CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -306
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
vr 08 mrt
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
za 09 mrt
Schaffelaartheater
Barneveld
Markant Uden
Uden
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Omval
Diemen
Theater `t Spieker
Eibergen
Theater De Leest
Waalwijk
Lindenberg Theater
Nijmegen
Jan van Besouw
Goirle
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
Fidei et Arti
Oudenbosch
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Bouwkunde
Deventer
Het Veur Theater
Leidschendam
Podium Boxtel
Boxtel
Theater Carrousel
Ommen
Parktheater
Eindhoven
De Reggehof
Goor
De Harmonie
Leeuwarden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater 't Pand
Gorinchem
Zaantheater
Zaandam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Wilminktheater
Enschede
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
zo 10 mrt
C.C. 't Gasthoes
Horst
Schouwburg Het Park
Hoorn
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
ma 11 mrt
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
di 12 mrt
Theater de Stoep
Spijkenisse
NatLab
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
Junushoff Theater
Wageningen
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater De Omval
Diemen
Theater De Veste
Delft
Chassé Theater
Breda
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
wo 13 mrt
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Parktheater
Eindhoven
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
De Cammeleur
Dongen
NatLab
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
1
C.C. Biekorf
Lebbeke
Fulcotheater
IJsselstein
Schouwburg de Lawei
Drachten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Cammeleur
Dongen
1
C.C. Den Herd
Bladel
Theater de Spiegel
Zwolle
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Philharmonie Haarlem
Haarlem
1
Theaters Tilburg
Tilburg
Goudse Schouwburg
Gouda
Markant Uden
Uden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Chassé Theater
Breda
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
do 14 mrt
Koningshof
Maassluis
Perron-3
Rosmalen

vrijdag 08 maart 2013

20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU De Oosterpoort, Groningen
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Camerettten - Finaletournee Theater Zuidplein, Rotterdam
20:15
De Grote Improvisatieshow Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater Walhalla, Rotterdam
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise) Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen

zaterdag 09 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schaffelaartheater, Barneveld
Enge Buren - Reuring Markant Uden, Uden
Ellen Dikker - Horten en stoten Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Stefan Pop - Mijn blauwe periode Theater De Omval, Diemen
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren Theater `t Spieker, Eibergen
Schudden - We vieren het maar Theater De Leest, Waalwijk
Soundos - Er is geen plan B Lindenberg Theater, Nijmegen
Pieter Derks - Van nature Jan van Besouw, Goirle
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik? C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
Berry Lussenburg - Verwhard Fidei et Arti, Oudenbosch
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Carolien Borgers - Happy End Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Mylene d'Anjou - /Hufterproof Theater Bouwkunde, Deventer
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Het Veur Theater, Leidschendam
Op Sterk Water - Alfa Podium Boxtel, Boxtel
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Theater Carrousel, Ommen
Henry van Loon - Electropis Parktheater, Eindhoven
Ronald Goedemondt - De R van Ronald De Reggehof, Goor
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig De Harmonie, Leeuwarden
Droog Brood - Dat wordt oorlog Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Het Park, Hoorn
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Theater de Speeldoos, Baarn
De Ministers - Voor de mooiste... Theater 't Pand, Gorinchem
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE Zaantheater, Zaandam
Piepschuim - In veel te strakke broeken Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Wilminktheater, Enschede
Peter Heerschop - Gelukzoekers Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester Agnietenhof, Tiel
20:00
ComedyHuis ComedyNight Iduna, Drachten
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers Effenaar, Eindhoven
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:00
Eric Koller - Fire in the hole Theater de Koornbeurs, Franeker
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
De Grote Improvisatieshow Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be Wadway Theaterkerk, Spanbroek

zondag 10 maart 2013

Carolien Borgers - Happy End C.C. 't Gasthoes, Horst
Marc-Marie Huijbregts - Florissant Schouwburg Het Park, Hoorn
15:30
Paul van Vliet Koninklijke Schouwburg, Den Haag

maandag 11 maart 2013

Max van den Burg - Schlemiel Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Schalm, Veldhoven
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring De Meenthe, Steenwijk

dinsdag 12 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Stoep, Spijkenisse
Leon van der Zanden - Rebel NatLab, Eindhoven
Schudden - We vieren het maar Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer Theater de Schalm, Veldhoven
André Manuel - Bonzaai!!! De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
Droog Brood - Dat wordt oorlog Junushoff Theater, Wageningen
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Theater De Omval, Diemen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Theater De Veste, Delft
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:30
Alleen DeLaMar, Amsterdam
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater PePijn, Den Haag

woensdag 13 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Enge Buren - Reuring Parktheater, Eindhoven
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Cammeleur, Dongen
Leon van der Zanden - Rebel NatLab, Eindhoven
Acda en de Munnik - 't Heerst Theater de Kom, Nieuwegein
Foto Schudden - We vieren het maar
Schudden - We vieren het maar Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
1
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. Biekorf, Lebbeke
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen Fulcotheater, IJsselstein
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Schouwburg de Lawei, Drachten
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Foto Henry van Loon - Electropis
Henry van Loon - Electropis De Cammeleur, Dongen
1
Ronald Goedemondt - De R van Ronald C.C. Den Herd, Bladel
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Theater de Spiegel, Zwolle
Karin Bloemen - Witte nar De Nieuwe Doelen, Gorinchem
Ashton Brothers - Treasures Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Orpheus, Apeldoorn
Foto Hans Liberg - Ick Hans Liberg
Hans Liberg - Ick Hans Liberg Philharmonie Haarlem, Haarlem
1
Ruben Nicolai - Little friday Theaters Tilburg, Tilburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Goudse Schouwburg, Gouda
Silvester Zwaneveld - In de lift Markant Uden, Uden
Peter Heerschop - Gelukzoekers Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Daniël Arends - De zachte heelmeester Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers De Meenthe, Steenwijk
20:00
Ashton Brothers Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat Diligentia, Den Haag
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam Chassé Theater, Breda
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Dolf Jansen - Topvorm Theater PePijn, Den Haag

donderdag 14 maart 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Koningshof, Maassluis
Enge Buren - Reuring Perron-3, Rosmalen
Pagina -306