CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -295
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 okt
20:30
Sportpaleis
Antwerpen
zo 27 okt
17:30
Beauforthuis
Austerlitz
19:00
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Posttheater
Arnhem
ma 28 okt
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
di 29 okt
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
wo 30 okt
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 31 okt
Schouwburg de Lawei
Drachten
Goudse Schouwburg
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Arsenaal Theater
Vlissingen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
vr 01 nov
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Harderwijk
Harderwijk
1
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
za 02 nov
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cultura
Ede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 03 nov
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 04 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 05 nov
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld

zaterdag 26 oktober 2013

20:30
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen

zondag 27 oktober 2013

17:30
Martin Simek Beauforthuis, Austerlitz
19:00
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Toen we jongens waren met - De Oer-voorstelling Posttheater, Arnhem

maandag 28 oktober 2013

20:00
Brigitte Kaandorp / Dolf Jansen / Guido Weijers / Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard

dinsdag 29 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Sander van Opzeeland Parktheater, Eindhoven
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Munttheater, Weert
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht

woensdag 30 oktober 2013

20:00
Anne Jan Toonstra Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Thomas van Luyn Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Stefan Pop De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sander van Opzeeland Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Lenette van Dongen Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Lebbis De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Katinka Polderman Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
20:00
Daniël Arends Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Munttheater, Weert
20:15
Guido Weijers - V Theater De Veste, Delft
20:30
Steven Brunswijk - Vooroordelen Werftheater, Utrecht
20:30
Team Peter - Wat doe ik hier? Posttheater, Arnhem

donderdag 31 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Schouwburg de Lawei, Drachten
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Jeroen Leenders Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marco Roelofs - Kaal Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Ton Kas Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Thomas van Luyn Theater Ludens, Voorburg
20:00
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
20:00
Lebbis Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Katinka Polderman Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Dolf Jansen Schouwburg Almere, Almere
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Alex Klaasen Fulcotheater, IJsselstein
Made in Belgium Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Guido Weijers - V Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Martijn Koning - De Maand van Martijn Arsenaal Theater, Vlissingen
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater Hof 88, Almelo

vrijdag 01 november 2013

20:00
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Anne Jan Toonstra Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Stefan Pop De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Sander van Opzeeland Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Lebbis Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Daniël Arends Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Dames voor na Vieren Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Alex Klaasen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Guido Weijers - V
Guido Weijers - V Theater Harderwijk, Harderwijk
1
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Sjoerd Pleijsier, Ids van der Krieke en Nathalie E C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Roel C. Verburg Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Thomas van Luyn Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parktheater, Eindhoven

zaterdag 02 november 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Piepschuim Cultura, Ede
20:00
Ton Kas Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Diederik van Vleuten Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends Het Klooster, Woerden
20:00
Dames voor na Vieren Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater Zuidplein, Rotterdam
Made in Belgium Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs met Voor de storm Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Klaas van der Eerden - Sixpack (The best of Klaas) Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Den Herd, Bladel
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda

zondag 03 november 2013

16:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kamagurka - Sprook De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 04 november 2013

20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Diederik van Vleuten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater De Schalm, Assen
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
Pagina -295