Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Maaspoort
Venlo
20:30
BG-22-24
Almere
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater De Lievekamp
Oss
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Sneek
Sneek
Orpheus
Apeldoorn
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Nova Kiel
Antwerpen
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater Sneek
Sneek
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Meerpaal
Dronten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Chassé Theater
Breda
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Orpheus
Apeldoorn
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Posttheater
Arnhem
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Witte Theater
IJmuiden
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
woensdag 18 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 19 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
vrijdag 20 mei 2016
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 21 mei 2016
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
zondag 22 mei 2016
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
maandag 23 mei 2016
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
dinsdag 24 mei 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen