Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Capitole
Gent
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:00
Chassé Theater
Breda
19:00
Chassé Theater
Breda
Theater de Purmaryn
Purmerend
Capitole
Gent
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
21:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Theater De Omval
Diemen
19:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
21:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Theater Hof 88
Almelo
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater De Veste
Delft
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater 't Speelhuis
Helmond
19:00
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg Cuijk
Cuijk
19:30
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Parktheater
Eindhoven
De Molenberg
Delfzijl
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater 't Speelhuis
Helmond
Capitole
Gent
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Hoftheater
Raalte
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
21:00
Wilminktheater
Enschede
19:00
Wilminktheater
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
21:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Hof 88
Almelo
De Toegift
Den Hoorn
20:00
C.C. De kern
Wilrijk
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
21:30
Parktheater
Eindhoven
19:30
Parktheater
Eindhoven
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
19:00
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
19:30
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Het Trefpunt
Warmond
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
19:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
19:30
Theater De Omval
Diemen
21:30
Theater De Omval
Diemen
Diligentia
Den Haag
20:00
Mainstage
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
17:00
Dordrechts Museum
Dordrecht
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Meervaart
Amsterdam
17:00
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:30
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:30
Kulturhus
Denekamp
21:30
Kulturhus
Denekamp
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
De Kattendans
Bergeijk
22:00
Podium Victorie
Alkmaar
20:45
Podium Victorie
Alkmaar
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
19:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
19:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
21:30
Vondelpark Openluchttheater
Amsterdam
Spant!
Bussum
Spant!
Bussum
Wilminktheater
Enschede
21:00
Wilminktheater
Enschede
Theater Idea
Soest
15:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
De Smeltkroes
Maarheeze
DeMess
Naarden
20:30
C.C. Hillegom
Hillegom
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
dinsdag 15 september 2020
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Hans Teeuwen - Nou Lekker Dan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Theater Hof 88, Almelo
woensdag 16 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
De Maaspoort, Venlo
20:15
Sanne Wallis de Vries - Heel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
19:00
Rayen Panday - Trigger
Chassé Theater, Breda
Martijn Kardol - Welkom
Theater de Purmaryn, Purmerend
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - FF eruit
Theater aan de Schie, Schiedam
21:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:30
Johan Goossens - In het beste geval
Theater De Omval, Diemen
19:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
21:00
Jandino - Opgefokt
S.C.C. De Ruchte, Someren
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Theater Hof 88, Almelo
Henry van Loon - Onze Henry
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Guido Weijers - De Oudejaarsconference
Theater De Veste, Delft
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Theater 't Speelhuis, Helmond
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
donderdag 17 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
19:30
Sanne Wallis de Vries - Heel
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Maartje & Kine - Speelbeesten
Theater 't Speelhuis, Helmond
Lieven Scheire - Live in Nerdland: DNA
Capitole, Gent
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Koningshof, Maassluis
20:00
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Podium Hoge Woerd, De Meern
Fuad Hassen - Remmende voorsprong
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Erik van Muiswinkel - Buigt alleen mee voor Drs. P
Hoftheater, Raalte
20:00
Enge Buren - Basta!
Mainstage, 's-Hertogenbosch
21:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
19:00
Daniël Arends - Thuis praat ik bijna nooit
Wilminktheater, Enschede
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
21:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Beperkt Houdbaar - De Première
Theater Hof 88, Almelo
Benjamin van der Velden - Ja maar hoe dan?
De Toegift, Den Hoorn
vrijdag 18 september 2020
20:00
William Boeva - B30VA
C.C. De kern, Wilrijk
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:00
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Stefano Keizers - Sorry Baby
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
21:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
19:30
Rayen Panday - Trigger
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
19:00
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
19:30
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Martijn Koning - Koning van de toekomst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Martijn Kardol - Welkom
Het Trefpunt, Warmond
20:00
Lisa Loeb - Extase
Kennemer Theater, Beverwijk
19:30
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Lebbis - Stand-up Corona
De Kleine Komedie, Amsterdam
19:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
21:30
Jandino - Opgefokt
Theater De Omval, Diemen
Jan Beuving / Patrick Nederkoorn - De Andere Oudejaars
Diligentia, Den Haag
20:00
Herman van Veen - 75 Dat kun je wel zien dat is hij
Mainstage, 's-Hertogenbosch
Hans Aarsman - Dokter Aarsman
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
17:00
Guido Weijers
Dordrechts Museum, Dordrecht
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
Cpunt Theater, Hoofddorp
George & Eran - George & Eran worden racisten
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Fuad Hassen- Remmende Voorsprong
Meervaart, Amsterdam
17:00
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:30
Freek de Jonge - Asociale afstand
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
21:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Kulturhus, Denekamp
20:30
Dolf Jansen - Oudejaars 2020
Wesopa Weesp, Weesp
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over?
De Kattendans, Bergeijk
22:00
Cameretten Finalistentour - Show 2
Podium Victorie, Alkmaar
20:45
Cameretten - Finalistentournee
Podium Victorie, Alkmaar
20:00
Cabarestafette
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
zaterdag 19 september 2020
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
19:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:30
Stefano Keizers - Sorry Baby
Cpunt Theater, Hoofddorp
19:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
21:30
Sanne Wallis de Vries
Vondelpark Openluchttheater, Amsterdam
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Spant!, Bussum
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
21:00
Patrick Laureij - Nederlands Hoop
Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Niet Normaal
Theater Idea, Soest
15:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Mo Gilligan
Melkweg, Amsterdam
Martijn Kardol - Welkom
Theater 't Speelhuis, Helmond
Maartje & Kine - Speelbeesten
De Smeltkroes, Maarheeze
Kirsten van Teijn - (S)experiment
DeMess, Naarden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
C.C. Hillegom, Hillegom
20:30
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater de Kampanje, Den Helder