Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Het Klooster
Nuenen
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Idea
Soest
Agnietenhof
Tiel
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
De hoogte
Winsum
20:15
Het Klooster
Woerden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Kennemer Theater
Beverwijk
Chassé Theater
Breda
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Diligentia
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
Agora Theater Lelystad
Lelystad
C.C. Nesterlé
Nistelrode
20:15
Theater Carrousel
Ommen
Dok6
Panningen
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Parkgebouw
Rijssen
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Dorpstheater Wormer
Wormer
Zaantheater
Zaandam
Theater de Schuur
Zevenbergen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
DeLaMar
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
De Kleine Willem
Enschede
Cinema Walburg
Hamont-Achel
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Parktheater
Eindhoven
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
De Spil
Roeselare
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Flint
Amersfoort
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater Arnhem
Arnhem
20:15
Chassé Theater
Breda
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Parktheater
Eindhoven
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Munttheater
Weert
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Theater de Speeldoos
Baarn
21:00
Taverne
Bergen
Diligentia
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Meerpaal
Dronten
20:00
Parktheater
Eindhoven
vrijdag 19 februari 2016
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
Kasper van Kooten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Sara Kroos - Doorgefokt
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Piepschuim - Zo doen we dat hier
De hoogte, Winsum
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
zaterdag 20 februari 2016
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
20:15
André Manuel
Theater Carrousel, Ommen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Dok6, Panningen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater de Purmaryn, Purmerend
Nathalie Baartman - Louter
Parkgebouw, Rijssen
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Luctor et Emergo, Rilland
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:15
Harrie Jekkers & Jeroen van Merwijk - Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Begijn le Bleu - Met mij gaat alles goed
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
Dorpstheater Wormer, Wormer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater de Schuur, Zevenbergen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
zondag 21 februari 2016
14:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Kleine Willem, Enschede
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Cinema Walburg, Hamont-Achel
maandag 22 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
dinsdag 23 februari 2016
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
De Spil, Roeselare
20:00
Intouchables
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
woensdag 24 februari 2016
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Chassé Theater, Breda
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 25 februari 2016
20:30
Ardal O'Hanlon
Comedy Cafe, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Speeldoos, Baarn
21:00
Badaboom Comedy Club
Taverne, Bergen
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven