CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Livestream Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -307
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 16 jan
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Diligentia
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
De Muze
Noordwijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Agnietenhof
Tiel
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Casino Beringen
Beringen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:15
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
zo 17 jan
Schouwburg Almere
Almere
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Diligentia
Den Haag
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Theater de Beun
Heiloo
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
ma 18 jan
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
di 19 jan
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
wo 20 jan
Theater de Purmaryn
Purmerend
1
Theater De Willem
Papendrecht
Theater Zuidplein
Rotterdam
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater PePijn
Den Haag
Theater De Boerderij
Huizen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater Zuidplein
Rotterdam
Wilminktheater
Enschede
Posttheater
Arnhem
Fulcotheater
IJsselstein
Theater De Leest
Waalwijk
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Meervaart
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
1
do 21 jan
Parktheater
Eindhoven
Theater De Kolk
Assen
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Het Kielzog
Hoogezand
Theater PePijn
Den Haag
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Leest
Waalwijk
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Theater De Lievekamp
Oss
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Fulcotheater
IJsselstein
Musis
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Theater De Klinker
Winschoten
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Theaters Tilburg
Tilburg
1
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
vr 22 jan
De Kattendans
Bergeijk
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Deventer Schouwburg
Deventer
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot

zaterdag 16 januari 2016

Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu Theater Walhalla, Rotterdam
Lebbis - De Paardenpoetser De Muze, Noordwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Kevin Hart Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Parktheater, Eindhoven
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Agnietenhof, Tiel
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater PePijn, Den Haag
20:15
Barrage Casino Beringen, Beringen
20:15
Cameretten Finalistentournee De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater 't Speelhuis, Helmond
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op TAQA Theater De Vest, Alkmaar

zondag 17 januari 2016

Dorine Wiersma Schouwburg Almere, Almere
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ali B - Je Suis Ali Diligentia, Den Haag
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg Theater de Beun, Heiloo
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:15
Barrage Theater de Stoep, Spijkenisse

maandag 18 januari 2016

Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Ali B - Je Suis Ali Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Flint, Amersfoort

dinsdag 19 januari 2016

Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lampegiet, Veenendaal
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Barrage Theater de Purmaryn, Purmerend

woensdag 20 januari 2016

Ton Kas - JABROER Theater de Purmaryn, Purmerend
1
Hans Liberg - Jazz & Comedy Theater De Willem, Papendrecht
Roué Verveer - Op het laatste moment Theater Zuidplein, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater PePijn, Den Haag
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen Theater De Boerderij, Huizen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lampegiet, Veenendaal
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Theater Zuidplein, Rotterdam
Ali B - Je Suis Ali Wilminktheater, Enschede
Omar Ahaddaf - Grenzeloos Posttheater, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig Meervaart, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Theater de Mythe, Goes
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Daniël Arends De Molenberg, Delfzijl
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Huub Stapel - MV² Zaantheater, Zaandam
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2 Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Cameretten Finalistentournee Lindenberg Theater, Nijmegen
1

donderdag 21 januari 2016

Hans Liberg - Jazz & Comedy Parktheater, Eindhoven
Dorine Wiersma Theater De Kolk, Assen
Roué Verveer - Op het laatste moment Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN! Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kapsalon - Kapsalon de Comedy DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep Theater PePijn, Den Haag
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan De Harmonie, Leeuwarden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek Theater De Leest, Waalwijk
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Mark van de Veerdonk - TOF Theater de Blauwe Kei, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles Theater De Lievekamp, Oss
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden Flora Theater Boskoop, Boskoop
Lenette van Dongen - Tegenwind Fulcotheater, IJsselstein
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf Musis, Arnhem
Lebbis - De Paardenpoetser Theater aan de Schie, Schiedam
Dolf Jansen - Hardverwarmend Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Daniël Arends Theater De Klinker, Winschoten
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise) Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Huub Stapel - MV² Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop Het Musiater, Zevenaar
20:15
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise) Theaters Tilburg, Tilburg
1
20:15
André Manuel Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Johan Goossens - Daglicht Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Alex Roeka - Voort! Theaters Tilburg, Tilburg
20:30
Carolien Borgers Parkstad Limburg Theaters, Heerlen

vrijdag 22 januari 2016

Alex Roeka - Voort! De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER Theater de Voorveghter, Hardenberg
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kasper van Kooten Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Leon van der Zanden - Supergewoon C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
Pagina -307