Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Bouwkunde
Deventer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater Ludens
Voorburg
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
M-Lab
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
15:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Almere
Almere
Podium Vlieland
Vlieland
15:30
Theater De Winsinghhof
Roden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:15
Theater De Veste
Delft
De Maaspoort
Venlo
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
BREStheater
Brielle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:00
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
Posttheater
Arnhem
Schuur
Haarlem
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Hof 88
Almelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Munttheater
Weert
Ons Mierloos Theater
Mierlo
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Muze
Noordwijk
Parktheater
Eindhoven
Schouwburg Almere
Almere
Theater Cardo
Groesbeek
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schuur
Haarlem
20:15
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Flint
Amersfoort
Herberg de Pol
Diepenheim
Theater Zuidplein
Rotterdam
Posttheater
Arnhem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater Ludens
Voorburg
Theater PePijn
Den Haag
Theater Bouwkunde
Deventer
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Vestzaktheater
Son
Kantine Walhalla
Rotterdam
Theater de Koornbeurs
Franeker
Parktheater
Eindhoven
MFC Kloosterhof
Hoogerheide
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Zaantheater
Zaandam
zaterdag 10 oktober 2015
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater Bouwkunde, Deventer
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Najib Amhali - I Amhali
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Piepschuim - Op recept (reprise)
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Soundos - Geboren met ervaring
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ton Kas - JABROER
Theater Ludens, Voorburg
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Kennemer Theater, Beverwijk
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
M-Lab, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Agora Theater Lelystad, Lelystad
zondag 11 oktober 2015
15:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Jacquelien de Savornin Lohman
Schouwburg Almere, Almere
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Podium Vlieland, Vlieland
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Theater De Winsinghhof, Roden
dinsdag 13 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Veur Theater, Leidschendam
20:15
André Manuel
Theater De Veste, Delft
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
woensdag 14 oktober 2015
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
De Maaspoort, Venlo
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Deventer Schouwburg, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
BREStheater, Brielle
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:00
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Johan Goossens
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Junushoff Theater, Wageningen
Lankmoed - Onvergetelijk
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theaterpand Weesp, Weesp
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater De Muzeval, Emmen
Ton Kas - JABROER
Posttheater, Arnhem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
donderdag 15 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
André Manuel
Theater De Storm, Winterswijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cabarestafette
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:30
Comedyhuis ComedyCloud
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Daniël Arends
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
De gebroeders Fretz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Aarsman - Zelf weten
Theater Hof 88, Almelo
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Huub Stapel - MV²
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Munttheater, Weert
Martijn Koning - Koning van de Lach
Ons Mierloos Theater, Mierlo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
De Muze, Noordwijk
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Almere, Almere
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater Cardo, Groesbeek
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Ogterop, Meppel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Schuur, Haarlem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Zaantheater, Zaandam
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Het Park, Hoorn
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
vrijdag 16 oktober 2015
Ali B - Je Suis Ali
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Griffioen, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cabarestafette
Flint, Amersfoort
De Partizanen - De Partizanen
Herberg de Pol, Diepenheim
Deng Boy - Platzak
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Huub Stapel - MV²
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jasper van Kuijk - Onder de streep
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Jochem Myjer - Even geduld AUB!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten
Theater Ludens, Voorburg
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Bouwkunde, Deventer
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Mark van de Veerdonk - TOF
Vestzaktheater, Son
Martijn Koning - Koning van de Lach
Kantine Walhalla, Rotterdam
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue
Theater de Koornbeurs, Franeker
Najib Amhali - I Amhali
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Kusje erop
MFC Kloosterhof, Hoogerheide
20:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Piepschuim - Op recept (reprise)
Zaantheater, Zaandam