Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
21:15
Deventer Schouwburg
Deventer
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Huiskamer
Weert
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Willem
Papendrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Theater de Liefde
Haarlem
C.C. 't Vondel
Halle
19:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Het Wennekerpand
Schiedam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Schouwburg Venray
Venray
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Den heuvel
Alphen
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
BREStheater
Brielle
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater de Bussel
Oosterhout
De Meerpaal
Dronten
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Klif
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Omval
Diemen
Pand P
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Ledeltheater
Oostburg
Theater 't Pand
Gorinchem
19:00
Flint
Amersfoort
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Theater Kerkrade
Kerkrade
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
Dok6
Panningen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
DeMess
Naarden
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
21:00
Podium Mozaiek
Amsterdam
21:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Werkplaats Walhalla
Rotterdam
Theater De Storm
Winterswijk
Podium heino
Heino
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
De Zwaan
Uitgeest
Theater Sneek
Sneek
woensdag 13 oktober 2021
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Fabian Franciscus - Kleine wereld
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Zoutmus - Jungleprinter
Theater Walhalla, Rotterdam
21:15
Daniël Arends - God is mijn rechter
Deventer Schouwburg, Deventer
donderdag 14 oktober 2021
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater de Huiskamer, Weert
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater 't Speelhuis, Helmond
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater de Griffioen, Amstelveen
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Theater De Willem, Papendrecht
Youp van 't Hek - De laatste ronde
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Pieter Derks - Uit het niets
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Debby Petter - De liefde voorbij
Theater de Liefde, Haarlem
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
C.C. 't Vondel, Halle
19:30
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Oldenhermanns - FCKED
Het Wennekerpand, Schiedam
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
René van Meurs - Hunkert
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Lotte Velvet - Ondergrond
Schouwburg Venray, Venray
20:15
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Veluvine, Nunspeet
20:15
Plien en Bianca - En nu dan?
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Janneke de Bijl - Dit is het nou
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Cabarestafette 21-22
Schouwburg Venray, Venray
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Lisa Loeb - Extase
Den heuvel, Alphen
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:30
Marc-Marie Huijbregts - Uitgesproken
Posttheater, Arnhem
20:30
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
BREStheater, Brielle
vrijdag 15 oktober 2021
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Geen Viking
Theater de Bussel, Oosterhout
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
De Meerpaal, Dronten
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Leidse Schouwburg, Leiden
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Jan Beuving - Restante
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Maarten Westra Hoekzema - Toen eindelijk alles lukte
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Klif, Nijmegen
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater de Kom, Nieuwegein
Dolf Jansen - Oudejaars 2021 - Het Jansen Vaccin
Theater De Omval, Diemen
Jasper van der Veen - Het dreigt volslagen goed te komen
Pand P, Eindhoven
Veldhuis & Kemper - Hou Dat Vast
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Els de Schepper - Ziet ze vliegen
Ledeltheater, Oostburg
Grof geschud - Broeden
Theater 't Pand, Gorinchem
19:00
LOS - Lusten en Lasten
Flint, Amersfoort
20:00
Annick Boer - Dat is goed gelukt!
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Rundfunk - Todesangstschrei
Theater Kerkrade, Kerkrade
20:00
Herman van Veen - 76: Dat kun je wel zien dat is hij
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
André Manuel - Sneu
Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Waardenberg & De Jong
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Jandino - Opgefokt
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Arnout van den Bossche - Burn-out voor beginners
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Berthold Gunster - Omdenken: Zoals verwacht loopt alles and
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Beperkt Houdbaar - Canvas
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Paul Haenen - Haenen brengt vreugde
Spant!, Bussum
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Oldenhermanns - FCKED
Dok6, Panningen
20:15
Yentl en de Boer - De Kampvuursessies
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Sanne Wallis de Vries - Kom
Flint, Amersfoort
20:15
Klooster en van der Meulen - Tijd zat!
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Tim Fransen - De Mens en Ik
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Ton Kas - Best of ... Ton Kas
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Glodi Lugungu - Ze bedoelen het goed
De Weijer, Boxmeer
20:15
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater 't Onderdak, Sassenheim
20:15
Paulette Willemse / Saskia van Zutphen - Vuile Huichelaar
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Bas Birker - Belg (tegen wil en drank)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Marcel Harteveld - Weet ik veel
De Kleine Willem, Enschede
20:30
RUMAG. - RUMAG Theater-Event
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2021
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Janneke de Bijl - Dit is het nou
DeMess, Naarden
20:30
Jochen Otten - Opgekropt staat netjes
Theater PePijn, Den Haag
20:30
René van Meurs - Hunkert
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Rosa Da Silva - Daar moet je heen
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Soundos El Ahmadi - Comeback Kid
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Diederik van Vleuten - Moedig voorwaarts
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Lebbis - De Ziel
Wesopa Weesp, Weesp
21:00
Fabian Franciscus - Kleine wereld
Podium Mozaiek, Amsterdam
21:00
Remy Evers - Gewoon Remy
Theater Bellevue, Amsterdam
zaterdag 16 oktober 2021
De Gestampte Meisjes - Lext Nevel
Werkplaats Walhalla, Rotterdam
Steven Brunswijk - Wat een man kan, kan ik ook
Theater De Storm, Winterswijk
Thijs Kemperink - Eerlijk duurt het kortst!
Podium heino, Heino
Jeroens Clan - Tere Zieltjes
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Jan Beuving - Restante
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Jasper van Kuijk - Tot hier en niet verder
Theater De Leest, Waalwijk
Kirsten van Teijn - (S)experiment
Chassé Theater, Breda
Nathalie Baartman - SNAK
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Piepschuim - Baadt het niet dan Schaadt het niet
De Zwaan, Uitgeest
Kasper van der Laan - 1 Kilo
Theater Sneek, Sneek