Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
van Beresteyn
Veendam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:15
Het Musiater
Zevenaar
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:00
AFAS Live
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Omval
Diemen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Aan de Slinger
Houten
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:00
CulturA & Zo
Nootdorp
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Arto Theater
Schoonhoven
Scheldetheater
Terneuzen
Zaantheater
Zaandam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
JH Knipperlicht
Zulte
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
AFAS Live
Amsterdam
De Molenberg
Delfzijl
20:30
De Flux
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Werftheater
Utrecht
Theater Hof 88
Almelo
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:30
Werftheater
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Rietveld Theater
Delft
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Cpunt Theater
Hoofddorp
Fulcotheater
IJsselstein
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Flint
Amersfoort
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Chassé Theater
Breda
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Omval
Diemen
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Drommedaris
Enkhuizen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Fulcotheater
IJsselstein
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Hof in Salland
Raalte
20:00
De Singer
Rijkevorsel
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Weverij
Zierikzee
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Kleine Komedie
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Schaffelaartheater
Barneveld
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim
Bilthoven
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Spant!
Bussum
Diligentia
Den Haag
De Meerpaal
Dronten
vrijdag 24 februari 2017
20:00
Jandino Asporaat - Keihard
van Beresteyn, Veendam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Het Musiater, Zevenaar
zaterdag 25 februari 2017
René van Meurs - Even goede vrienden
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Posttheater, Arnhem
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Spant!, Bussum
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater De Veste, Delft
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Kampanje, Den Helder
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater De Omval, Diemen
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Aan de Slinger, Houten
Karin Bloemen - Volle Bloei
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
CulturA & Zo, Nootdorp
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Matroesjka - Brainwash
Arto Theater, Schoonhoven
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Scheldetheater, Terneuzen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Zaantheater, Zaandam
Martijn Koning - Koning van de Lach
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Watskeburt?! - de musical
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
William Boeva - Reset
JH Knipperlicht, Zulte
zondag 26 februari 2017
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Teeuwen - Echte Rancune
AFAS Live, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
De Molenberg, Delfzijl
20:30
Fabian Franciscus / Arie Koomen - Keihard Lachen
De Flux, Zaandam
maandag 27 februari 2017
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
dinsdag 28 februari 2017
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater Hof 88, Almelo
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Kleine Komedie, Amsterdam
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Matroesjka - Brainwash
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Werftheater, Utrecht
woensdag 01 maart 2017
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posttheater, Arnhem
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rietveld Theater, Delft
Karin Bloemen - Volle Bloei
Diligentia, Den Haag
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Rayen Panday - Niet Verder Vertellen
Cpunt Theater, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Fulcotheater, IJsselstein
Daniël Arends - De Afterparty
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
donderdag 02 maart 2017
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Flint, Amersfoort
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Chassé Theater, Breda
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
André Manuel - De Onzen
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
George van Houts - Kom Plot
Theater De Omval, Diemen
Jochen Otten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Matroesjka - Brainwash
Drommedaris, Enkhuizen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Fulcotheater, IJsselstein
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Hof in Salland, Raalte
20:00
William Boeva - Reset
De Singer, Rijkevorsel
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Philippe Geubels
Zaantheater, Zaandam
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
De Weverij, Zierikzee
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Spiegel, Zwolle
vrijdag 03 maart 2017
Daniël Arends - De Afterparty
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Diederik van Vleuten
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Sanne Wallis de Vries - Gut
De Kleine Komedie, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Posttheater, Arnhem
20:00
Soundos - Geboren met ervaring
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Sjaak Bral - De Moord op Blonde Dolly
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Schaffelaartheater, Barneveld
Matroesjka - Brainwash
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Kennemer Theater, Beverwijk
George van Houts - Kom Plot
Kunstenhuis De Bilt * Theater het Lichtruim, Bilthoven
20:30
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Watskeburt?! - de musical
Spant!, Bussum
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Diligentia, Den Haag
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Meerpaal, Dronten