Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Chassé Theater
Breda
14:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Jan van Besouw
Goirle
Leidse Schouwburg
Leiden
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
16:00
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Agnietenhof
Tiel
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Antwerpen
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:00
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
20:30
Agora Theater Druten
Druten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
CulturA & Zo
Nootdorp
De Maaspoort
Venlo
De Warande
Turnhout
Deventer Schouwburg
Deventer
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Kennemer Theater
Beverwijk
Parktheater
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
Posttheater
Arnhem
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Spant!
Bussum
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Agnietenhof
Tiel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
Cultuurhuus Braakhekke
Bathmen
20:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Speeldoos
Vught
Deventer Schouwburg
Deventer
Diligentia
Den Haag
Figi Theater
Zeist
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Markant Uden
Uden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Ogterop
Meppel
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Bellevue
Amsterdam
zaterdag 23 april 2016
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Kommil Foo - Schoft
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
zondag 24 april 2016
19:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Chassé Theater, Breda
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Jan van Besouw, Goirle
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Leidse Schouwburg, Leiden
John Cleese
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Spiegel, Zwolle
16:00
Stamatios 'Mike' Doulis
Theater Peeriscoop, Gorinchem
maandag 25 april 2016
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
John Cleese
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
dinsdag 26 april 2016
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Agnietenhof, Tiel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Intouchables
Theater De Lievekamp, Oss
woensdag 27 april 2016
20:00
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
donderdag 28 april 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Teeuwen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
De Muze, Noordwijk
Sara Kroos - Doorgefokt
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Markant Uden, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Meervaart, Amsterdam
20:30
Daniël Arends
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
Cabarestafette
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schaffelaartheater, Barneveld
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles Eromheen (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Het Park, Hoorn
John Cleese
Stadsschouwburg Antwerpen, Antwerpen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Schalm, Veldhoven
Madelijne Kool - Kool aan de Gang met Geluk
Theater de Speeldoos, Baarn
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater De Veste, Delft
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 april 2016
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
Agora Theater Druten, Druten
Rob en Emiel - Da's sterk
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
John Cleese
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Cabaretteketet
CulturA & Zo, Nootdorp
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
De Maaspoort, Venlo
Youp van 't Hek - Licht
De Warande, Turnhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Deventer Schouwburg, Deventer
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Flint, Amersfoort
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Goudse Schouwburg, Gouda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kennemer Theater, Beverwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon
Parktheater, Eindhoven
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Posttheater, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Viggo Waas - Cruijff en Pipo
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg de Lawei, Drachten
Daniël Arends
Spant!, Bussum
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater 't Speelhuis, Helmond
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kampanje, Den Helder
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jamie Grant - Leef!
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Intouchables
Wilminktheater, Enschede
zaterdag 30 april 2016
20:00
André Manuel
Agnietenhof, Tiel
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk
CulturA & Zo, Nootdorp
Nathalie Baartman - Louter
Cultuurhuus Braakhekke, Bathmen
20:00
De Blonde Jongens en Tim
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar
De Speeldoos, Vught
Dorine Wiersma
Deventer Schouwburg, Deventer
Soundos - Geboren met ervaring
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Figi Theater, Zeist
Leids Cabaret Festival - finalistentour
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Markant Uden, Uden
Lebbis - De Paardenpoetser
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Parktheater, Eindhoven
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Cameretten Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam