CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -29
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
do 14 mrt
Theaters Tilburg
Tilburg
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater Gooiland
Hilversum
Scheldetheater
Terneuzen
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Den heuvel
Alphen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater de Griffioen
Amstelveen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Leidse Schouwburg
Leiden
00:00
Chassé Theater
Breda
00:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
00:00
Het Kielzog
Hoogezand
Theater de Purmaryn
Purmerend
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Podium Vlieland
Vlieland
Theater Sneek
Sneek
Musis
Arnhem
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Het Veur Theater
Leidschendam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
00:00
Theater Ludens
Voorburg
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:00
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Meervaart
Amsterdam
1
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
vr 15 mrt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater De Klinker
Winschoten
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater Carrousel
Ommen
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater De Storm
Winterswijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Singer Theater
Laren
Theater de Kampanje
Den Helder
Flint
Amersfoort
DOK 6
Panningen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Maaspoort
Venlo
Deventer Schouwburg
Deventer
Hoftheater
Raalte
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Verwachting
Ritthem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agora Theater Druten
Druten
Posttheater
Arnhem
1
00:00
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
00:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
Podium Boxtel
Boxtel
Schouwburg Het Park
Hoorn
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
Podium Hoge Woerd
De Meern
C.C. De Klameare
Workum
Posttheater
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Harmonie
Leeuwarden
Koningshof
Maassluis
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Cultureel Centrum Elckerlyc
Hilvarenbeek
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen

donderdag 14 maart 2019

Henry van Loon - Onze Henry Theaters Tilburg, Tilburg
Pieter Derks - Voor wat het waard is Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theater Gooiland, Hilversum
Arjen Lubach - Arjen Lubach LIVE Scheldetheater, Terneuzen
Ali B - Koorts De Nieuwe Kolk, Assen
De Partizanen - Het leven an sich De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán Den heuvel, Alphen
Karin Bloemen - Souvenirs Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Leeuw - Vette Pech! Theater De Veste, Delft
Freek de Jonge - De Suppoost Schaffelaartheater, Barneveld
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Griffioen, Amstelveen
André Manuel - DREEJKLEZOEW Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Arie & Silvester - Wie?! Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Rundfunk - Wachstumsschmerzen Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sara Kroos - Zonder Verdoving De Maagd, Bergen op Zoom
Lenette van Dongen - Paradijskleier Theater de Spiegel, Zwolle
Tineke Schouten - Highlights Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
Rayen Panday - Fenomeen Theater ’t Mozaïek, Wijchen
René van Meurs - Ik beloof niks Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Kamagurka - De grenzen van Ernst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Patrick Laureij Theater De Storm, Winterswijk
Matroesjka - Brainwash Schouwburg Hengelo, Hengelo
Jeroen van Merwijk - Lucky Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd Leidse Schouwburg, Leiden
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel Chassé Theater, Breda
00:00
Marco Lopes - Moedt Theater de Stoep, Spijkenisse
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? Het Kielzog, Hoogezand
Paulien Cornelisse - Om mij moverende redenen Theater de Purmaryn, Purmerend
Roué Verveer - Heppie de Peppie Koninklijke Schouwburg, Den Haag
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 Podium Vlieland, Vlieland
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Theater Sneek, Sneek
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Musis, Arnhem
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Dorine Wiersma - Gaan we katten? Het Veur Theater, Leidschendam
Thomas Acda - Motel Schouwburg Het Park, Hoorn
Lebbis - Het Amsterdam Verhaal Betty Asfalt Complex, Amsterdam
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Wilminktheater, Enschede
00:00
Frans Mulder / Trudy Labij - 't Is Nogal Fris Voor De Tijd Van Het Jaa Theater Ludens, Voorburg
20:00
Stefano Keizers - Erg Heel ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:00
Nabil Aoulad Ayad - Monopoly Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Zaantheater, Zaandam
20:00
George & Eran - George & Eran worden racisten Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Foto Daniël Arends
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
1
20:15
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid Diligentia, Den Haag
20:15
Veldhuis & Kemper - Geloof ons nou maar Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Murth Mossel - Pauwer KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere

vrijdag 15 maart 2019

Youp van 't Hek - Met de kennis van nu Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Peter Pannekoek - Later was alles beter Theaterhotel Almelo, Almelo
Ali B - Koorts Theater De Klinker, Winschoten
Eva Crutzen - Opslaan Als (reprise) C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
De Partizanen - Het leven an sich Schouwburg Amphion, Doetinchem
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe Schouwburg De Kring, Roosendaal
Javier Guzman - Guzmán Theater Carrousel, Ommen
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Karin Bloemen - Souvenirs Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij De Kleine Komedie, Amsterdam
Martijn Koning - Koning van de dieren Schouwburg Venray, Venray
Freek de Jonge - De Suppoost Singer Theater, Laren
Alex Ploeg Ultimatum Theater de Kampanje, Den Helder
André Manuel - DREEJKLEZOEW Flint, Amersfoort
ANNE & LISA - Weltschmerz DOK 6, Panningen
Arie & Silvester - Wie?! Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Pieter Jouke - Gloeiende Plaat Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Fresku - Voordat het te laat is TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Ronald Snijders - Groot Succes 2 Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Highlights De Maaspoort, Venlo
Claudia de Breij - Nu Deventer Schouwburg, Deventer
René van Meurs - Ik beloof niks Hoftheater, Raalte
Pepijn Schoneveld - Stante Pede Theater De Willem, Papendrecht
Kamagurka - De grenzen van Ernst Theater Walhalla, Rotterdam
Patrick Laureij Theater aan de Schie, Schiedam
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip Theater De Verwachting, Ritthem
Matroesjka - Brainwash Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Jeroen van Merwijk - Lucky Kennemer Theater, Beverwijk
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST Agora Theater Druten, Druten
Foto Sounds Niets te verliezen
Sounds Niets te verliezen Posttheater, Arnhem
1
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook Stadstheater de Bond, Oldenzaal
00:00
Christel de Laat - Zijn daar nog vragen over? S.C.C. De Ruchte, Someren
Herman in een bakje geitenkwark - Verplicht spelen Podium Boxtel, Boxtel
Brigitte Kaandorp - Eh... Schouwburg Het Park, Hoorn
Stefano Keizers - Erg Heel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Yentl en de Boer - Magie Theater De Veste, Delft
Roué Verveer - Heppie de Peppie Chassé Theater, Breda
Theo Nijland - En de rest is onzin Podium Hoge Woerd, De Meern
De Gestampte Meisjes / Maya van As - Ballen 2.0 C.C. De Klameare, Workum
Nathalie Baartman - Breek Posttheater, Arnhem
Peter Heerschop - De Minister van Enthousiasme Schouwburg Amphion, Doetinchem
Thomas Smith - De jaren van verstand C.C. De Herbakker, Eeklo
Thijs Kemperink - Bonje De Harmonie, Leeuwarden
Sjaak Bral - Sex met Sjaak Koningshof, Maassluis
Thomas Acda - Motel Theater de Bussel, Oosterhout
Jasper van der Veen / Gavin Reijnders / Senne Guns - Leids Cabaret Fes Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Lenette van Dongen - Paradijskleier Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Nienke Plas - Van de hak op de tak Cultureel Centrum Elckerlyc, Hilvarenbeek
20:00
Nasrdin Dchar - Ja Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Pagina -29