Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Wilminktheater
Enschede
Theater Sneek
Sneek
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
BG-22-24
Almere
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Posttheater
Arnhem
Nova Kiel
Antwerpen
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
Deventer Schouwburg
Deventer
De Meerpaal
Dronten
20:30
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Chassé Theater
Breda
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Veste
Delft
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Posttheater
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Meervaart
Amsterdam
14:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Gasthuiskerk
Doesburg
20:30
Energiehuis
Dordrecht
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Kargadoor
Utrecht
Chassé Theater
Breda
20:30
Chassé Theater
Breda
20:00
Capitole
Gent
14:00
Vestzaktheater De Schelleboom
Oosterhout
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Figi Theater
Zeist
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Harmonie
Leeuwarden
Witte Theater
IJmuiden
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Kleine Komedie
Amsterdam
woensdag 18 mei 2016
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
donderdag 19 mei 2016
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
Kasper van Kooten
Theater Sneek, Sneek
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater de Kampanje, Den Helder
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Oldenosborn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Orpheus, Apeldoorn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Musis, Arnhem
20:15
Emilio Guzman
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Bader el Khalfi / Cristian Pielich / Dani Urka / Dario di Mango / Dave
BG-22-24, Almere
vrijdag 20 mei 2016
Nathalie Baartman - Louter
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater Sneek, Sneek
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Alex Agnew - Unfinished Business
Nova Kiel, Antwerpen
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Diligentia, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Deventer Schouwburg, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Meerpaal, Dronten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Maaspoort, Venlo
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Chris van der Ende / Huib van Roest / Nick Donders / Oscar Arnold / Pa
De Kargadoor, Utrecht
De Partizanen - De Partizanen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
Kasper van Kooten
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
zaterdag 21 mei 2016
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Soundos - Geboren met ervaring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Intouchables
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Lochem, Lochem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Surprice
Posttheater, Arnhem
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Orpheus, Apeldoorn
Intgeniep - Jeukt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Meervaart, Amsterdam
14:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Gasthuiskerk, Doesburg
20:30
Roel C. Verburg
Energiehuis, Dordrecht
20:15
Leids Cabaret Festival Finalisten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Kunstgreep, Oostzaan
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochen Otten
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Hassan el Rahaui / Jeroen Pater / Maarten van Norren
De Kargadoor, Utrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Chassé Theater, Breda
20:30
André Manuel
Chassé Theater, Breda
20:00
Kommil Foo
Capitole, Gent
zondag 22 mei 2016
14:00
Arjan Kleton / Hassan el Rahaui / Isabel Nolte / Marc van Gestel / Nic
Vestzaktheater De Schelleboom, Oosterhout
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Simone Kleinsma
Figi Theater, Zeist
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
maandag 23 mei 2016
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Hans Teeuwen
De Harmonie, Leeuwarden
dinsdag 24 mei 2016
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Witte Theater, IJmuiden
Lebbis - De Paardenpoetser
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Youp van 't Hek - Licht
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Intouchables
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Kleine Komedie, Amsterdam