Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theaterhotel Almelo
Almelo
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:15
Munttheater
Weert
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Sneek
Sneek
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:15
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Hulst Cultureel
Hulst
Theater Aan de Slinger
Houten
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
De Kleine Willem
Enschede
20:00
ATLAS Theater
Emmen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Perron-3
Rosmalen
20:00
Theater de Bussel
Oosterhout
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
20:15
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
De Smeltkroes
Maarheeze
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Schouwburg Het Park
Hoorn
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Kulturhus Holten
Holten
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Theater Concordia
Haastrecht
20:00
De Reggehof
Goor
20:00
C.C. De Werft
Geel
ATLAS Theater
Emmen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Rietveld Theater
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Posttheater
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Het Trefpunt
Warmond
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Markant Uden
Uden
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:00
Luctor et Emergo
Rilland
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
woensdag 08 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theaterhotel Almelo, Almelo
donderdag 09 maart 2017
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Munttheater, Weert
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
De Ploeg - Pilp Fuction
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Watskeburt?! - de musical
Markant Uden, Uden
20:15
George van Houts - Kom Plot
De Meenthe, Steenwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater Sneek, Sneek
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Simone van Klaveren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Martijn Hillenius - De man in bonus
Witte Theater, IJmuiden
Matroesjka - Brainwash
Hulst Cultureel, Hulst
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Willem, Enschede
20:00
Pieter Derks - Spot
ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater PePijn, Den Haag
Karin Bloemen - Volle Bloei
Theater De Veste, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
DeLaMar, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Hof 88, Almelo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
vrijdag 10 maart 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater De Leest, Waalwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Mini & Maxi
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater aan de Schie, Schiedam
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater Zuidplein, Rotterdam
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Perron-3, Rosmalen
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Kommil Foo - Schoft
De Smeltkroes, Maarheeze
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Het Park, Hoorn
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Appels met Peren - Niet kiezen, maar delen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Cpunt Theater, Hoofddorp
René van Meurs - Even goede vrienden
Kulturhus Holten, Holten
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kirsten van Teijn - Zalf
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Concordia, Haastrecht
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
De Reggehof, Goor
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Werft, Geel
Watskeburt?! - de musical
ATLAS Theater, Emmen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Rietveld Theater, Delft
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Arnout van den Bossche - Burn-Out voor Beginners
C.C. Den Herd, Bladel
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
George van Houts - Kom Plot
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Sanne Wallis de Vries - Gut
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Posttheater, Arnhem
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Meervaart, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
De Kleine Komedie, Amsterdam
Cameretten - Finalistentournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Henry van Loon - Sleutelmoment
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zaterdag 11 maart 2017
20:15
De Ploeg - Pilp Fuction
Figi Theater, Zeist
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Trefpunt, Warmond
Kommil Foo - Schoft
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind
Markant Uden, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Agnietenhof, Tiel
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Meenthe, Steenwijk
Pieter Derks - Spot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:00
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Luctor et Emergo, Rilland
20:15
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Matroesjka - Brainwash
Theater de Bussel, Oosterhout