CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -300
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 01 nov
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
za 02 nov
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Cultura
Ede
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Het Klooster
Woerden
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Chassé Theater
Breda
zo 03 nov
16:00
Chassé Theater
Breda
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
ma 04 nov
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
di 05 nov
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Havezathe het Everloo
Rossum
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Theater De Schalm
Assen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 06 nov
De Reggehof
Goor
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
do 07 nov
Munttheater
Weert
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Blauwe Kei
Veghel
1
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Podium `t Beest
Goes
1
vr 08 nov
Provadja
Alkmaar
Posthuis Theater
Heerenveen
Parktheater
Eindhoven
Veluvine
Nunspeet
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Parktheater
Eindhoven
1
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Dok6
Panningen
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
1
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
za 09 nov
Cultura
Ede
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Figi Theater
Zeist

vrijdag 01 november 2013

20:30
Thomas van Luyn Posttheater, Arnhem
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parktheater, Eindhoven

zaterdag 02 november 2013

Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Hans Liberg - ATTACCA Theater `t Spieker, Eibergen
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Piepschuim Cultura, Ede
20:00
Ton Kas Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Thomas van Luyn Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Wim Helsen Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Lenette van Dongen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Diederik van Vleuten Chassé Theater, Breda
20:00
Daniël Arends Het Klooster, Woerden
20:00
Dames voor na Vieren Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater Zuidplein, Rotterdam
Made in Belgium Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
De gebroeders Fretz - Revolte Diligentia, Den Haag
20:15
René van Meurs met Voor de storm Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Klaas van der Eerden - Sixpack (The best of Klaas) Posttheater, Arnhem
20:30
LOS Muziektheater - FCKD C.C. Den Herd, Bladel
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda

zondag 03 november 2013

16:00
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Chassé Theater, Breda
20:00
VET! Kindercabaret - Moddervet C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Marc Marie Huijbregts Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Kamagurka - Sprook De Kleine Komedie, Amsterdam

maandag 04 november 2013

20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Urbanus Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam

dinsdag 05 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Katinka Polderman Havezathe het Everloo, Rossum
20:00
Erik van Muiswinkel Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Diederik van Vleuten Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Theater De Schalm, Assen
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 06 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA De Reggehof, Goor
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Freek de Jonge - Circus Kribbe Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Eric Koller Theater De Muzeval, Emmen
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Emilio Guzman Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Lenette van Dongen De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Lebbis Diligentia, Den Haag
20:00
Erik van Muiswinkel Theater de Stoep, Spijkenisse
20:00
Dolf Jansen De Molenberg, Delfzijl
20:00
Dames voor na Vieren Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Cabarestafette Theater De Veste, Delft
Made in Belgium Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Guido Weijers - V Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Groninger Studenten Festival Posttheater, Arnhem
20:30
Arnhem Lacht, Open Mic comedy night Posttheater, Arnhem

donderdag 07 november 2013

Hans Liberg - ATTACCA Munttheater, Weert
20:00
Jandino Jullian Asporaat - De Revue Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
De Hyena's Theater PePijn, Den Haag
20:00
Sander van Opzeeland Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Dolf Jansen Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Daniël Arends Wilminktheater, Enschede
20:00
Dames voor na Vieren Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Murth Mossel / Roué Verveer Meervaart, Amsterdam
20:00
Alex Klaasen Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Made in Belgium Theater de Blauwe Kei, Veghel
1
20:15
Guido Weijers - V Singer Theater, Laren
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2013 Het Klooster, Woerden
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Diligentia, Den Haag
20:15
Thomas van Luyn's Smaakvol avondje uit Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Groninger Studenten Cabaret Festival - Try-out tou Posttheater, Arnhem
20:30
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere gruwel Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Martijn Koning - De Maand van Martijn Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Emilio Guzman: Een dunne dekmantel (try-out) Podium `t Beest, Goes
1

vrijdag 08 november 2013

Jasper van Kuijk - Schoon Schip Provadja, Alkmaar
Hans Dorrestijn - Goeie Genade Posthuis Theater, Heerenveen
Hans Aarsman - De Aarsman Projectie Parktheater, Eindhoven
Hans Liberg - ATTACCA Veluvine, Nunspeet
20:00
Guido Weijers - V Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Amsterdams Kleinkunst Festival Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Urbanus Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Sander van Opzeeland Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Micha Wertheim Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Wim Helsen Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Lenette van Dongen Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Lebbis Parktheater, Eindhoven
1
20:00
Katinka Polderman S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Erik van Muiswinkel Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Diederik van Vleuten Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Daniël Arends De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Dames voor na Vieren Dok6, Panningen
20:00
Murth Mossel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Made in Belgium Theater aan de Schie, Schiedam
1
20:15
Freek de Jonge - Circus Kribbe Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
ANDRE MANUEL - BONZAAI !!! Het Klooster, Woerden
20:15
Thomas van Luyn C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Anuar - Vastberaden Posttheater, Arnhem
20:30
De gebroeders Fretz - Revolte Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
DIEDERIK VAN VLEUTEN - Buiten Schot Agora Theater Lelystad, Lelystad

zaterdag 09 november 2013

Hans Dorrestijn - Goeie Genade Cultura, Ede
20:00
Eric Koller De Molenberg, Delfzijl
20:00
Sander van Opzeeland TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Micha Wertheim Figi Theater, Zeist
Pagina -300