CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -301
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
di 16 feb
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
wo 17 feb
Junushoff Theater
Wageningen
C.C. `t Schaliken
Herentals
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Schouwburg Venray
Venray
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater De Veste
Delft
1
20:15
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
De Maaspoort
Venlo
20:30
Posttheater
Arnhem
1
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
do 18 feb
De Maaspoort
Venlo
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Theater PePijn
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Hoftheater
Raalte
Het Veur Theater
Leidschendam
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
1
Wilminktheater
Enschede
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Veste
Delft
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater De Leest
Waalwijk
Chassé Theater
Breda
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Rex
Mol
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 19 feb
Theater de Kampanje
Den Helder
Goudse Schouwburg
Gouda
Flint
Amersfoort
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater de Kampanje
Den Helder
Agnietenhof
Tiel
De Kleine Komedie
Amsterdam
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Hofnar
Valkenswaard
van Beresteyn
Veendam
Wilminktheater
Enschede
De Harmonie
Leeuwarden
Theater Idea
Soest
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
Theater de Griffioen
Amstelveen
18:30
Vrijplaats Leiden
Leiden
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
De hoogte
Winsum
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
1
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:30
De Nieuwe Regentes
Den Haag
1
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:30
Werftheater
Utrecht

dinsdag 16 februari 2016

20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater Het Heerenlogement, Beusichem

woensdag 17 februari 2016

Cabarestafette Junushoff Theater, Wageningen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak C.C. `t Schaliken, Herentals
Roué Verveer - Op het laatste moment Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Murth Mossel - Voors en tegens Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Zaantheater, Zaandam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Venray, Venray
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Cameretten Finalistentournee Theater Concordia, Enschede
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba De Meenthe, Steenwijk
20:00
Intouchables TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Orpheus, Apeldoorn
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Agnietenhof, Tiel
20:00
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Daniël Arends Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Ronald Goedemondt Spant!, Bussum
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Kommil Foo Theater De Veste, Delft
1
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Sara Kroos - Doorgefokt De Maaspoort, Venlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Posttheater, Arnhem
1
20:30
Johan Goossens Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

donderdag 18 februari 2016

Jandino Asporaat - Hoe dan ook De Maaspoort, Venlo
Reijn en Goed Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Dorine Wiersma Theater PePijn, Den Haag
Kasper van Kooten Theater de Kampanje, Den Helder
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
Soundos - Geboren met ervaring Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment Hoftheater, Raalte
Murth Mossel - Voors en tegens Het Veur Theater, Leidschendam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
1
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Wilminktheater, Enschede
Nathalie Baartman - Louter Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater de Griffioen, Amstelveen
Ali B - Je Suis Ali Theater De Veste, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Posthuis Theater, Heerenveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater De Leest, Waalwijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Chassé Theater, Breda
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Intouchables Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Ashton Brothers - Enfants Terribles Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Zaantheater, Zaandam
20:15
Anne Jan Toonstra Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater Hof 88, Almelo
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Rex, Mol
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde De Maaspoort, Venlo
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Tim Fransen Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Droog Brood Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 19 februari 2016

Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Flint, Amersfoort
Cabarestafette Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Theater de Kampanje, Den Helder
Kasper van Kooten Agnietenhof, Tiel
Kommil Foo - Schoft De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lankmoed - Onvergetelijk Schouwburg Amphion, Doetinchem
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Hofnar, Valkenswaard
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan van Beresteyn, Veendam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles De Harmonie, Leeuwarden
Nathalie Baartman - Louter Theater Idea, Soest
Ali B - Je Suis Ali Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lenette van Dongen - Tegenwind Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater de Griffioen, Amstelveen
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos Vrijplaats Leiden, Leiden
20:00
Cameretten Finalistentournee J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:00
Intouchables Theater De Lampegiet, Veenendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier De hoogte, Winsum
20:00
Jandino Asporaat Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Blauwe Kei, Veghel
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Klooster, Nuenen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Koninklijke Schouwburg, Den Haag
1
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk Het Klooster, Woerden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Jan van Besouw, Goirle
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Lindenberg Theater, Nijmegen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Nieuwe Regentes, Den Haag
1
20:30
Appels met Peren Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Agora Theater Druten, Druten
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Theater De Kolk, Assen
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Werftheater, Utrecht
Pagina -301