CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -303
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 05 feb
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater Sneek
Sneek
Theater De Musketon
Utrecht
Theater De Musketon
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Cirkel
Heemskerk
Theater de Kampanje
Den Helder
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Kolk
Assen
Theater aan de Schie
Schiedam
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:00
Koningshof
Maassluis
1
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
De Muze
Noordwijk
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Martiniplaza
Groningen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
za 06 feb
Theater Ludens
Voorburg
Schouwburg Lochem
Lochem
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
Goudse Schouwburg
Gouda
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Musis
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Sneek
Sneek
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Musis
Arnhem
20:00
Theater De Kolk
Assen
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
BREStheater
Brielle
zo 07 feb
De Muze
Noordwijk
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
ma 08 feb
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Concordia
Enschede
di 09 feb
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Zaantheater
Zaandam
Fulcotheater
IJsselstein
Orpheus
Apeldoorn
Theater De Muzeval
Emmen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Toneelschuur
Haarlem
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
wo 10 feb
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Theater Bouwkunde
Deventer
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
do 11 feb
Diligentia
Den Haag
C.C. Mechelen
Mechelen
Junushoff Theater
Wageningen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Theater De Willem
Papendrecht
Theater de Kampanje
Den Helder

vrijdag 05 februari 2016

Cabarestafette Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Trio Giphart / Chabot Theater Sneek, Sneek
Soundos - Geboren met ervaring Theater De Musketon, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens Theater De Musketon, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Wilminktheater, Enschede
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater de Purmaryn, Purmerend
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Cirkel, Heemskerk
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater de Kampanje, Den Helder
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater De Kolk, Assen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater aan de Schie, Schiedam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Parktheater, Eindhoven
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:00
Daniël Arends Koningshof, Maassluis
1
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Diligentia, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Figi Theater, Zeist
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk De Muze, Noordwijk
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor Fulcotheater, IJsselstein
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Martiniplaza, Groningen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel Wesopa Weesp, Weesp

zaterdag 06 februari 2016

Alex Roeka - Voort! Theater Ludens, Voorburg
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen Schouwburg Lochem, Lochem
Johan Goossens - Daglicht Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
Ton Kas - JABROER Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Agora Theater Lelystad, Lelystad
Trio Giphart / Chabot Musis, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Roué Verveer - Op het laatste moment C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ashton Brothers - Enfants Terribles Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ali B - Je Suis Ali De Kleine Komedie, Amsterdam
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Schouwburg de Lawei, Drachten
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Sneek, Sneek
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Musis, Arnhem
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater De Kolk, Assen
20:00
Appels met Peren Schouwburg Lochem, Lochem
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Zaantheater, Zaandam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden Theater De Veste, Delft
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Figi Theater, Zeist
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg Het Klooster, Woerden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op M-Lab, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Posttheater, Arnhem
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw DeLaMar, Amsterdam
20:30
André Manuel BREStheater, Brielle

zondag 07 februari 2016

Vet Kindercabaret - Vetter dan VET De Muze, Noordwijk
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak Theater De Winsinghhof, Roden
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw DeLaMar, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Kom, Nieuwegein

maandag 08 februari 2016

Jasper van Kuijk - Onder de streep Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Martin Simek Theater Concordia, Enschede

dinsdag 09 februari 2016

Ton Kas - JABROER Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten Fulcotheater, IJsselstein
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Orpheus, Apeldoorn
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater De Muzeval, Emmen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Toneelschuur, Haarlem
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Isala Theater, Capelle aan den IJssel

woensdag 10 februari 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Zaantheater, Zaandam
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater Bouwkunde, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Ali B - Je Suis Ali Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Posttheater, Arnhem
20:00
Daniël Arends Meervaart, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Zaantheater, Zaandam
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly De Meerpaal, Dronten
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Schouwburg Amstelveen, Amstelveen

donderdag 11 februari 2016

Johan Goossens - Daglicht Diligentia, Den Haag
Hans Liberg - Jazz & Comedy C.C. Mechelen, Mechelen
Kasper van Kooten Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater De Willem, Papendrecht
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Theater de Kampanje, Den Helder
Pagina -303