Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Singer Theater
Laren
C.C. Lokeren
Lokeren
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kunstgreep
Oostzaan
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Meenthe
Steenwijk
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Zwaan
Uitgeest
De Maaspoort
Venlo
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Almere
Almere
RAI Theater
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Posttheater
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
19:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
C.C. De Kinkel
Bemmel
20:30
Theater De Molen
Beuningen
20:30
Chassé Theater
Breda
Spant!
Bussum
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater de Hasselbak
Eemnes
De KultuurKlup
Elst
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
De Dialoog
Ermelo
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C De Muze
Heusden-Zolder
De Hege Fonnen
Lemmer
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Theater de Bussel
Oosterhout
De Boodschap
Rijen
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Agnietenhof
Tiel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De Horst
Venhorst
20:30
Theater Ludens
Voorburg
Capellenborg Theater
Wijhe
Zaantheater
Zaandam
Zaantheater
Zaandam
Het Musiater
Zevenaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Crown theater
Aalsmeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
Beauforthuis
Austerlitz
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Zaantheater
Zaandam
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
De Meerpaal
Dronten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Flint
Amersfoort
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Chassé Theater
Breda
Theater De Omval
Diemen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
C.C. De Herbakker
Eeklo
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater De Boerderij
Huizen
De Harmonie
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
vrijdag 11 maart 2016
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Singer Theater, Laren
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
Kasper van Kooten
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Het Klooster, Nuenen
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Kunstgreep, Oostzaan
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meenthe, Steenwijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
De Zwaan, Uitgeest
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Maaspoort, Venlo
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
zaterdag 12 maart 2016
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Hof 88, Almelo
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Schouwburg Almere, Almere
Cabarestafette
Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
RAI Theater, Amsterdam
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Orpheus, Apeldoorn
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Posttheater, Arnhem
Hans Aarsman - Zelf weten
Stadstheater Arnhem, Arnhem
19:00
Trio Giphart / Chabot
Theater De Kolk, Assen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
C.C. De Kinkel, Bemmel
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater De Molen, Beuningen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Chassé Theater, Breda
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Spant!, Bussum
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Anne Jan Toonstra
Theater de Hasselbak, Eemnes
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De KultuurKlup, Elst
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Murth Mossel - Voors en tegens
De Dialoog, Ermelo
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Speelman & Speelman - Lach het weg
De Hege Fonnen, Lemmer
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Het Dorpshuis, Nigtevecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Bussel, Oosterhout
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Boodschap, Rijen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Walhalla, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Agnietenhof, Tiel
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
De Horst, Venhorst
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater Ludens, Voorburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Capellenborg Theater, Wijhe
Kasper van Kooten
Zaantheater, Zaandam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Het Musiater, Zevenaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 13 maart 2016
Lankmoed - Onvergetelijk
Crown theater, Aalsmeer
14:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Beauforthuis, Austerlitz
20:00
Puur gelul
Gebr. De Nobel, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Zaantheater, Zaandam
dinsdag 15 maart 2016
André Manuel - Het geval apart
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Sara Kroos - Doorgefokt
De Meerpaal, Dronten
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
woensdag 16 maart 2016
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Flint, Amersfoort
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Posttheater, Arnhem
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Musis, Arnhem
20:00
Daniël Arends
Theater De Kolk, Assen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Lebbis - De Paardenpoetser
Chassé Theater, Breda
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Omval, Diemen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Herbakker, Eeklo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Tineke Schouten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Jacquelien de Savornin Lohman
Theater De Boerderij, Huizen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Harmonie, Leeuwarden
Sara Kroos - Doorgefokt
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Cabarestafette
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Intouchables
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Schalm, Veldhoven
Kasper van Kooten
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Storm, Winterswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Zaantheater, Zaandam