CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -2
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 13 okt
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
do 14 okt
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Huiskamer
Weert
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Liefde
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
vr 15 okt
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meerpaal
Dronten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Pand P
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ledeltheater
Oostburg
Theater 't Pand
Gorinchem
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
za 16 okt
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Podium heino
Heino
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Zwaan
Uitgeest
Theater Sneek
Sneek

woensdag 13 oktober 2021

20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Zoutmus - Jungleprinter Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter Deventer Schouwburg, Deventer

donderdag 14 oktober 2021

De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - (S)experiment Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater de Huiskamer, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Uit het niets Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Debby Petter - De liefde voorbij Theater de Liefde, Haarlem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen C.C. 't Vondel, Halle
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Oldenhermanns - FCKED Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
René van Meurs - Hunkert Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond Schouwburg Venray, Venray
20:15
LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Veluvine, Nunspeet
20:15
Plien en Bianca - En nu dan? Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cabarestafette 21-22 Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Lisa Loeb - Extase Den heuvel, Alphen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken Posttheater, Arnhem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed BREStheater, Brielle

vrijdag 15 oktober 2021

De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking Theater de Bussel, Oosterhout
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook De Meerpaal, Dronten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik? Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Restante Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte Theater Peeriscoop, Gorinchem
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Klif, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin Theater De Omval, Diemen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen Pand P, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen Ledeltheater, Oostburg
Grof geschud - Broeden Theater 't Pand, Gorinchem
19:00
LOS - Lusten en Lasten Flint, Amersfoort
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt! Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
André Manuel - Sneu Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Waardenberg & De Jong Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde Spant!, Bussum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Oldenhermanns - FCKED Dok6, Panningen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom Flint, Amersfoort
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat! C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed De Weijer, Boxmeer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank) Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel De Kleine Willem, Enschede
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021 Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou DeMess, Naarden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes Theater PePijn, Den Haag
20:30
René van Meurs - Hunkert Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 16 oktober 2021

De Gestampte Meisjes - Lext Nevel Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst! Podium heino, Heino
Jeroens Clan - Tere Zieltjes Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Restante Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo Theater Sneek, Sneek
Pagina -2