CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -298
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 10 okt
M-Lab
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
1
Het Klooster
Woerden
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Podium Vlieland
Vlieland
19:00
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Zaantheater
Zaandam
zo 11 okt
Podium Vlieland
Vlieland
Schouwburg Almere
Almere
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
di 13 okt
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Theater De Boerderij
Huizen
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Theater De Veste
Delft
wo 14 okt
Posttheater
Arnhem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
De Maaspoort
Venlo
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Geert Teis
Stadskanaal
BREStheater
Brielle
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Toneelschuur
Haarlem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
do 15 okt
Schouwburg Het Park
Hoorn
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Theaterhotel Almelo
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Cardo
Groesbeek
De Muze
Noordwijk
Toneelschuur
Haarlem
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Munttheater
Weert
Schouwburg Almere
Almere
Parktheater
Eindhoven
Theater Walhalla
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Klinker
Winschoten
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 16 okt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Kennemer Theater
Beverwijk
Kantine Walhalla
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Theater Ludens
Voorburg
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
C.C. Cultura
Nootdorp
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater de Koornbeurs
Franeker
De Molenberg
Delfzijl
Toneelschuur
Haarlem
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Vestzaktheater
Son
Parktheater
Eindhoven
Het Evertshuis
Bodegraven
Theater Bouwkunde
Deventer
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Posttheater
Arnhem
Theater PePijn
Den Haag
Herberg de Pol
Diepenheim

zaterdag 10 oktober 2015

Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu M-Lab, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf TAQA Theater De Vest, Alkmaar
1
Lebbis - De Paardenpoetser Het Klooster, Woerden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Katinka Polderman Podium Vlieland, Vlieland
19:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Parkgebouw, Rijssen
20:00
Huub Stapel - MV² Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise) Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Lindenberg Theater, Nijmegen
20:15
Daniël Arends Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
André Manuel De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht Zaantheater, Zaandam

zondag 11 oktober 2015

Katinka Polderman - Polderman tiert welig Podium Vlieland, Vlieland
Jacquelien de Savornin Lohman Schouwburg Almere, Almere
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Theater De Winsinghhof, Roden

dinsdag 13 oktober 2015

Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser Theater De Boerderij, Huizen
Ali B - Je Suis Ali Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
André Manuel Theater De Veste, Delft

woensdag 14 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Posttheater, Arnhem
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Hofnar, Valkenswaard
Lankmoed - Onvergetelijk Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien De Maaspoort, Venlo
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater Geert Teis, Stadskanaal
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar BREStheater, Brielle
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:00
Huub Stapel - MV² Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
20:00
Daniël Arends Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Johan Goossens Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Theaters Tilburg, Tilburg

donderdag 15 oktober 2015

Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Het Park, Hoorn
Martijn Koning - Koning van de Lach Ons Mierloos Theater, Mierlo
Cabarestafette Theaterhotel Almelo, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kasper van Kooten Het Postkantoor, Bovenkarspel
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Cardo, Groesbeek
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue De Muze, Noordwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Hans Aarsman - Zelf weten Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF Munttheater, Weert
Nathalie Baartman - Louter Schouwburg Almere, Almere
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Theater Walhalla, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Klinker, Winschoten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater PePijn, Den Haag
20:00
André Manuel Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB! Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:15
Huub Stapel - MV² Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Zaantheater, Zaandam
20:15
Daniël Arends Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Comedyhuis ComedyCloud TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
De gebroeders Fretz Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 16 oktober 2015

Ton Kas - JABROER Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Kennemer Theater, Beverwijk
Martijn Koning - Koning van de Lach Kantine Walhalla, Rotterdam
Cabarestafette Flint, Amersfoort
Kasper van Kooten Theater Ludens, Voorburg
Niet Schieten! - Kusje erop MFC Kloosterhof, Hoogerheide
Rayen Panday - Vrijspraak C.C. Cultura, Nootdorp
Rob en Emiel - Da's sterk S.C.C. De Ruchte, Someren
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater de Koornbeurs, Franeker
Jasper van Kuijk - Onder de streep De Molenberg, Delfzijl
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Toneelschuur, Haarlem
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Schouwburg Cuijk, Cuijk
Mark van de Veerdonk - TOF Vestzaktheater, Son
Najib Amhali - I Amhali Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Het Evertshuis, Bodegraven
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dolf Jansen - Hardverwarmend Posttheater, Arnhem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater PePijn, Den Haag
De Partizanen - De Partizanen Herberg de Pol, Diepenheim
Pagina -298