Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
Theater de Kampanje
Den Helder
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Leidse Schouwburg
Leiden
Diligentia
Den Haag
Theater de Griffioen
Amstelveen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Wilminktheater
Enschede
Veluvine
Nunspeet
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Theater het Pakhuis
Hoorn
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Bellevue
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
De Speeldoos
Vught
De Maaspoort
Venlo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
De Kattendans
Bergeijk
Posttheater
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Dok6
Panningen
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater De Veste
Delft
Theater Bellevue
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Zinin
Nijverdal
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
CulturA & Zo
Nootdorp
Theater Hof 88
Almelo
Goudse Schouwburg
Gouda
Deventer Schouwburg
Deventer
Zaantheater
Zaandam
CulturA & Zo
Nootdorp
Flint
Amersfoort
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
16:00
Q-Factory
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Zaantheater
Zaandam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Storm
Winterswijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Studio de Bakkerij
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater De Storm
Winterswijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
donderdag 12 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Meervaart, Amsterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Kennemer Theater, Beverwijk
Kommil Foo - Schoft
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Diligentia, Den Haag
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Griffioen, Amstelveen
Nathalie Baartman - Louter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Wilminktheater, Enschede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Veluvine, Nunspeet
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
vrijdag 13 mei 2016
20:30
André Manuel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Arin Manuelyan / Eric van der Woude / John Kleppe / Oscar Arnold / Pau
Theater het Pakhuis, Hoorn
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
20:30
Bert Gabriels
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Cabarestafette
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
De Grote Improvisatieshow
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
De Speeldoos, Vught
Kasper van Kooten
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Kommil Foo - Schoft
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Lenette van Dongen - Tegenwind
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kattendans, Bergeijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Posttheater, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Zaantheater, Zaandam
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Dok6, Panningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Goudse Schouwburg, Gouda
zaterdag 14 mei 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Veste, Delft
De Partizanen - De Partizanen
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Zinin, Nijverdal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
Intouchables
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
CulturA & Zo, Nootdorp
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater Hof 88, Almelo
Lebbis - De Paardenpoetser
Goudse Schouwburg, Gouda
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Deventer Schouwburg, Deventer
Lenette van Dongen - Tegenwind
Zaantheater, Zaandam
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
CulturA & Zo, Nootdorp
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Flint, Amersfoort
20:30
Roel C. Verburg
Comedy Cafe, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
zondag 15 mei 2016
16:00
De Zondagmiddag Empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
Hans Teeuwen
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
maandag 16 mei 2016
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:00
De zondagmiddag empathieshow
Q-Factory, Amsterdam
dinsdag 17 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
woensdag 18 mei 2016
20:30
Arjan Kleton / Dario di Mango / Hans Dekker / Jeroen Bloemhoff / Jorn
Studio de Bakkerij, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Markant Uden, Uden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Hans Teeuwen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Intouchables
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Schouwburg Het Park, Hoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
donderdag 19 mei 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam