CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -304
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
wo 20 mrt
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
SuperMarkt
Den Haag
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
do 21 mrt
Schouwburg Theotorne
Dieren
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Flint
Amersfoort
Theater De Veste
Delft
C.C. De Herbakker
Eeklo
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Het Klooster
Nuenen
Porgy en Bess
Terneuzen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Wilminktheater
Enschede
De Meerpaal
Dronten
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
S.C.C. Maldensteijn
Malden
De Kleine Komedie
Amsterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
Kennemer Theater
Beverwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Amicitia Theater
Sneek
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Scala Helmond
Helmond
De Schakel
Gilze
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Meervaart
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
1
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
20:15
Zaantheater
Zaandam
1
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Podium `t Beest
Goes
20:30
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
vr 22 mrt
Theater De Storm
Winterswijk
De Smeltkroes
Maarheeze
Theater Bellevue
Amsterdam
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater De Lievekamp
Oss
De Poorterij
Zaltbommel
Podium Mozaiek
Amsterdam
C.C. De Herbakker
Eeklo
De Kattendans
Bergeijk
De Boodschap
Rijen
Het Klooster
Woerden
Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
BREStheater
Brielle
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. Casino
Houthalen-Helchteren
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Schouwburg Lochem
Lochem
De Kleine Komedie
Amsterdam
Kennemer Theater
Beverwijk
Amicitia Theater
Sneek
Posttheater
Arnhem
Flint
Amersfoort
Werftheater
Utrecht
C.C. Hasselt
Hasselt
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Theater Kulturhus
Borne
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Theater Concordia
Enschede
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 23 mrt
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Posttheater
Arnhem
Theater Bellevue
Amsterdam
Dorpstheater Wormer
Wormer

woensdag 20 maart 2013

Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Comedy Colors Night SuperMarkt, Den Haag
20:30
Camerettten - Finaletournee Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

donderdag 21 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Schouwburg Theotorne, Dieren
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater aan de Schie, Schiedam
Schudden - We vieren het maar Flint, Amersfoort
Pieter Derks - Van nature Theater De Veste, Delft
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik? Theater De Leest, Waalwijk
Max van den Burg - Schlemiel Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater Zuidplein, Rotterdam
Sabine Beens - Ça bien! Theater de Griffioen, Amstelveen
Carolien Borgers - Happy End Het Klooster, Nuenen
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Porgy en Bess, Terneuzen
Jan Rot - De grote Jan Rot show Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater Aan de Slinger, Houten
André Manuel - Bonzaai!!! Theater de Voorveghter, Hardenberg
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Wilminktheater, Enschede
Karin Bloemen - Witte nar De Meerpaal, Dronten
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Lenette van Dongen - Roedel S.C.C. Maldensteijn, Malden
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere De Kleine Komedie, Amsterdam
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Lindenberg Theater, Nijmegen
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Amicitia Theater, Sneek
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Silvester Zwaneveld - In de lift Scala Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Rebel De Schakel, Gilze
Lebbis - Het grijze gebied Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathalie Baartman - Prei met mij Meervaart, Amsterdam
Foto Jandino Asporaat - De Revue
Jandino Asporaat - De Revue De Muze, Noordwijk
1
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Chassé Theater, Breda
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Youp van 't Hek Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
20:15
De Grote Improvisatieshow Zaantheater, Zaandam
1
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ronald Smink Podium `t Beest, Goes
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Schouwburg de Meerse, Hoofddorp

vrijdag 22 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater De Storm, Winterswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen De Smeltkroes, Maarheeze
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Acda en de Munnik - 't Heerst TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater De Lievekamp, Oss
Schudden - We vieren het maar De Poorterij, Zaltbommel
Soundos - Er is geen plan B Podium Mozaiek, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Herbakker, Eeklo
Karin Bruers - Waar was ik? De Kattendans, Bergeijk
Sabine Beens - Ça bien! De Boodschap, Rijen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Het Klooster, Woerden
Jan Rot - De grote Jan Rot show Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Jochen Otten - Jochen Otten on ice BREStheater, Brielle
Op Sterk Water - Alfa Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
André Manuel - Bonzaai!!! Schouwburg De Kring, Roosendaal
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Diligentia, Den Haag
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times C.C. Casino, Houthalen-Helchteren
Lenette van Dongen - Roedel Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Droog Brood - Dat wordt oorlog Schouwburg Lochem, Lochem
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere De Kleine Komedie, Amsterdam
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Kennemer Theater, Beverwijk
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Amicitia Theater, Sneek
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Posttheater, Arnhem
Silvester Zwaneveld - In de lift Flint, Amersfoort
Leon van der Zanden - Rebel Werftheater, Utrecht
Youp van 't Hek - Wigwam C.C. Hasselt, Hasselt
Peter Heerschop - Gelukzoekers Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Nathalie Baartman - Prei met mij Theater Kulturhus, Borne
Jandino Asporaat - De Revue Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Het Kielzog, Hoogezand
20:00
De Grote Improvisatieshow Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Vrouw Holland - Brave meisjes komen in de hemel Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Jan van Besouw, Goirle
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Concordia, Enschede
20:30
Henry van Loon Electropis Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 23 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Enge Buren - Reuring Posttheater, Arnhem
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Dorpstheater Wormer, Wormer
Pagina -304