Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater 't Pand
Gorinchem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Posthuis Theater
Heerenveen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Musis
Arnhem
Munttheater
Weert
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Hoftheater
Raalte
Heineken Music Hall
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Flint
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
Deventer Schouwburg
Deventer
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Reggehof
Goor
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Molenberg
Delfzijl
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
CK Theater
Roermond
Capitole
Gent
C.C. Leopoldsburg
Leopoldsburg
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Agora Theater Druten
Druten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Tobbe
Voorburg
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Pook
Oostknollendam
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Orpheus
Apeldoorn
Musis
Arnhem
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Musiater
Zevenaar
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Heineken Music Hall
Amsterdam
Flint
Amersfoort
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Dok6
Panningen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
De Schakel
Gilze
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Café The Florin
Utrecht
C.C. Het LOO
Tessenderlo
C.C. De Adelberg
Lommel
Arto Theater
Schoonhoven
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Druten
Druten
Agnietenhof
Tiel
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
16:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
MECC
Maastricht
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
vrijdag 19 april 2013
Carolien Borgers - Happy End
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Op Sterk Water - Alfa
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Rebel
Theater 't Pand, Gorinchem
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Acda en de Munnik - 't Heerst
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Posttheater, Arnhem
Karin Bruers - Waar was ik?
Posthuis Theater, Heerenveen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Er is geen plan B
Musis, Arnhem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Munttheater, Weert
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Yora Rienstra - We maken er wat van
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Nathalie Baartman - Prei met mij
Hoftheater, Raalte
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Goudse Schouwburg, Gouda
Guido Weijers - V
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Fidei et Arti, Oudenbosch
Henry van Loon - Electropis
Deventer Schouwburg, Deventer
20:30
Freek de Jonge: Zonde
DeLaMar, Amsterdam
Howard Komproe: LULverhalen
De Reggehof, Goor
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Oosterpoort, Groningen
Jeffrey Spalburg - Thuus
De Oosterpoort, Groningen
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
De Molenberg, Delfzijl
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Micha Wertheim
De Harmonie, Leeuwarden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen Leenders - Geen idee
CK Theater, Roermond
Alex Agnew - Interesting times
Capitole, Gent
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Leopoldsburg, Leopoldsburg
20:15
Javier Guzman
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Max van den Burg - Schlemiel
Agora Theater Druten, Druten
zaterdag 20 april 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Zaantheater, Zaandam
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen
Werftheater, Utrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Oeloek - Prille Roest
Theater Walhalla, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Leon van der Zanden - Rebel
Theater de Tobbe, Voorburg
Howard Komproe: LULverhalen
Theater De Storm, Winterswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater Aan de Slinger, Houten
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU
Schouwburg Het Park, Hoorn
Alex Agnew - Interesting times
Scheldetheater, Terneuzen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Sabine Beens - Ça bien!
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Soundos - Er is geen plan B
Pook, Oostknollendam
Jandino Asporaat - De Revue
Parktheater, Eindhoven
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Orpheus, Apeldoorn
Roué Verveer - In zeer goede staat
Musis, Arnhem
Jan Rot - De grote Jan Rot show
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Lindenberg Theater, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Leidse Schouwburg, Leiden
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Kennemer Theater, Beverwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Het Musiater, Zevenaar
Silvester Zwaneveld - In de lift
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Eddie Izzard
Heineken Music Hall, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Flint, Amersfoort
20:30
Camerettten - Finaletournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Pieter Derks - Van nature
Dok6, Panningen
20:15
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
De Schattelijn, Geertruidenberg
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
De Schakel, Gilze
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Lebbis
De Maaspoort, Venlo
Schudden - We vieren het maar
De Kleine Komedie, Amsterdam
Spijkers met Koppen: Freek de Jonge
Café The Florin, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het LOO, Tessenderlo
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Adelberg, Lommel
Anuar - Vastberaden
Arto Theater, Schoonhoven
20:15
De Grote Improvisatieshow
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Henry van Loon - Electropis
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Richard Groenendijk - Alle dagen
Agora Theater Druten, Druten
Karin Bruers - Waar was ik?
Agnietenhof, Tiel
zondag 21 april 2013
21:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
16:00
Claudia de Breij - Alleen
Theater Walhalla, Rotterdam
Eddie Izzard
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. Den Herd, Bladel
maandag 22 april 2013
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Eddie Izzard
MECC, Maastricht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
DeLaMar, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
De Kleine Komedie, Amsterdam
dinsdag 23 april 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Harderwijk, Harderwijk
Ellen Dikker - Horten en stoten
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas