CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -295
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 24 apr
Chassé Theater
Breda
1
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
1
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Poorterij
Zaltbommel
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
1
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Muze
Noordwijk
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Flint
Amersfoort
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Posttheater
Arnhem
Diligentia
Den Haag
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
do 25 apr
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
C.C. Blankenberge
Blankenberge
20:00
Prismare
Enschede
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Veste
Delft
Prismare
Enschede
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Den Herd
Bladel
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Veste
Delft
Theater de Schalm
Veldhoven
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
1
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Amicitia Theater
Sneek
Het Klooster
Nuenen
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Deventer Schouwburg
Deventer
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
CK Theater
Roermond
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater Zuidplein
Rotterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
De Warande
Turnhout
vr 26 apr
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
2
Casino Beringen
Beringen
Agnietenhof
Tiel
Klif 12
Den Hoorn
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Posttheater
Arnhem
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Kom
Nieuwegein
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Bussel
Oosterhout
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
Theater de Spiegel
Zwolle
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Maagd
Bergen op Zoom

woensdag 24 april 2013

Foto Javier Guzman
Javier Guzman Chassé Theater, Breda
1
Jeroen Leenders - Geen idee Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Karin Bloemen - Witte nar Oude Luxor Theater, Rotterdam
Katinka Polderman Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - Het grijze gebied Schouwburg Hengelo, Hengelo
1
20:30
Lennaert Maes Schouwburg De Kring, Roosendaal
Nathalie Baartman - Prei met mij De Poorterij, Zaltbommel
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
1
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Amphion, Doetinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen De Muze, Noordwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Agnietenhof, Tiel
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ruben Nicolai - Little friday Flint, Amersfoort
Schudden - We vieren het maar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Silvester Zwaneveld - In de lift Schouwburg Cuijk, Cuijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Posttheater, Arnhem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Diligentia, Den Haag
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas

donderdag 25 april 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Alex Agnew - Interesting times C.C. Blankenberge, Blankenberge
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's Prismare, Enschede
Arno van der Heyden - Zo Het Kruithuis, Groningen
Ashton Brothers - Treasures Theater de Kampanje, Den Helder
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater De Veste, Delft
De Hyena's - De Hyena's Comedy Prismare, Enschede
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Theater de Speeldoos, Baarn
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Purmaryn, Purmerend
Guido Weijers - V C.C. Den Herd, Bladel
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Henry van Loon - Electropis Theater De Veste, Delft
Howard Komproe: LULverhalen Theater de Schalm, Veldhoven
Jeffrey Spalburg - Thuus Schouwburg Ogterop, Meppel
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Blauwe Kei, Veghel
Foto Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
1
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bloemen - Witte nar Amicitia Theater, Sneek
Karin Bruers - Waar was ik? Het Klooster, Nuenen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Boerderij, Huizen
Max van den Burg - Schlemiel Deventer Schouwburg, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Almere, Almere
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding CK Theater, Roermond
Op Sterk Water - Alfa Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Derks - Van nature Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Rayen Panday MC Theater, Amsterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Theater de Stoep, Spijkenisse
Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ruben Nicolai - Little friday De Harmonie, Leeuwarden
Schudden - We vieren het maar Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater Zuidplein, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk De Warande, Turnhout

vrijdag 26 april 2013

Foto Acda en de Munnik - 't Heerst
Acda en de Munnik - 't Heerst Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
2
Alex Agnew - Interesting times Casino Beringen, Beringen
Ashton Brothers - Treasures Agnietenhof, Tiel
Berry Lussenburg - Verwhard Klif 12, Den Hoorn
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Dolf Jansen - Topvorm De Meenthe, Steenwijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - V MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Henry van Loon - Electropis Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Meervaart, Amsterdam
20:30
International Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Jasper van Kuijk Posttheater, Arnhem
Jeffrey Spalburg - Thuus Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee Theater de Kom, Nieuwegein
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Karin Bruers - Waar was ik? Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lebbis - Het grijze gebied Theater de Bussel, Oosterhout
Leon van der Zanden - Rebel Ons Tejater, Lieshout
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Het Veur Theater, Leidschendam
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Purmaryn, Purmerend
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Theater de Spiegel, Zwolle
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Goudse Schouwburg, Gouda
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Paulien Cornelisse Theater de Hofnar, Valkenswaard
Peter Heerschop - Gelukzoekers De Maagd, Bergen op Zoom
Pagina -295