Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater Concordia
Enschede
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Winsinghhof
Roden
20:30
Theater Walhalla
Rotterdam
20:15
Theater Zuidplein
Rotterdam
Tropentheater
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:00
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
C.C. De Voorste Vennen Drunen
Drunen
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
De Harmonie
Leeuwarden
De Reggehof
Goor
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:00
Effenaar
Eindhoven
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Iduna
Drachten
Jan van Besouw
Goirle
Lindenberg Theater
Nijmegen
Markant Uden
Uden
Parktheater
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
Podium Boxtel
Boxtel
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Theater 't Pand
Gorinchem
Theater aan Zee/ Dorphuis
Renesse
Theater Bouwkunde
Deventer
Theater Carrousel
Ommen
20:00
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Omval
Diemen
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater `t Spieker
Eibergen
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Wilminktheater
Enschede
Zaantheater
Zaandam
C.C. 't Gasthoes
Horst
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Schouwburg Het Park
Hoorn
Chassé Theater
Breda
20:00
De Meenthe
Steenwijk
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Chassé Theater
Breda
De Buren ('t Verborgen Theater)
Enschede
20:30
DeLaMar
Amsterdam
Junushoff Theater
Wageningen
NatLab
Eindhoven
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater De Omval
Diemen
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Biekorf
Lebbeke
C.C. Den Herd
Bladel
20:00
Chassé Theater
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Cammeleur
Dongen
De Cammeleur
Dongen
De Meenthe
Steenwijk
De Nieuwe Doelen
Gorinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Diligentia
Den Haag
Fulcotheater
IJsselstein
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Markant Uden
Uden
vrijdag 08 maart 2013
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Schaffelaartheater, Barneveld
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
De Grote Improvisatieshow
Schouwburg Cuijk, Cuijk
André Manuel - Bonzaai!!!
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Pieter Jouke Nou Wordt Die Mooi! (Reprise)
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Katinka Polderman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Nathalie Baartman - Prei met mij
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Acda en de Munnik - 't Heerst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sabine Beens - Ça bien!
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Jan Rot - De grote Jan Rot show
Theater Concordia, Enschede
Max van den Burg - Schlemiel
Theater de Bussel, Oosterhout
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater de Kampanje, Den Helder
Karin Bloemen - Witte nar
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
Theater De Lievekamp, Oss
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Theater De Winsinghhof, Roden
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater Walhalla, Rotterdam
20:15
Camerettten - Finaletournee
Theater Zuidplein, Rotterdam
Soundos - Er is geen plan B
Tropentheater, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Wilminktheater, Enschede
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 09 maart 2013
Daniël Arends - De zachte heelmeester
Agnietenhof, Tiel
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Karin Bruers - Waar was ik?
C.C. De Voorste Vennen Drunen, Drunen
20:15
De Grote Improvisatieshow
Cpunt Theater, Hoofddorp
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig
De Harmonie, Leeuwarden
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
De Reggehof, Goor
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:00
Comedy Night: Jeroen Bouwhuis + Vincent Geers
Effenaar, Eindhoven
Berry Lussenburg - Verwhard
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Goudse Schouwburg, Gouda
Piepschuim - In veel te strakke broeken
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Jochen Otten - Jochen Otten on ice
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
ComedyHuis ComedyNight
Iduna, Drachten
Pieter Derks - Van nature
Jan van Besouw, Goirle
Soundos - Er is geen plan B
Lindenberg Theater, Nijmegen
Enge Buren - Reuring
Markant Uden, Uden
Henry van Loon - Electropis
Parktheater, Eindhoven
Ellen Dikker - Horten en stoten
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Op Sterk Water - Alfa
Podium Boxtel, Boxtel
Carolien Borgers - Happy End
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Richard Groenendijk - Alle dagen
Schaffelaartheater, Barneveld
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
De Ministers - Voor de mooiste...
Theater 't Pand, Gorinchem
Dian Liesker - Ik blijf verdomme hier
Theater aan Zee/ Dorphuis, Renesse
Mylene d'Anjou - /Hufterproof
Theater Bouwkunde, Deventer
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding
Theater Carrousel, Ommen
20:00
Eric Koller - Fire in the hole
Theater de Koornbeurs, Franeker
Schudden - We vieren het maar
Theater De Leest, Waalwijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
Theater De Omval, Diemen
Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Theater de Spiegel, Zwolle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Peter Heerschop - Gelukzoekers
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Rob en Emiel - Geknipt en geschoren
Theater `t Spieker, Eibergen
20:30
Ilse Warringa & Niek Barendsen - Nest, Tafel en Be
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Wilminktheater, Enschede
Jetty Mathurin - ConsulTAANTE
Zaantheater, Zaandam
zondag 10 maart 2013
Carolien Borgers - Happy End
C.C. 't Gasthoes, Horst
15:30
Paul van Vliet
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Marc-Marie Huijbregts - Florissant
Schouwburg Het Park, Hoorn
maandag 11 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring
De Meenthe, Steenwijk
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Max van den Burg - Schlemiel
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
dinsdag 12 maart 2013
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
André Manuel - Bonzaai!!!
De Buren ('t Verborgen Theater), Enschede
20:30
Alleen
DeLaMar, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog
Junushoff Theater, Wageningen
Leon van der Zanden - Rebel
NatLab, Eindhoven
Brigitte Kaandorp - Bonbonniere
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Camerettten - Finaletournee
Theater Bellevue, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot
Theater De Omval, Diemen
Schudden - We vieren het maar
Theater de Purmaryn, Purmerend
Plien en Bianca - Heb je hun weer
Theater de Schalm, Veldhoven
Richard Groenendijk - Alle dagen
Theater de Stoep, Spijkenisse
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet
Theater De Veste, Delft
20:30
Dolf Jansen - Topvorm
Theater PePijn, Den Haag
woensdag 13 maart 2013
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk
C.C. Biekorf, Lebbeke
Ronald Goedemondt - De R van Ronald
C.C. Den Herd, Bladel
20:00
Youp van 't Hek - Wigwam
Chassé Theater, Breda
Richard Groenendijk - Alle dagen
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Stefan Pop - Mijn blauwe periode
De Cammeleur, Dongen
Henry van Loon - Electropis
De Cammeleur, Dongen
Nico Dijkshoorn, Ronald Giphart - Matennaaiers
De Meenthe, Steenwijk
Karin Bloemen - Witte nar
De Nieuwe Doelen, Gorinchem
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Roué Verveer - In zeer goede staat
Diligentia, Den Haag
Johan Goossens - Leer mij de mensen kennen
Fulcotheater, IJsselstein
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ashton Brothers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Ashton Brothers - Treasures
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Silvester Zwaneveld - In de lift
Markant Uden, Uden