CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -304
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 26 mrt
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Hoftheater
Raalte
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Meervaart
Amsterdam
zo 27 mrt
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
di 29 mrt
C.C. Cultura
Nootdorp
1
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
wo 30 mrt
De Meenthe
Steenwijk
Theater de Speeldoos
Baarn
De Muze
Noordwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater Sneek
Sneek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Agnietenhof
Tiel
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
C.C. De Werf
Aalst
Parktheater
Eindhoven
Theater Zuidplein
Rotterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
do 31 mrt
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Flint
Amersfoort
Het Klooster
Nuenen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Flint
Amersfoort
Theater Sneek
Sneek
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Zwaneberg
Heist-op-den-Berg
Parktheater
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Chassé Theater
Breda
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:00
Posthuis Theater
Heerenveen
2
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Munttheater
Weert
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Steigercafé de Dock
Nijmegen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Taverne
Bergen
vr 01 apr
Betty Asfalt Complex
Amsterdam
1
2
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Diligentia
Den Haag
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
De Cammeleur
Dongen
Posttheater
Arnhem
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Carrousel
Ommen
Kennemer Theater
Beverwijk
Leidse Schouwburg
Leiden
Spant!
Bussum
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Purmaryn
Purmerend
Goudse Schouwburg
Gouda
C.C. Hasselt
Hasselt
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Posttheater
Arnhem
20:00
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
De Weijer
Boxmeer
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk

zaterdag 26 maart 2016

20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Hoftheater, Raalte
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
André Manuel Meervaart, Amsterdam

zondag 27 maart 2016

15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag Koninklijke Schouwburg, Den Haag

dinsdag 29 maart 2016

Foto Roué Verveer - Op het laatste moment
Roué Verveer - Op het laatste moment C.C. Cultura, Nootdorp
1
Hans Aarsman - Zelf weten Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sara Kroos - Doorgefokt Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Intouchables De Maaspoort, Venlo
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch

woensdag 30 maart 2016

Johan Goossens - Daglicht De Meenthe, Steenwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater de Speeldoos, Baarn
Roué Verveer - Op het laatste moment De Muze, Noordwijk
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST De Oosterpoort, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Aan de Slinger, Houten
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Sneek, Sneek
Nathalie Baartman - Louter Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Ali B - Je Suis Ali Agnietenhof, Tiel
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Lenette van Dongen - Tegenwind Theater de Spiegel, Zwolle
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. De Werf, Aalst
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parktheater, Eindhoven
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Zuidplein, Rotterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Chassé Theater, Breda
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Venray, Venray
20:00
Daniël Arends Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Doorgefokt Theater De Veste, Delft
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
Intouchables De Maaspoort, Venlo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Cameretten Finalistentournee Theater Bouwkunde, Deventer

donderdag 31 maart 2016

Aron Elstak - Met de moed der wanhoop Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd De Harmonie, Leeuwarden
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Flint, Amersfoort
Roué Verveer - Op het laatste moment Het Klooster, Nuenen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Jasper van Kuijk - Onder de streep Zaantheater, Zaandam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan Schouwburg De Kring, Roosendaal
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Flint, Amersfoort
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater Sneek, Sneek
Ashton Brothers - Enfants Terribles TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Zwaneberg, Heist-op-den-Berg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Parktheater, Eindhoven
Dolf Jansen - Hardverwarmend Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Deventer Schouwburg, Deventer
Sara Kroos - Doorgefokt Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Chassé Theater, Breda
20:00
Rob en Emiel - Da's sterk Wilminktheater, Enschede
20:00
Daniël Arends Posthuis Theater, Heerenveen
2
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Paul de Munnik - Nieuw Het Klooster, Woerden
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Munttheater, Weert
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Dave Thompson / Ria Lina Steigercafé de Dock, Nijmegen
20:30
Max van den Burg Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Badaboom Comedy Club Bergen Taverne, Bergen

vrijdag 01 april 2016

Foto Hans Teeuwen
Hans Teeuwen Betty Asfalt Complex, Amsterdam
1
2
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
De Partizanen - De Partizanen Diligentia, Den Haag
Paul de Munnik - Nieuw de Nieuwe Kerk, Zierikzee
Comedy Kitchen Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Herman in een bakje geitenkwark - 2 De Cammeleur, Dongen
Steven Goegebeur - De geknipte man Posttheater, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring Theater Zuidplein, Rotterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Carrousel, Ommen
Lankmoed - Onvergetelijk Kennemer Theater, Beverwijk
Hans Aarsman - Zelf weten Leidse Schouwburg, Leiden
Ashton Brothers - Enfants Terribles Spant!, Bussum
Ali B - Je Suis Ali De Molenberg, Delfzijl
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Theater de Purmaryn, Purmerend
Lenette van Dongen - Tegenwind Goudse Schouwburg, Gouda
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf C.C. Hasselt, Hasselt
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Agora Theater Lelystad, Lelystad
Dolf Jansen - Hardverwarmend Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Intouchables Parktheater, Eindhoven
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Piepschuim - Zo doen we dat hier Posttheater, Arnhem
20:00
Marjolein van Kooten & Bram Bakker - Geen paniek ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
Rob Scheepers - try-out De Weijer, Boxmeer
20:15
Cameretten Finalistentournee Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Pagina -304