CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -298
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 01 okt
20:15
De Oosterpoort
Groningen
wo 02 okt
20:00
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater De Omval
Diemen
do 03 okt
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Zaantheater
Zaandam
Lindenberg Theater
Nijmegen
1
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Groene Engel
Oss
vr 04 okt
De Molenberg
Delfzijl
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Agora Theater Druten
Druten
20:00
Meervaart
Amsterdam
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
1
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Martien van Doorne
Deurne
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Boodschap
Rijen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Posttheater
Arnhem
za 05 okt
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Achterom
Hilversum
20:00
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Iduna
Drachten
20:00
In de Brouwerij
Asten
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
zo 06 okt
Jansstheater
Lochem
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
ma 07 okt
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Diligentia
Den Haag
2
di 08 okt
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Tivoli
Utrecht
wo 09 okt
Goudse Schouwburg
Gouda
Chassé Theater
Breda
2
Meervaart
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Scheltema Complex
Leiden
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Diligentia
Den Haag
1
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
do 10 okt
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theaters Tilburg
Tilburg

dinsdag 01 oktober 2013

20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet De Oosterpoort, Groningen

woensdag 02 oktober 2013

20:00
Ton Kas Theater De Veste, Delft
20:00
Sander van Opzeeland Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Martijn Koning - De Maand van Martijn Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater PePijn, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Micha Wertheim Theater De Omval, Diemen

donderdag 03 oktober 2013

Brendon Burns / Greg Shapiro Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Eric Koller De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Emilio Guzman Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Stefan Pop Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel De Poorterij, Zaltbommel
20:00
Dolf Jansen Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Daniël Arends Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Dames voor na Vieren Het Klooster, Woerden
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Fulcotheater, IJsselstein
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Het Klooster, Nuenen
20:15
Guido Weijers - V Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Freek de Jonge - Circus Kribbe Koningshof, Maassluis
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Zaantheater, Zaandam
Foto Martijn Koning - De Maand van Martijn
Martijn Koning - De Maand van Martijn Lindenberg Theater, Nijmegen
1
20:30
Madelijne Kool & Andre Pouwer: De Geluk App Podium `t Beest, Goes
20:30
Lammerentoer deLuxe met De Bloeiende Maagden Groene Engel, Oss

vrijdag 04 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip De Molenberg, Delfzijl
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Marco Roelofs - Kaal Agora Theater Druten, Druten
20:00
Sander van Opzeeland Meervaart, Amsterdam
Foto Lenette van Dongen
Lenette van Dongen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
1
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Dolf Jansen C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Daniël Arends Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Rayen Panday - Drie keer Rayen Het Klooster, Woerden
20:15
Marlon Kicken C.C. Martien van Doorne, Deurne
20:15
Diederik van Vleuten Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Jandino Jullian Asporaat - De Revue De Boodschap, Rijen
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Chris van der Ende - Gek BREStheater, Brielle
20:30
Dames voor na Vieren Posttheater, Arnhem

zaterdag 05 oktober 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Theater Achterom, Hilversum
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
Guido Weijers - V Het Kielzog, Hoogezand
Brendon Burns / Greg Shapiro Theater PePijn, Den Haag
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Jochen Otten In de Brouwerij, Asten
20:00
Urbanus De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Lenette van Dongen De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Lebbis De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Kamagurka - Sprook Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Erik van Muiswinkel Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Daniël Arends S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue van Beresteyn, Veendam
20:15
Chris van der Ende - Gek Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Diligentia, Den Haag
20:15
Klaas van der Eerden met Sixpack (The best of Klaa Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland

zondag 06 oktober 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Jansstheater, Lochem
20:00
Urbanus De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:00
Marc Marie Huijbregts Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

maandag 07 oktober 2013

Brendon Burns / Greg Shapiro Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Foto NUHR
NUHR Diligentia, Den Haag
2

dinsdag 08 oktober 2013

20:00
Stefan Pop Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Dolf Jansen TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Comedyhuis Open Mic Tivoli, Utrecht

woensdag 09 oktober 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Goudse Schouwburg, Gouda
Alex Agnew - Interesting times Chassé Theater, Breda
2
Brendon Burns / Greg Shapiro Meervaart, Amsterdam
20:00
Ton Kas Meervaart, Amsterdam
20:00
Katinka Polderman Scheltema Complex, Leiden
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Speeldoos, Baarn
Foto Dolf Jansen
Dolf Jansen Diligentia, Den Haag
1
20:00
Daniël Arends Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Dames voor na Vieren Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Schouwburg Almere, Almere
20:15
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Guido Weijers - V Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Dames voor na Vieren met Bruids- en Grafwerk Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Hans Liberg C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Micha Wertheim - Micha Wertheim Voor Je Het Weet Posttheater, Arnhem

donderdag 10 oktober 2013

Brendon Burns / Greg Shapiro Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Urbanus Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Margriet Bolding Theater Hof 88, Almelo
20:00
Sander van Opzeeland Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lebbis Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Erik van Muiswinkel De Molenberg, Delfzijl
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends Theaters Tilburg, Tilburg
Pagina -298