Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Harderwijk
Harderwijk
Schuur
Haarlem
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
DeLaMar
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
C.C. Zundert
Zundert
C.C. Zundert
Zundert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Poorterij
Zaltbommel
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Agnietenhof
Tiel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Muze
Noordwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Kruithuis
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Chassé Theater
Breda
Posttheater
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Schalm
Veldhoven
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Warande
Turnhout
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Amicitia Theater
Sneek
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
CK Theater
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Het Klooster
Nuenen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Lochem
Lochem
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
De Harmonie
Leeuwarden
C.C. Knokke-Heist
Knokke-Heist
20:30
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Kruithuis
Groningen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Prismare
Enschede
Prismare
Enschede
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Theater De Veste
Delft
C.C. Blankenberge
Blankenberge
C.C. Den Herd
Bladel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
MC Theater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C Warenar
Wassenaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Warande
Turnhout
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
C.C. Den Blank
Overijse
Theater de Bussel
Oosterhout
dinsdag 23 april 2013
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Schuur, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Oosterpoort, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
Sabine Beens - Ça bien!
Deventer Schouwburg, Deventer
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Russell Peters
Heineken Music Hall, Amsterdam
woensdag 24 april 2013
20:30
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Guido Weijers - V
C.C. Zundert, Zundert
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Poorterij, Zaltbommel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Agnietenhof, Tiel
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
Karin Bloemen - Witte nar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lennaert Maes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Purmaryn, Purmerend
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Muze, Noordwijk
Katinka Polderman
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Agnew - Interesting times
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
Cpunt Theater, Hoofddorp
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Javier Guzman
Chassé Theater, Breda
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Posttheater, Arnhem
20:15
Aries Spears
Meervaart, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ruben Nicolai - Little friday
Flint, Amersfoort
Jeroen Leenders - Geen idee
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
donderdag 25 april 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Schalm, Veldhoven
Jeroen Leenders - Geen idee
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Witte nar
Amicitia Theater, Sneek
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Zuidplein, Rotterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
CK Theater, Roermond
20:15
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Karin Bruers - Waar was ik?
Het Klooster, Nuenen
Jeffrey Spalburg - Thuus
Schouwburg Ogterop, Meppel
Op Sterk Water - Alfa
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Ruben Nicolai - Little friday
De Harmonie, Leeuwarden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Knokke-Heist, Knokke-Heist
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Boerderij, Huizen
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Schudden - We vieren het maar
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Arno van der Heyden - Zo
Het Kruithuis, Groningen
Plien en Bianca - Heb je hun weer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Prismare, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Prismare, Enschede
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Max van den Burg - Schlemiel
Deventer Schouwburg, Deventer
Ashton Brothers - Treasures
Theater de Kampanje, Den Helder
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Diligentia, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Veste, Delft
Henry van Loon - Electropis
Theater De Veste, Delft
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Blankenberge, Blankenberge
Guido Weijers - V
C.C. Den Herd, Bladel
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Rayen Panday
MC Theater, Amsterdam
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Kleine Komedie, Amsterdam
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pieter Derks - Van nature
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 26 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater de Spiegel, Zwolle
Richard Groenendijk - Alle dagen
C.C Warenar, Wassenaar
Karin Bruers - Waar was ik?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Paulien Cornelisse
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Warande, Turnhout
Ashton Brothers - Treasures
Agnietenhof, Tiel
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
De Meenthe, Steenwijk
21:00
De gebroeders Fretz - Revolte
Theater Walhalla, Rotterdam
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
De Grote Improvisatieshow
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Tom Sligting - Hersendelict
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Purmaryn, Purmerend
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Den Blank, Overijse
Lebbis - Het grijze gebied
Theater de Bussel, Oosterhout