Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Zaantheater
Zaandam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. Martien van Doorne
Deurne
Schouwburg Venray
Venray
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
De Klif
Nijmegen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Veste
Delft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater Achterom
Hilversum
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
De Klif
Nijmegen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
Musis
Arnhem
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
De Oosterpoort
Groningen
Theater Bouwkunde
Deventer
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Munttheater
Weert
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Theater 4en1
Breukelen
World Forum Theater
Den Haag
Werftheater
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Kampanje
Den Helder
Agora Theater Druten
Druten
Chassé Theater
Breda
C.C. Gildhof
Tielt
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Goudse Schouwburg
Gouda
Zaantheater
Zaandam
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Goudse Schouwburg
Gouda
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spant!
Bussum
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
Cpunt Theater
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Goudse Schouwburg
Gouda
Schuur
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Wilminktheater
Enschede
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Flint
Amersfoort
20:00
Beatrix Theater
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Oude Luxor Theater
Rotterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater aan de Schie
Schiedam
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater De Veste
Delft
De Kleine Komedie
Amsterdam
Fidei et Arti
Oudenbosch
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
vrijdag 10 mei 2013
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d
De Harmonie, Leeuwarden
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Guido Weijers - V
De Speeldoos, Vught
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Leon van der Zanden - Rebel
C.C. Martien van Doorne, Deurne
Lebbis - Het grijze gebied
Schouwburg Venray, Venray
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Flint, Amersfoort
Jandino Asporaat - De Revue
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
De Hyena's - De Hyena's Comedy
De Klif, Nijmegen
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
De Grote Improvisatieshow
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Roué Verveer - In zeer goede staat
Theater De Veste, Delft
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Achterom, Hilversum
20:30
De Coronas
Posttheater, Arnhem
20:30
Comedy Slam Finale
Victorie, Alkmaar
20:30
International Comedy
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Anne Jan Toonstra - De Hyena's
De Klif, Nijmegen
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Musis, Arnhem
21:00
Kim van Zeben - Het Syndroom van Zeben
Theater Walhalla, Rotterdam
zaterdag 11 mei 2013
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
De Oosterpoort, Groningen
Poolvogel - Poolvogel
Theater Bouwkunde, Deventer
Yora Rienstra - We maken er wat van
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Munttheater, Weert
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Karin Bruers - Waar was ik?
Parktheater, Eindhoven
Max van den Burg - Schlemiel
Theater 4en1, Breukelen
Tijl Beckand, Ruben van der Meer - De grote improv
World Forum Theater, Den Haag
Berry Lussenburg - Verwhard
Werftheater, Utrecht
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Schouwburg Het Park, Hoorn
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Theater de Kampanje, Den Helder
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Agora Theater Druten, Druten
Henry van Loon - Electropis
Chassé Theater, Breda
Han Solo - Han Solo bedankt!
C.C. Gildhof, Tielt
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Zaantheater, Zaandam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Lebbis - Het grijze gebied
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Schouwburg de Lawei, Drachten
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Ashton Brothers - Treasures
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Howard Komproe: LULverhalen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Paulien Cornelisse - Maar Ondertussen
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Comedy Night: De Hyena's: Ronald Smink + Gijs Nil
Effenaar, Eindhoven
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Koningshof, Maassluis
20:00
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Schudden
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Javier Guzman - Delirium II
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Comedy Explosion
Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Posttheater, Arnhem
zondag 12 mei 2013
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Goudse Schouwburg, Gouda
19:00
Daniël Arends / Jan Jaap van der Wal / Theo Maasse
Paradiso, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Spant!, Bussum
20:15
Richard Groenendijk - Alle Dagen / reprise
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
maandag 13 mei 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
dinsdag 14 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Yora Rienstra - We maken er wat van
Parktheater, Eindhoven
Pieter Derks - Van nature
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Schuur, Haarlem
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Henry van Loon - Electropis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Wilminktheater, Enschede
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Ashton Brothers - Treasures
Flint, Amersfoort
20:00
Delirium II
Beatrix Theater, Utrecht
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Orpheus, Apeldoorn
woensdag 15 mei 2013
Richard Groenendijk - Alle dagen
Orpheus, Apeldoorn
Acda en de Munnik - 't Heerst
Goudse Schouwburg, Gouda
Schudden - We vieren het maar
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Anuar - Vastberaden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Parktheater, Eindhoven
Henry van Loon - Electropis
Theater Zuidplein, Rotterdam
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
Kennemer Theater, Beverwijk
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Karin Bloemen - Witte nar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B.
Theater aan de Schie, Schiedam
Ruben Nicolai - Little friday
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Theater De Veste, Delft
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Guido Weijers - V
Fidei et Arti, Oudenbosch
Youp van 't Hek - Wigwam
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam