Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Koningshof
Maassluis
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Schouwburg de Lawei
Drachten
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater de Mythe
Goes
Lindenberg Theater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
BREStheater
Brielle
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Het Dorpshuis
Nigtevecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Parktheater
Eindhoven
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Venray
Venray
Toestanden op Podium
Bemmel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater Sneek
Sneek
C.C. Het LOO
Tessenderlo
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Kampanje
Den Helder
zaterdag 13 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Koningshof, Maassluis
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Purmaryn, Purmerend
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Kolk, Assen
20:00
Daniël Arends
Theater de Mythe, Goes
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Intouchables
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Diligentia, Den Haag
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Dorpshuis, Nigtevecht
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Het Veur Theater, Leidschendam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 14 februari 2016
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
dinsdag 16 februari 2016
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Parktheater, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
woensdag 17 februari 2016
Cabarestafette
Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. `t Schaliken, Herentals
Roué Verveer - Op het laatste moment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cameretten Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ronald Goedemondt
Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Kommil Foo
Theater De Veste, Delft
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Doorgefokt
De Maaspoort, Venlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Posttheater, Arnhem
20:30
Johan Goossens
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
donderdag 18 februari 2016
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maaspoort, Venlo
Reijn en Goed
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Dorine Wiersma
Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten
Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - Voors en tegens
Het Veur Theater, Leidschendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Louter
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends
Zaantheater, Zaandam
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Rex, Mol
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Droog Brood
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
vrijdag 19 februari 2016
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder