CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -303
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 23 mrt
Koningshof
Maassluis
Dorpstheater Wormer
Wormer
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schaffelaartheater
Barneveld
Theater Bellevue
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
20:30
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Bussel
Oosterhout
Fidei et Arti
Oudenbosch
De Kattendans
Bergeijk
Podium Reimerswaal
Rilland
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Werftheater
Utrecht
Musis
Arnhem
20:15
De Eendracht
Gemert
Theater De Winsinghhof
Roden
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater 4en1
Breukelen
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Hofnar
Valkenswaard
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Chassé Theater
Breda
CK Theater
Roermond
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Kennemer Theater
Beverwijk
Agora Theater Druten
Druten
zo 24 mrt
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Posthuis Theater
Heerenveen
20:00
Theater De Winsinghhof
Roden
Musis
Arnhem
Arsenaal Theater
Vlissingen
Theater de Beun
Heiloo
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
ma 25 mrt
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
di 26 mrt
Wilminktheater
Enschede
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
De Kleine Komedie
Amsterdam
1
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Theater Peeriscoop
Gorinchem
De Maaspoort
Venlo
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C.C. Het Bolwerk
Vilvoorde
wo 27 mrt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
De Kleine Komedie
Amsterdam
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater 't Pand
Gorinchem
De Oosterpoort
Groningen
1
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
C.C. De Herbakker
Eeklo
Goudse Schouwburg
Gouda
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Theaters Tilburg
Tilburg
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
Theater De Veste
Delft
DeLaMar
Amsterdam
1
Theater de Spiegel
Zwolle
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Het Evertshuis
Bodegraven

zaterdag 23 maart 2013

Daniël Arends - De zachte heelmeester Koningshof, Maassluis
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Dorpstheater Wormer, Wormer
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schaffelaartheater, Barneveld
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Enge Buren - Reuring Posttheater, Arnhem
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Meervaart, Amsterdam
Eric Koller - Fire in the hole Meervaart, Amsterdam
Henry van Loon - Electropis Theater De Omval, Diemen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jan Rot - De grote Jan Rot show Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Jeroen Leenders - Geen idee Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Theater de Bussel, Oosterhout
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Fidei et Arti, Oudenbosch
Karin Bruers - Waar was ik? De Kattendans, Bergeijk
Katinka Polderman Podium Reimerswaal, Rilland
Lenette van Dongen - Roedel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Leon van der Zanden - Rebel Werftheater, Utrecht
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Musis, Arnhem
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Eendracht, Gemert
Max van den Burg - Schlemiel Theater De Winsinghhof, Roden
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Schouwburg Amphion, Doetinchem
Nathalie Baartman - Prei met mij Deventer Schouwburg, Deventer
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater 4en1, Breukelen
Op Sterk Water - Alfa C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater de Hofnar, Valkenswaard
Pieter Derks - Van nature TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Zaantheater, Zaandam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg Ogterop, Meppel
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Schudden - We vieren het maar Chassé Theater, Breda
Silvester Zwaneveld - In de lift CK Theater, Roermond
Soundos - Er is geen plan B Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Kennemer Theater, Beverwijk
Yora Rienstra - We maken er wat van Agora Theater Druten, Druten

zondag 24 maart 2013

15:00
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
De Ministers - Voor de mooiste Posthuis Theater, Heerenveen
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring Theater De Winsinghhof, Roden
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Musis, Arnhem
Max van den Burg - Schlemiel Arsenaal Theater, Vlissingen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater de Beun, Heiloo
20:15
Peter Heerschop Theater de Hofnar, Valkenswaard
Richard Groenendijk - Alle dagen De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

maandag 25 maart 2013

20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam
Richard Groenendijk - Alle dagen De Kleine Komedie, Amsterdam

dinsdag 26 maart 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Wilminktheater, Enschede
Alex Agnew - Interesting times C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures Agora Theater Lelystad, Lelystad
Foto Daniël Arends - De zachte heelmeester
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
1
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Guido Weijers - V Theater Peeriscoop, Gorinchem
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Maaspoort, Venlo
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar Parktheater, Eindhoven
20:30
Lennaert Maes Theater PePijn, Den Haag
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Blauwe Kei, Veghel
Peter Heerschop - Gelukzoekers Leidse Schouwburg, Leiden
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
Silvester Zwaneveld - In de lift Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Oude Luxor Theater, Rotterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het Bolwerk, Vilvoorde

woensdag 27 maart 2013

Acda en de Munnik - 't Heerst Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Alex Agnew - Interesting times C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
André Manuel - Bonzaai!!! Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Ashton Brothers - Treasures Schouwburg De Kring, Roosendaal
Daniël Arends - De zachte heelmeester De Kleine Komedie, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Guido Weijers - V Theater 't Pand, Gorinchem
Foto Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg De Oosterpoort, Groningen
1
Henry van Loon - Electropis Schouwburg Almere, Almere
Jandino Asporaat - De Revue Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jeroen Leenders - Geen idee C.C. De Herbakker, Eeklo
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Goudse Schouwburg, Gouda
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Karin Bloemen - Witte nar Parktheater, Eindhoven
Karin Bruers - Waar was ik? Theaters Tilburg, Tilburg
Leon van der Zanden - Rebel Theater PePijn, Den Haag
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Blauwe Kei, Veghel
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg De Kring, Roosendaal
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Fulcotheater, IJsselstein
Op Sterk Water - Alfa Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Open Podium Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater De Veste, Delft
Philippe Geubels DeLaMar, Amsterdam
1
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Spiegel, Zwolle
Poolvogel - Poolvogel Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Speeldoos, Baarn
Ruben Nicolai - Little friday Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sabine Beens - Ça bien! Het Evertshuis, Bodegraven
Pagina -303