Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Kukeleku
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:00
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Weijer
Boxmeer
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Bellevue
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Posttheater
Arnhem
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Stoep
Spijkenisse
Lindenberg Theater
Nijmegen
01:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:30
De Maaspoort
Venlo
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. De Kruisboog
Tienen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Koningshof
Maassluis
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
Orpheus
Apeldoorn
20:15
De Muze
Noordwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater 't Speelhuis
Helmond
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Muzisch Centrum Emmeloord
Emmeloord
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Strombeek
Grimbergen
Groene Engel
Oss
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Carrousel
Ommen
Het Kielzog
Hoogezand
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Musketon
Utrecht
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Scheldetheater
Terneuzen
Schouwburg de Lawei
Drachten
zondag 20 maart 2016
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Kleine Komedie, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kukeleku, Horst
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
maandag 21 maart 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
De Weijer, Boxmeer
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Beatrix Theater, Utrecht
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 22 maart 2016
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Sara Kroos - Doorgefokt
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Wilminktheater, Enschede
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
woensdag 23 maart 2016
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Posttheater, Arnhem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theaterhotel Almelo, Almelo
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Goudse Schouwburg, Gouda
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Stoep, Spijkenisse
Roué Verveer - Op het laatste moment
Lindenberg Theater, Nijmegen
01:00
Ronald Snijders (cabaretier)
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Maaspoort, Venlo
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Mythe, Goes
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Schaffelaartheater, Barneveld
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Kruisboog, Tienen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Ali B - Je Suis Ali
De Harmonie, Leeuwarden
Alex Roeka - Voort!
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
donderdag 24 maart 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kom, Nieuwegein
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Roué Verveer - Op het laatste moment
Koningshof, Maassluis
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Philippe Geubels
Scheldetheater, Terneuzen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
De Muze, Noordwijk
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schaffelaartheater, Barneveld
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Maartje & Kine
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Leon van der Zanden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Veste, Delft
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Willem, Papendrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Deventer Schouwburg, Deventer
Kasper van Kooten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jon van Eerd - Harrie Babba
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Muzisch Centrum Emmeloord, Emmeloord
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Intouchables
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Strombeek, Grimbergen
Hans Aarsman - Zelf weten
Groene Engel, Oss
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Cabarestafette
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Bert Gabriels
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
André Manuel
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ali B - Je Suis Ali
Theater Geert Teis, Stadskanaal
vrijdag 25 maart 2016
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Diligentia, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man
De Speeldoos, Vught
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Pieter Jouke / Ronald Snijders (cabaretier)
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Carrousel, Ommen
Nathalie Baartman - Louter
Het Kielzog, Hoogezand
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Leidse Schouwburg, Leiden
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Theater Bellevue, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater De Musketon, Utrecht
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Intouchables
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Walhalla, Rotterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Purmaryn, Purmerend
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Scheldetheater, Terneuzen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg de Lawei, Drachten