CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -300
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 07 nov
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
zo 08 nov
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
14:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
15:00
Theater De Tuin
Leusden
ma 09 nov
O.C. De Vonke
Heule
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
di 10 nov
C.C. De Bunder
Moorslede
Havezathe het Everloo
Rossum
Flint
Amersfoort
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
wo 11 nov
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Klinker
Winschoten
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
Goudse Schouwburg
Gouda
Dok6
Panningen
Schouwburg Lochem
Lochem
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Boerderij
Huizen
20:00
C.C. Cultura
Nootdorp
20:00
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
do 12 nov
Theater Concordia
Enschede
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Junushoff Theater
Wageningen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Perron-3
Rosmalen
Den heuvel
Alphen
Theater Hof 88
Almelo
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Goudse Schouwburg
Gouda
HAN Campustheater
Nijmegen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podium Mozaiek
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Kantine Walhalla
Rotterdam
Leidse Schouwburg
Leiden
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 13 nov
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater de Beun
Heiloo
Theater de Mythe
Goes
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Meervaart
Amsterdam
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater De Veste
Delft
Het Diekhuus
Middelharnis
Posttheater
Arnhem
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
De Schattelijn
Geertruidenberg
Podium Hoge Woerd
De Meern
Goudse Schouwburg
Gouda
De Horst
Venhorst
Theater Aan de Slinger
Houten
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Dakota
Den Haag
De Weijer
Boxmeer
Theater De Willem
Papendrecht
1
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:00
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
De Kunstgreep
Oostzaan
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
za 14 nov
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Theater Kees
Huissen
Fulcotheater
IJsselstein

zaterdag 07 november 2015

20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Posttheater, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Het Oude Raadhuis, Hoofddorp

zondag 08 november 2015

Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook De Kleine Komedie, Amsterdam
1
14:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Dorpstheater Wormer, Wormer
15:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Tuin, Leusden

maandag 09 november 2015

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak O.C. De Vonke, Heule
20:30
Hans Liberg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

dinsdag 10 november 2015

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. De Bunder, Moorslede
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Havezathe het Everloo, Rossum
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Flint, Amersfoort
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen

woensdag 11 november 2015

Ton Kas - JABROER Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Ogterop, Meppel
Cabarestafette Theater De Klinker, Winschoten
Huub Stapel - MV² Schaffelaartheater, Barneveld
Rayen Panday - Vrijspraak Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF Dok6, Panningen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Lochem, Lochem
Ali B - Je Suis Ali Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater De Boerderij, Huizen
20:00
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 C.C. Cultura, Nootdorp
20:00
Daniël Arends Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Muze, Noordwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

donderdag 12 november 2015

Alex Roeka - Voort! Theater Concordia, Enschede
Ton Kas - JABROER Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Junushoff Theater, Wageningen
De Partizanen - De Partizanen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Fred Delfgaauw - Minder is Meer Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Kasper van Kooten Perron-3, Rosmalen
Leon van der Zanden - Supergewoon Den heuvel, Alphen
Rayen Panday - Vrijspraak Theater Hof 88, Almelo
Mylou Frencken / Pieter Tiddens - RouwRevue Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF HAN Campustheater, Nijmegen
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Podium Mozaiek, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - De Paardenpoetser Kantine Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Leidse Schouwburg, Leiden
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Fransche School Culemborg, Culemborg
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Het Klooster, Nuenen
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Cultura, Ede
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Huub Stapel - MV² Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Soundos Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 13 november 2015

Alex Roeka - Voort! Theater Walhalla, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - JABROER Theater de Mythe, Goes
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Martijn Koning - Koning van de Lach Schouwburg Hengelo, Hengelo
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook Meervaart, Amsterdam
De Partizanen - De Partizanen Deventer Schouwburg, Deventer
André Manuel - Het geval apart Theater De Veste, Delft
Vincent Geers - Je moet het maar durven Het Diekhuus, Middelharnis
Kasper van Kooten Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring Theater 't Pand, Gorinchem
Rayen Panday - Vrijspraak Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Speelman & Speelman - Lach het weg Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels De Schattelijn, Geertruidenberg
Hans Aarsman - Zelf weten Podium Hoge Woerd, De Meern
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Goudse Schouwburg, Gouda
Mark van de Veerdonk - TOF De Horst, Venhorst
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater Aan de Slinger, Houten
Najib Amhali - I Amhali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Ali B - Je Suis Ali Theater de Speeldoos, Baarn
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater Dakota, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Willem, Papendrecht
1
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Schouwburg Venray, Venray
20:00
Huub Stapel - MV² Theater De Klinker, Winschoten
20:00
Daniël Arends Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Figi Theater, Zeist
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Koningshof, Maassluis
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015 BREStheater, Brielle
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Kunstgreep, Oostzaan
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Werftheater, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Bellevue, Amsterdam

zaterdag 14 november 2015

Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater Kees, Huissen
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Fulcotheater, IJsselstein
Pagina -300