Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Poorterij
Zaltbommel
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Harmonie
Leeuwarden
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Concertgebouw
Brugge
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
C.C. De Werft
Geel
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:30
C.C. De Kei
Reusel
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Boode in Bathmen
Bathmen
Bon theater
Medemblik
20:00
Agnietenhof
Tiel
Concertgebouw
Brugge
Chassé Theater
Breda
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Tivoli
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Parktheater
Eindhoven
Meervaart
Amsterdam
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Arsenaal Theater
Vlissingen
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Meervaart
Amsterdam
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
Fulcotheater
IJsselstein
De Trukendoos
Harelbeke
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
C.C. Merksem
Merksem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
C.C. De Werft
Geel
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater PePijn
Den Haag
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater De Veste
Delft
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Boerderij
Huizen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Ogterop
Meppel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scheldetheater
Terneuzen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Meervaart
Amsterdam
19:30
Martiniplaza
Groningen
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Kennemer Theater
Beverwijk
zaterdag 06 april 2013
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
De Poorterij, Zaltbommel
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
De Kleine Komedie, Amsterdam
Lebbis - Het grijze gebied
De Harmonie, Leeuwarden
Silvester Zwaneveld - In de lift
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Sabine Beens - Ça bien!
Chassé Theater, Breda
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. De Werft, Geel
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
C.C. De Kei, Reusel
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU
C.C Warenar, Wassenaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Berry Lussenburg - Verwhard
Boode in Bathmen, Bathmen
Ellen Dikker - Horten en stoten
Bon theater, Medemblik
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Agnietenhof, Tiel
zondag 07 april 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Concertgebouw, Brugge
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Chassé Theater, Breda
maandag 08 april 2013
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
dinsdag 09 april 2013
20:30
Comedyhuis Open Mic
Tivoli, Utrecht
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Kom, Nieuwegein
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater de Griffioen, Amstelveen
Guido Weijers - V
Theater Aan de Slinger, Houten
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Meervaart, Amsterdam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Richard Groenendijk - Alle dagen
Arsenaal Theater, Vlissingen
woensdag 10 april 2013
Ruben Nicolai - Little friday
Zaantheater, Zaandam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater De Lievekamp, Oss
Henry van Loon - Electropis
Theater de Koornbeurs, Franeker
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Leon van der Zanden - Rebel
Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Treasures
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Lebbis - Het grijze gebied
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Schouwburg Lochem, Lochem
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Schouwburg de Lawei, Drachten
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Schaffelaartheater, Barneveld
Nathalie Baartman - Prei met mij
Posttheater, Arnhem
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Parktheater, Eindhoven
Philippe Geubels
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Ellen Dikker - Horten en Stoten
Goudse Schouwburg, Gouda
Karin Bruers - Waar was ik?
Fulcotheater, IJsselstein
Jeroen Leenders - Geen idee
De Trukendoos, Harelbeke
20:15
Javier Guzman
De Maaspoort, Venlo
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
C.C. Merksem, Merksem
Schudden - We vieren het maar
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
C.C. De Werft, Geel
Guido Weijers - V
Agora Theater Druten, Druten
donderdag 11 april 2013
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Witte Theater, IJmuiden
20:15
Rayen Panday - drie keer Rayen
Theater Zuidplein, Rotterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater Zuidplein, Rotterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater PePijn, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater De Veste, Delft
Nathalie Baartman - Prei met mij
Theater De Storm, Winterswijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Theater de Spiegel, Zwolle
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Leest, Waalwijk
Henry van Loon - Electropis
Theater De Leest, Waalwijk
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Theater de Griffioen, Amstelveen
Anuar - Vastberaden
Theater De Boerderij, Huizen
Karin Bloemen - Witte nar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Plien en Bianca Heb Je Hun Weer...
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Schouwburg Venray, Venray
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Schouwburg Ogterop, Meppel
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Scheldetheater, Terneuzen
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Dolf Jansen - Topvorm
Posttheater, Arnhem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jandino Asporaat - De Revue
Meervaart, Amsterdam
19:30
De Grote Improvisatieshow
Martiniplaza, Groningen
Richard Groenendijk - Alle dagen
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Kennemer Theater, Beverwijk