Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Molenberg
Delfzijl
Posthuis Theater
Heerenveen
Theater de Kom
Nieuwegein
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Diligentia
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater PePijn
Den Haag
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Scala Helmond
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Arsenaal Theater
Vlissingen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Kruisboog
Tienen
Munttheater
Weert
De Maagd
Bergen op Zoom
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
20:00
Theater Achterom
Hilversum
C.C. Kortrijk
Kortrijk
Gryphus
Vierlingsbeek
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Lux
Nijmegen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater De Boerderij
Huizen
De Roma
Antwerpen
De Meenthe
Steenwijk
Wilminktheater
Enschede
C.C. De Wouwer
Ravels
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Bogaard
Sint-Truiden
Flint
Amersfoort
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater 't Pand
Gorinchem
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater De Leest
Waalwijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
De Stenge
Heinkenszand
De Meerpaal
Dronten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
Het Klooster
Nuenen
Theater de Spiegel
Zwolle
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
De Speeldoos
Vught
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater de Purmaryn
Purmerend
Diligentia
Den Haag
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Het Kruithuis
Groningen
Theater de Griffioen
Amstelveen
C.C. De Herbakker
Eeklo
C.C. 't Gasthoes
Horst
20:15
Ledeltheater
Oostburg
Figi Theater
Zeist
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Werftheater
Utrecht
Theater Walhalla
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Ter Dilft
Bornem
De Bres
Leeuwarden
20:30
Werftheater
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
De Oosterpoort
Groningen
Theater de Bussel
Oosterhout
Het Veur Theater
Leidschendam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Spant!
Bussum
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Oosterpoort
Groningen
Agnietenhof
Tiel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
20:15
`t Patronaat
Mierlo
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater de Spiegel
Zwolle
Diligentia
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Wesopa Weesp
Weesp
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
donderdag 28 maart 2013
Soundos - Er is geen plan B
Theater Zuidplein, Rotterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Schudden - We vieren het maar
De Harmonie, Leeuwarden
Ruben Nicolai - Little friday
De Meenthe, Steenwijk
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Molenberg, Delfzijl
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Posthuis Theater, Heerenveen
Pieter Derks - Van nature
Theater de Kom, Nieuwegein
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Niet Schieten! Vrouwen Willen Maar één Ding
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Diligentia, Den Haag
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Lennaert Maes
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Katinka Polderman
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bruers - Waar was ik?
Scala Helmond, Helmond
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Arsenaal Theater, Vlissingen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Kruisboog, Tienen
Jandino Asporaat - De Revue
Munttheater, Weert
Howard Komproe: LULverhalen
De Maagd, Bergen op Zoom
Henry van Loon - Electropis
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater Achterom, Hilversum
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Kortrijk, Kortrijk
Guido Weijers - V
Gryphus, Vierlingsbeek
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater Aan de Slinger, Houten
Enge Buren - Reuring
Lux, Nijmegen
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
De Grote Improvisatieshow
De Maaspoort, Venlo
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Carolien Borgers - Happy End
Theater De Boerderij, Huizen
Ashton Brothers - Treasures
De Roma, Antwerpen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
Alex Agnew - Interesting times
C.C. De Wouwer, Ravels
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
vrijdag 29 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Flint, Amersfoort
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Leidse Schouwburg, Leiden
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater Bouwkunde, Deventer
Soundos - Er is geen plan B
Theater 't Pand, Gorinchem
Silvester Zwaneveld - In de lift
Schouwburg de Lawei, Drachten
Schudden - We vieren het maar
Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater De Leest, Waalwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
De Stenge, Heinkenszand
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Meerpaal, Dronten
20:30
Micha Wertheim Voor Je Het Weet
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Het Klooster, Nuenen
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Lebbis - Het grijze gebied
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Karin Bruers - Waar was ik?
De Speeldoos, Vught
Karin Bloemen - Witte nar
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Het Kruithuis, Groningen
Howard Komproe: LULverhalen
Theater de Griffioen, Amstelveen
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. De Herbakker, Eeklo
Guido Weijers - V
C.C. 't Gasthoes, Horst
20:15
Freek de Jonge: Zonde
Ledeltheater, Oostburg
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Figi Theater, Zeist
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
De Ministers - Voor de mooiste...
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
De Hyena's - De Hyena's Comedy
Werftheater, Utrecht
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater Walhalla, Rotterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
C.C. Ter Dilft, Bornem
Arno van der Heyden - Zo.
De Bres, Leeuwarden
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
Werftheater, Utrecht
André Manuel - Bonzaai!!!
Wilminktheater, Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Acda en de Munnik - 't Heerst
Theater de Kampanje, Den Helder
zaterdag 30 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Purmaryn, Purmerend
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
De Oosterpoort, Groningen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Bussel, Oosterhout
Sabine Beens - Ça bien!
Het Veur Theater, Leidschendam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Spant!, Bussum
Richard Groenendijk - Alle dagen
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Prei met mij
De Oosterpoort, Groningen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Agnietenhof, Tiel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Max van den Burg - Schlemiel
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
`t Patronaat, Mierlo
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Lenette van Dongen - Roedel
Theater de Spiegel, Zwolle
Jandino Asporaat - De Revue
Diligentia, Den Haag
Henry van Loon - Electropis
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Wesopa Weesp, Weesp
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cinema Walburg, Hamont-Achel