CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -301
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 30 mrt
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
1
Spant!
Bussum
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
S.C.C. De Ruchte
Someren
Meervaart
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Het Veur Theater
Leidschendam
Diligentia
Den Haag
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
2
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
Cinema Walburg
Hamont-Achel
Agnietenhof
Tiel
zo 31 mrt
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
ma 01 apr
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. Den Herd
Bladel
di 02 apr
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater de Spiegel
Zwolle
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Posttheater
Arnhem
Parktheater
Eindhoven
De Meenthe
Steenwijk
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
wo 03 apr
Zaantheater
Zaandam
Wilminktheater
Enschede
Theaters Tilburg
Tilburg
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater De Veste
Delft
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
1
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Posttheater
Arnhem
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lindenberg Theater
Nijmegen
2
Het Kruithuis
Groningen
21:00
De Spieghel
Groningen
De Spieghel
Groningen
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
De Muze
Noordwijk
20:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
do 04 apr
Zaantheater
Zaandam
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Hof 88
Almelo
Theater Harderwijk
Harderwijk
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Storm
Winterswijk
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater de Beun
Heiloo
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Almere
Almere
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
S.C.C. Maldensteijn
Malden
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
Roepaen
Ottersum
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Podium `t Beest
Goes
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
Junushoff Theater
Wageningen
Het Klooster
Woerden
Fulcotheater
IJsselstein
DOK 6
Panningen

zaterdag 30 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Brabants Plat Theater de Hofnar, Valkenswaard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater de Griffioen, Amstelveen
Schudden - We vieren het maar Theater de Bussel, Oosterhout
Max van den Burg - Schlemiel Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Anuar - Vastberaden Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
1
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Spant!, Bussum
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ellen Dikker - Horten en stoten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding S.C.C. De Ruchte, Someren
Droog Brood - Dat wordt oorlog Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Sabine Beens - Ça bien! Het Veur Theater, Leidschendam
Foto Jandino Asporaat - De Revue
Jandino Asporaat - De Revue Diligentia, Den Haag
1
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj De Oosterpoort, Groningen
Nathalie Baartman - Prei met mij De Oosterpoort, Groningen
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
2
Enge Buren - Reuring De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Cinema Walburg, Hamont-Achel
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Agnietenhof, Tiel

zondag 31 maart 2013

Marc-Marie Huijbregts - Florissant Theater aan het Vrijthof, Maastricht

maandag 01 april 2013

Op Sterk Water - Alfa De Kleine Komedie, Amsterdam
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren C.C. Den Herd, Bladel

dinsdag 02 april 2013

Karin Bloemen - Witte nar Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding / tr Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Spiegel, Zwolle
20:30
Lennaert Maes Theater Bellevue, Amsterdam
Philippe Geubels Schouwburg Het Park, Hoorn
Guido Weijers - V Posttheater, Arnhem
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Parktheater, Eindhoven
Plien en Bianca - Heb je hun weer De Meenthe, Steenwijk
Henry van Loon - Electropis De Maaspoort, Venlo
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Kleine Komedie, Amsterdam

woensdag 03 april 2013

Karin Bloemen - Witte nar Zaantheater, Zaandam
Youp van 't Hek - Wigwam Wilminktheater, Enschede
Acda en de Munnik - 't Heerst Theaters Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding t Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Jandino Asporaat - De Revue Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater De Veste, Delft
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Lampegiet, Veenendaal
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Lennaert Maes Theater Bellevue, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Max van den Burg - Schlemiel Schouwburg Venray, Venray
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Cuijk, Cuijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
1
Ashton Brothers - Treasures Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Guido Weijers - V Posttheater, Arnhem
Ruben Nicolai - Little friday Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Foto Dolf Jansen - Topvorm
Dolf Jansen - Topvorm Lindenberg Theater, Nijmegen
2
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Het Kruithuis, Groningen
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Spieghel, Groningen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Muze, Noordwijk
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Schudden - We vieren het maar Agora Theater Lelystad, Lelystad

donderdag 04 april 2013

Karin Bloemen - Witte nar Zaantheater, Zaandam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pieter Derks - Van nature Theater Hof 88, Almelo
Ruben Nicolai - Little friday Theater Harderwijk, Harderwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Lebbis - Het grijze gebied Theater De Willem, Papendrecht
Silvester Zwaneveld - In de lift Theater De Storm, Winterswijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Theater De Lampegiet, Veenendaal
Henry van Loon - Electropis Theater de Griffioen, Amstelveen
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Blauwe Kei, Veghel
Lenette van Dongen - Roedel Theater de Beun, Heiloo
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Jeroen Leenders - Geen idee Theater Bellevue, Amsterdam
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater aan de Schie, Schiedam
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Schouwburg Venray, Venray
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Schouwburg Almere, Almere
Plien en Bianca - Heb je hun weer Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort S.C.C. Maldensteijn, Malden
Leon van der Zanden - Rebel S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Freek de Jonge: Zonde Roepaen, Ottersum
Ashton Brothers - Treasures Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Vreeswijk & De Andersons Podium `t Beest, Goes
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Lindenberg Theater, Nijmegen
Schudden - We vieren het maar Junushoff Theater, Wageningen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Het Klooster, Woerden
Ellen Dikker - Horten en stoten Fulcotheater, IJsselstein
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj DOK 6, Panningen
Pagina -301