CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -297
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 apr
20:00
Theater de Schuur
Zevenbergen
zo 27 apr
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 28 apr
Paradiso
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 29 apr
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 30 apr
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Musis
Arnhem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 01 mei
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vr 02 mei
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Spant!
Bussum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
za 03 mei
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Stadskasteel Oudaen
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
zo 04 mei
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ma 05 mei
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
di 06 mei
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
De Maaspoort
Venlo
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
wo 07 mei
00:00
Theater het Hof
Arnhem
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Leidse Schouwburg
Leiden
1
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 08 mei
Theaters Tilburg
Tilburg
00:00
Theater het Hof
Arnhem
Theater Hof 88
Almelo
013
Tilburg
1
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg
Effenaar
Eindhoven
1
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Jan van Besouw
Goirle

zaterdag 26 april 2014

20:00
Margriet Bolding Theater de Schuur, Zevenbergen

zondag 27 april 2014

20:00
Marc Marie Huijbregts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 28 april 2014

Jan Jaap van der Wal Paradiso, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - I Am Hali Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marc Marie Huijbregts Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Diederik van Vleuten De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 29 april 2014

20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Wilminktheater, Enschede
20:00
Marieke Visser Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Anne Jan Toonstra Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 30 april 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
ComedyKings De Meenthe, Steenwijk
20:00
De gebroeders Fretz - Revolte Orpheus, Apeldoorn
20:00
Marieke Visser Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Micha Wertheim Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Lenette van Dongen Musis, Arnhem
20:00
Dames voor na Vieren De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Cabarestafette Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
De selectie - De grote WK show Posttheater, Arnhem

donderdag 01 mei 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Emilio Guzman Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lenette van Dongen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Wilminktheater, Enschede
20:00
Erik van Muiswinkel Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Dames voor na Vieren Schouwburg Venray, Venray
20:15
Guido Weijers - V Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
ComedyKings Theater PePijn, Den Haag

vrijdag 02 mei 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Jeroen Leenders Theater Ludens, Voorburg
20:00
Anne Jan Toonstra Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dames voor na Vieren Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Bert Gabriels C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Erik van Muiswinkel De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater De Veste, Delft
20:15
Guido Weijers - V Spant!, Bussum
20:30
Ernst van der Pasch - Beter Posttheater, Arnhem
20:30
Menno Stam Kroepoekfabriek, Vlaardingen

zaterdag 03 mei 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
ComedyHuis ComedyNight Finale Iduna, Drachten
20:00
Hakken in het Zand Stadskasteel Oudaen, Utrecht
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Orpheus, Apeldoorn
20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Micha Wertheim De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wim Helsen Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Marc Marie Huijbregts De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Lenette van Dongen Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Erik van Muiswinkel Flint, Amersfoort
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Theater Ludens, Voorburg
20:00
De Bloeiende Maagden Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Murth Mossel Podium Mozaiek, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - V van Beresteyn, Veendam
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - Lik op Stuk Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

zondag 04 mei 2014

20:00
Urbanus Theater aan het Vrijthof, Maastricht

maandag 05 mei 2014

20:00
Huub Stapel - Mannen komen van Mars, Vrouwen van Venus Beatrix Theater, Utrecht

dinsdag 06 mei 2014

20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Katinka Polderman De Maaspoort, Venlo
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte De Oosterpoort, Groningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Goudse Schouwburg, Gouda

woensdag 07 mei 2014

00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
20:00
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Wim Helsen Parktheater, Eindhoven
20:00
Martijn Koning Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Lenette van Dongen Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Leids Cabaret Festival Finalistentour Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Erik van Muiswinkel Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
De Partizanen - Een Komische Verfrissing Scheltema Complex, Leiden
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Urbanus
Urbanus Leidse Schouwburg, Leiden
1
20:30
Arnhem lacht Posttheater, Arnhem
20:30
Jeroen Leenders - Geen idee Posttheater, Arnhem

donderdag 08 mei 2014

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Theaters Tilburg, Tilburg
00:00
LOS Muziektheater - FCKD Theater het Hof, Arnhem
Mylou Frencken & Pieter Tiddens - RouwRevue Theater Hof 88, Almelo
Foto Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I
Comedy Central presents: Maz Jobrani - 'My Lion I 013, Tilburg
1
20:00
Emilio Guzman Het Musiater, Zevenaar
20:00
Martijn Koning De Meenthe, Steenwijk
20:00
Lenette van Dongen Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Katinka Polderman Flint, Amersfoort
20:00
Erik van Muiswinkel Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Diederik van Vleuten Theater De Veste, Delft
20:00
Dames voor na Vieren Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Cabarestafette Theaters Tilburg, Tilburg
Foto Jan Jaap van der Wal
Jan Jaap van der Wal Effenaar, Eindhoven
1
20:15
Guido Weijers - V Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Pompen Jan van Besouw, Goirle
Pagina -297