CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -301
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 09 apr
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
1
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theaterboerderij Boeket
Nederweert
20:15
Theater Dakota
Den Haag
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Werftheater
Utrecht
zo 10 apr
Theaterzaal Roxy
Temse
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
01:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
ma 11 apr
Meervaart
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 12 apr
Meervaart
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Goudse Schouwburg
Gouda
1
1
wo 13 apr
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Schouwburg Venray
Venray
Zaantheater
Zaandam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Schouwburg Ogterop
Meppel
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
1
Musis
Arnhem
Theater de Spiegel
Zwolle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 14 apr
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Dok6
Panningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Griffioen
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Hof 88
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Musis
Arnhem
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Kolk
Assen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theaterhotel Almelo
Almelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parktheater
Eindhoven
Wilminktheater
Enschede
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:15
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
vr 15 apr
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
De Kattendans
Bergeijk
Theater Aan de Slinger
Houten

zaterdag 09 april 2016

20:00
Paul de Munnik - Nieuw Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Intouchables Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Roué Verveer - Op het laatste moment Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Scheldetheater, Terneuzen
1
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Theater RhederArt, Dieren
20:00
Daniël Arends Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Piepschuim - Zo doen we dat hier Theaterboerderij Boeket, Nederweert
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater Dakota, Den Haag
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Patrick Nederkoorn - Code Rood Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Cameretten Finalistentournee Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Johan Goossens - Daglicht TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Meervaart, Amsterdam
20:30
Arnout van den Bossche - De relatiefluisteraar Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Steven Goegebeur - De geknipte man Werftheater, Utrecht

zondag 10 april 2016

Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theaterzaal Roxy, Temse
Jacquelien de Savornin Lohman Lindenberg Theater, Nijmegen
Hans Aarsman - Zelf weten De Kleine Komedie, Amsterdam
01:00
Maz Jobrani Oude Luxor Theater, Rotterdam

maandag 11 april 2016

Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft Parktheater, Eindhoven
Ali B - Je Suis Ali Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 12 april 2016

Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater 't Speelhuis, Helmond
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Maz Jobrani Meervaart, Amsterdam
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Agnietenhof, Tiel
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor Schouwburg Cuijk, Cuijk
Foto Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Goudse Schouwburg, Gouda
1
1

woensdag 13 april 2016

Martin Simek Posttheater, Arnhem
Hans Teeuwen Meervaart, Amsterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Hans Liberg - Jazz & Comedy Schouwburg Venray, Venray
Roué Verveer - Op het laatste moment Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater 't Speelhuis, Helmond
Hans Aarsman - Zelf weten Schouwburg Ogterop, Meppel
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
1
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Ali B - Je Suis Ali Theater de Spiegel, Zwolle
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Lenette van Dongen - Tegenwind Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Daniël Arends / Tim Fransen Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
André Manuel Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Theater De Omval, Diemen
20:30
Paul de Munnik - Nieuw Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 14 april 2016

Cameretten Finalistentournee Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Dok6, Panningen
Yora Rienstra - Drukt haar snor Dok6, Panningen
René van Meurs - Even Goede Vrienden Dok6, Panningen
Kirsten van Teijn - Heilloos Dok6, Panningen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Leids Cabaret Festival - finalistentour Fulcotheater, IJsselstein
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt Theater de Kom, Nieuwegein
Kasper van Kooten Theater de Griffioen, Amstelveen
Kommil Foo - Schoft Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Soundos - Geboren met ervaring Schouwburg Amphion, Doetinchem
Roué Verveer - Op het laatste moment Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Theater Hof 88, Almelo
Hans Aarsman - Zelf weten Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles Musis, Arnhem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Ali B - Je Suis Ali Theater De Kolk, Assen
Lebbis - De Paardenpoetser TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theaterhotel Almelo, Almelo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Parktheater, Eindhoven
Sara Kroos - Doorgefokt Wilminktheater, Enschede
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Schouwburg Venray, Venray
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Intouchables Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! De Maagd, Bergen op Zoom
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Johan Goossens - Daglicht Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen De Meerpaal, Dronten
20:30
Appels met Peren Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Bert Gabriels - Van mij mag het Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg

vrijdag 15 april 2016

Cameretten Finalistentournee Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop De Kattendans, Bergeijk
Yora Rienstra - Drukt haar snor De Kattendans, Bergeijk
Kirsten van Teijn - Heilloos De Kattendans, Bergeijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Theater Aan de Slinger, Houten
Pagina -301