Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Den heuvel
Alphen
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Theater 't Speelhuis
Helmond
Cpunt Theater
Hoofddorp
Musis
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
Posthuis Theater
Heerenveen
Schaffelaartheater
Barneveld
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Theater Rotterdam
Rotterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
De Meerpaal
Dronten
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Ins Blau
Leiden
Wilminktheater
Enschede
De Dialoog
Ermelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
Orpheus
Apeldoorn
Cpunt Theater
Hoofddorp
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Theater de Purmaryn
Purmerend
Gasthuiskerk
Doesburg
Theater Sneek
Sneek
Theater De Lievekamp
Oss
Scheldetheater
Terneuzen
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Kolk
Assen
Theater De Omval
Diemen
Spant!
Bussum
De Meerpaal
Dronten
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater Concordia
Haastrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Schouwburg Venray
Venray
Theater Zinin
Nijverdal
Theater Sneek
Sneek
C.C. De Kinkel
Bemmel
C.C. De Stringe
Vichte
C.C. Myllesweerd
Mill
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Meenthe
Steenwijk
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Den Bolder
Waspik
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posttheater
Arnhem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Cultura
Ede
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Stenge
Heinkenszand
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
De Kattendans
Bergeijk
donderdag 06 april 2017
Kirsten van Teijn - Zalf
Den heuvel, Alphen
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schouwburg Het Park, Hoorn
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Veste, Delft
André Manuel - De Onzen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Henry van Loon - Sleutelmoment
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Musis, Arnhem
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Posthuis Theater, Heerenveen
Daniël Arends - De Afterparty
Schaffelaartheater, Barneveld
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater Rotterdam, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Enge Buren - Ruk!
Dok6, Panningen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Meervaart, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Het Wennekerpand, Schiedam
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
vrijdag 07 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Leidse Schouwburg, Leiden
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Ins Blau, Leiden
Sanne Wallis de Vries - Gut
Wilminktheater, Enschede
René van Meurs - Even goede vrienden
De Dialoog, Ermelo
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Molenberg, Delfzijl
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
André Manuel - De Onzen
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater de Purmaryn, Purmerend
Matroesjka - Brainwash
Gasthuiskerk, Doesburg
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Lievekamp, Oss
Youp van 't Hek - Licht
Scheldetheater, Terneuzen
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Storm, Winterswijk
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Iemand Anders
Theater De Omval, Diemen
Pieter Derks - Spot
Spant!, Bussum
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
De Meerpaal, Dronten
20:00
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:15
George van Houts - Kom Plot
Singer Theater, Laren
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Flint, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Haastrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
Werftheater, Utrecht
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
BREStheater, Brielle
20:30
Nabil - Tijdmachine
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Watskeburt?! - de musical
DeLaMar, Amsterdam
zaterdag 08 april 2017
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mike Boddé - De Geurige Man
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Venray, Venray
André Manuel - De Onzen
Theater Zinin, Nijverdal
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Sneek, Sneek
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C.C. De Kinkel, Bemmel
William Boeva - Reset
C.C. De Stringe, Vichte
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
C.C. Myllesweerd, Mill
Niet Schieten! - Kusje erop!
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Schouwburg Het Park, Hoorn
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Den Bolder, Waspik
Micha Wertheim - Iemand Anders
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten
Posttheater, Arnhem
Pieter Derks - Spot
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Wilminktheater, Enschede
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Agnietenhof, Tiel
20:00
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Enge Buren - Ruk!
Cultura, Ede
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Stenge, Heinkenszand
20:15
Cameretten - Finalistentournee
Diligentia, Den Haag
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater Aan de Slinger, Houten
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Kattendans, Bergeijk