de Spiegel, Zwolle
Droog Brood - Dat wordt oorlog Leidse Schouwburg, Leiden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Guido Weijers - V MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Diligentia, Den Haag
Leon van der Zanden - Rebel Ons Tejater, Lieshout
Lebbis - Het grijze gebied Theater de Bussel, Oosterhout
Peter Heerschop - Gelukzoekers De Maagd, Bergen op Zoom
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue De Smeltkroes, Maarheeze
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Orpheus, Apeldoorn
20:00
De Grote Improvisatieshow TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Tom Sligting - Hersendelict Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Rob Kamphues - Sterke verhalen C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paulien Cornelisse Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Jasper van Kuijk Posttheater, Arnhem
20:30
International Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Meervaart, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU De Nieuwe Doelen, Gorinchem
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Walhalla, Rotterdam

zaterdag 27 april 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Bon theater, Medemblik
Han Solo - Han Solo bedankt! De Trukendoos, Harelbeke
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater De Willem, Papendrecht
Schudden - We vieren het maar Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Pieter Derks - Van nature Chassé Theater, Breda
Karin Bruers - Waar was ik? Schouwburg Venray, Venray
Max van den Burg - Schlemiel Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Sabine Beens - Ça bien! Agnietenhof, Tiel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Het Musiater, Zevenaar
Jan Rot - De grote Jan Rot show Theater Hof 88, Almelo
Jochen Otten - Jochen Otten on ice DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Henry van Loon - Electropis Zaantheater, Zaandam
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Dakota, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C De Muze, Heusden-Zolder
Alex Agnew - Interesting times C.C. Belgica, Dendermonde
Pagina -294