Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Podium Reimerswaal
Rilland
De Kattendans
Bergeijk
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater De Omval
Diemen
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Cpunt Theater
Hoofddorp
Dorpstheater Wormer
Wormer
Koningshof
Maassluis
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
20:30
Theater De Molen
Beuningen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater de Beun
Heiloo
Arsenaal Theater
Vlissingen
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater de Spiegel
Zwolle
Leidse Schouwburg
Leiden
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
De Maaspoort
Venlo
Theater Peeriscoop
Gorinchem
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
DeLaMar
Amsterdam
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Wilminktheater
Enschede
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Posttheater
Arnhem
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
Zaantheater
Zaandam
Het Evertshuis
Bodegraven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater de Speeldoos
Baarn
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
DeLaMar
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Muzeval
Emmen
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater PePijn
Den Haag
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Parktheater
Eindhoven
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. De Herbakker
Eeklo
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
De Oosterpoort
Groningen
Theater 't Pand
Gorinchem
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
De Muze
Noordwijk
De Bogaard
Sint-Truiden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Muze
Noordwijk
zaterdag 23 maart 2013
Katinka Polderman
Podium Reimerswaal, Rilland
Karin Bruers - Waar was ik?
De Kattendans, Bergeijk
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fidei et Arti, Oudenbosch
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Bussel, Oosterhout
Jeroen Leenders - Geen idee
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Henry van Loon - Electropis
Theater De Omval, Diemen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole
Meervaart, Amsterdam
Enge Buren - Reuring
Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten
Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Schaffelaartheater, Barneveld
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Cpunt Theater, Hoofddorp
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Dorpstheater Wormer, Wormer
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Koningshof, Maassluis
Carolien Borgers - Happy End
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater De Molen, Beuningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Anuar - Vastberaden
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
André Manuel - Bonzaai!!!
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Acda en de Munnik - 't Heerst
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
zondag 24 maart 2013
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Heerschop
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater de Beun, Heiloo
Max van den Burg - Schlemiel
Arsenaal Theater, Vlissingen
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Musis, Arnhem
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
Theater De Winsinghhof, Roden
De Ministers - Voor de mooiste
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
15:00
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
maandag 25 maart 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 26 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Silvester Zwaneveld - In de lift
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Leidse Schouwburg, Leiden
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:30
Lennaert Maes
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Maaspoort, Venlo
Guido Weijers - V
Theater Peeriscoop, Gorinchem
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Acda en de Munnik - 't Heerst
Wilminktheater, Enschede
woensdag 27 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
Posttheater, Arnhem
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Posthuis Theater, Heerenveen
Schudden - We vieren het maar
Zaantheater, Zaandam
Sabine Beens - Ça bien!
Het Evertshuis, Bodegraven
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Speeldoos, Baarn
Poolvogel - Poolvogel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Spiegel, Zwolle
Philippe Geubels
DeLaMar, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater De Veste, Delft
20:30
Open Podium
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Op Sterk Water - Alfa
Theater De Muzeval, Emmen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Fulcotheater, IJsselstein
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk?
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Leon van der Zanden - Rebel
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bruers - Waar was ik?
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Karin Bloemen - Witte nar
Parktheater, Eindhoven
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee
C.C. De Herbakker, Eeklo
Jandino Asporaat - De Revue
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Henry van Loon - Electropis
Schouwburg Almere, Almere
Hans Liberg - Ick Hans Liberg
De Oosterpoort, Groningen
Guido Weijers - V
Theater 't Pand, Gorinchem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniël Arends - De zachte heelmeester
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Schouwburg De Kring, Roosendaal
André Manuel - Bonzaai!!!
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Alex Agnew - Interesting times
C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Acda en de Munnik - 't Heerst
Cpunt Theater, Hoofddorp
donderdag 28 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Yora Rienstra - We maken er wat van
De Muze, Noordwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
De Bogaard, Sint-Truiden
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Muze, Noordwijk