Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Werftheater
Utrecht
Fulcotheater
IJsselstein
Flint
Amersfoort
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Parktheater
Eindhoven
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Het Veur Theater
Leidschendam
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Maaspoort
Venlo
00:00
Papenstraattheater
Zwolle
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater Aan de Slinger
Houten
De Schattelijn
Geertruidenberg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Verwachting
Ritthem
Theaterpand Weesp
Weesp
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater Hof 88
Almelo
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Schalm
Veldhoven
00:00
Diligentia
Den Haag
De Toegift
Den Hoorn
Theater PePijn
Den Haag
Agnietenhof
Tiel
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
00:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
00:00
Theater De Lievekamp
Oss
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
00:00
Parktheater
Eindhoven
Theater De Omval
Diemen
Papenstraattheater
Zwolle
De Weijer
Boxmeer
Theater Concordia
Enschede
C.C. Deurne
Deurne
Theater 't Pand
Gorinchem
De Horst
Venhorst
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Podium Hoge Woerd
De Meern
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Ludens
Voorburg
Theater Aan de Slinger
Houten
C.C Warenar
Wassenaar
Lindenberg Theater
Nijmegen
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Kwartier
Stolwijk
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Sneek
Sneek
Theater De Boerderij
Huizen
Theater PePijn
Den Haag
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Lotto Arena
Antwerpen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Werftheater
Utrecht
00:00
Theater de Hofnar
Valkenswaard
00:00
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
00:00
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater 't Pand
Gorinchem
Luctor et Emergo
Rilland
S.C.C. De Ruchte
Someren
Fransche School Culemborg
Culemborg
Kulturhus Holten
Holten
Theater De Omval
Diemen
Theater de Stoep
Spijkenisse
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Myllesweerd
Mill
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Leidse Schouwburg
Leiden
Het Trefpunt
Warmond
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Hofpoort
Coevorden
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Musiater
Zevenaar
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Theater PePijn
Den Haag
woensdag 26 september 2018
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jan Beuving - Rotatie
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Patrick Laureij
Werftheater, Utrecht
Lebbis - De Bovengrens
Fulcotheater, IJsselstein
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Flint, Amersfoort
Arie & Silvester - Wie?!
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Parktheater, Eindhoven
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Bouwkunde, Deventer
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Het Veur Theater, Leidschendam
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:00
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Alex Klaasen - Showponies
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
donderdag 27 september 2018
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
De Maaspoort, Venlo
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
Theater Walhalla, Rotterdam
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
Theater Aan de Slinger, Houten
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
De Schattelijn, Geertruidenberg
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Theater de Kampanje, Den Helder
Najib Amhali - Waar was ik?
Theater Bellevue, Amsterdam
Arie & Silvester - Wie?!
Theater De Verwachting, Ritthem
Alex Ploeg Ultimatum
Theaterpand Weesp, Weesp
Kiki Schippers - Waar
Theater de Speeldoos, Baarn
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Hof 88, Almelo
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Theater de Schalm, Veldhoven
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Diligentia, Den Haag
Piepschuim - Grote Woorden
De Toegift, Den Hoorn
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Agnietenhof, Tiel
20:15
Kasper van der Laan / Pieter Jouke
De Maaspoort, Venlo
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
vrijdag 28 september 2018
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
00:00
Janneke de Bijl - Zonder zin kan het ook
Theater De Lievekamp, Oss
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
00:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Parktheater, Eindhoven
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater De Omval, Diemen
Yvonne van den Eerenbeemt - BRONST
Papenstraattheater, Zwolle
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Voorlopig voor Altijd
De Weijer, Boxmeer
Jan Beuving - Rotatie
Theater Concordia, Enschede
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
C.C. Deurne, Deurne
Patrick Laureij
Theater 't Pand, Gorinchem
René van Meurs - Ik beloof niks
De Horst, Venhorst
Lebbis - De Bovengrens
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Beeldenstorm Oudejaars 2018
Podium Hoge Woerd, De Meern
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Theater Ludens, Voorburg
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Theater Aan de Slinger, Houten
Arie & Silvester - Wie?!
C.C Warenar, Wassenaar
Alex Ploeg Ultimatum
Lindenberg Theater, Nijmegen
Paul de Leeuw - Vette Pech!
Leidse Schouwburg, Leiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Kiki Schippers - Waar
Het Kwartier, Stolwijk
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Theater Sneek, Sneek
Pieter Derks - Voor wat het waard is
Theater De Boerderij, Huizen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Ton Kas - Kakmaker
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Purper - Purper's Passie
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:00
ANNE & LISA - Weltschmerz
Posttheater, Arnhem
20:00
Trevor Noah
Lotto Arena, Antwerpen
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Vuile Huichelaar - Morgen begint nu
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Fabian Franciscus - Vlafeest
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Jörgen Raymann - Schudden aan die boom
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Emilio Guzman - Kom dan!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Piepschuim - Grote Woorden
Werftheater, Utrecht
zaterdag 29 september 2018
00:00
Karin Bruers / Nol Havens - Bruers haalt uit
Theater de Hofnar, Valkenswaard
00:00
Jasper van Kuijk - Janus
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
00:00
Kirsten van Teijn - Nobel
Theater Bellevue, Amsterdam
Oldenhermanns - UNSEXED
Theater 't Pand, Gorinchem
Patrick Nederkoorn - Ik betreur de ophef
Luctor et Emergo, Rilland
Jandino Asporaat - Judeska in de tbs-kliniek
S.C.C. De Ruchte, Someren
Patrick Laureij
Fransche School Culemborg, Culemborg
René van Meurs - Ik beloof niks
Kulturhus Holten, Holten
Lebbis - De Bovengrens
Theater De Omval, Diemen
Claudia de Breij - Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Louise Korthals - Alles is er
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Rob Scheepers - Kom maar op! (reprise)
C.C. Myllesweerd, Mill
Ronald Snijders - Groot Succes 2
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Sara Kroos - Zonder Verdoving
Leidse Schouwburg, Leiden
Arie & Silvester - Wie?!
Het Trefpunt, Warmond
Alex Ploeg Ultimatum
Theater Aan de Slinger, Houten
Martijn Koning - Koning van de dieren
Theater Hofpoort, Coevorden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor alle duidelijkheid
Theater Bouwkunde, Deventer
Kees van Amstel - Een bang jongetje dat hele enge dingen doet
Het Musiater, Zevenaar
Katinka Polderman - Polderman draagt een steentje bij
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
Kasper van der Laan - Gewapend karton
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Emilio Guzman - Kom dan!
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - De Oudejaarsconference 2018
Cpunt Theater, Hoofddorp
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Henry van Loon - Onze Henry
Theater PePijn, Den Haag