CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -305
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 15 mrt
20:15
Markant Uden
Uden
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
21:00
SplotsZ
Roelofarendsveen
za 16 mrt
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Overasselt Theater
Overasselt
Klif 12
Den Hoorn
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Spant!
Bussum
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Het Perron, Ieper
Ieper
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater de Spiegel
Zwolle
Posthuis Theater
Heerenveen
De Meiboom
Krabbendijke
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
C.C. Het Hoekhuis
Leusden
Theater Zuidplein
Rotterdam
Theater Hofpoort
Coevorden
C.C. De Plomblom
Ninove
Agnietenhof
Tiel
1
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
C.C. De kollebloem
Puurs
Het Dorpshuis
Nigtevecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
1
De Kleine Komedie
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Goudse Schouwburg
Gouda
De Poorterij
Zaltbommel
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C.C. Cultura
Nootdorp
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
Flint
Amersfoort
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Stadshoftheater Vianen
Vianen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
zo 17 mrt
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Schouwburg Venray
Venray
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater De Molen
Beuningen
ma 18 mrt
Leidse Schouwburg
Leiden
Capitole
Gent
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
di 19 mrt
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
Theater Bellevue
Amsterdam
C.C. Strombeek
Grimbergen
De Maaspoort
Venlo
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Theater De Muzeval
Emmen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater De Omval
Diemen
20:30
DeLaMar
Amsterdam
wo 20 mrt
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. Strombeek
Grimbergen
Posttheater
Arnhem
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
C.C. Breughelzaal
Bree
Het Musiater
Zevenaar
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater de Beun
Heiloo
Chassé Theater
Breda
De Oosterpoort
Groningen
Stadsschouwburg Brugge
Brugge
Theater aan de Schie
Schiedam
Parktheater
Eindhoven
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam

vrijdag 15 maart 2013

20:15
De Grote Improvisatieshow Markant Uden, Uden
20:15
Jeroen van Merwijk - De vleesgeworden bescheidenhe Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:15
Karin Bruers Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam
21:00
Rayen Panday - drie keer Rayen SplotsZ, Roelofarendsveen

zaterdag 16 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Enge Buren - Reuring Overasselt Theater, Overasselt
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Klif 12, Den Hoorn
Stefan Pop - Mijn blauwe periode TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Acda en de Munnik - 't Heerst Spant!, Bussum
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Schudden - We vieren het maar Schouwburg Amphion, Doetinchem
Soundos - Er is geen plan B Theater PePijn, Den Haag
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Het Perron, Ieper, Ieper
Karin Bruers - Waar was ik? C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Max van den Burg - Schlemiel Theater de Spiegel, Zwolle
Carolien Borgers - Happy End Posthuis Theater, Heerenveen
Mylene d'Anjou - /Hufterproof De Meiboom, Krabbendijke
Jan Rot - De grote Jan Rot show Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding C.C. Het Hoekhuis, Leusden
André Manuel - Bonzaai!!! Theater Zuidplein, Rotterdam
Henry van Loon - Electropis Theater Hofpoort, Coevorden
Han Solo - Han Solo bedankt! C.C. De Plomblom, Ninove
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Agnietenhof, Tiel
1
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Alex Agnew - Interesting times C.C. De kollebloem, Puurs
Lenette van Dongen - Roedel Het Dorpshuis, Nigtevecht
Droog Brood - Dat wordt oorlog Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Venray, Venray
Foto Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Leidse Schouwburg, Leiden
1
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj De Kleine Komedie, Amsterdam
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Buiten Schot De Poorterij, Zaltbommel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Harry Glotzbach - Aandachtsgeil C.C. Cultura, Nootdorp
Nathalie Baartman - Prei met mij Het Veur Theater, Leidschendam
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater de Bussel, Oosterhout
Jandino Asporaat - De Revue Flint, Amersfoort
De Grote Improvisatieshow Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Stadshoftheater Vianen, Vianen
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York De Oosterpoort, Groningen
20:15
Sjaak Bral - HIER en NU Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam

zondag 17 maart 2013

Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Venray, Venray
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Leidse Schouwburg, Leiden
De Ministers - Voor de mooiste... Theater PePijn, Den Haag
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Molen, Beuningen

maandag 18 maart 2013

Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Leidse Schouwburg, Leiden
Youp van 't Hek - Wigwam Capitole, Gent
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht

dinsdag 19 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Strombeek, Grimbergen
Max van den Burg - Schlemiel De Maaspoort, Venlo
Ronald Goedemondt - De R van Ronald Theater de Stoep, Spijkenisse
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater De Muzeval, Emmen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Silvester Zwaneveld - In de lift Parktheater, Eindhoven
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Brugge, Brugge
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Dolf Jansen - Topvorm Theater De Omval, Diemen
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam

woensdag 20 maart 2013

Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ellen Dikker - Horten en stoten Theater Bellevue, Amsterdam
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Van nature Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Strombeek, Grimbergen
Carolien Borgers - Happy End Posttheater, Arnhem
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Anuar - Vastberaden C.C. Breughelzaal, Bree
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Musiater, Zevenaar
Op Sterk Water - Alfa Diligentia, Den Haag
André Manuel - Bonzaai!!! Goudse Schouwburg, Gouda
Jeroen Leenders - Geen idee Het Musiater, Zevenaar
Karin Bloemen - Witte nar Schouwburg Cuijk, Cuijk
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog De Meenthe, Steenwijk
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Kennemer Theater, Beverwijk
Ruben Nicolai - Little friday Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater de Beun, Heiloo
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Chassé Theater, Breda
Lebbis - Het grijze gebied De Oosterpoort, Groningen
Youp van 't Hek - Wigwam Stadsschouwburg Brugge, Brugge
Jandino Asporaat - De Revue Theater aan de Schie, Schiedam
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers Parktheater, Eindhoven
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
Pagina -305