CABARETINFO CABARETAGENDA

Gratis Uitverkocht Leden die gaan Leden die willen
Zoeken in Cabaretagenda
 
reset
Pagina -307
DATUM
NAAM
PODIUM
PLAATS
INFO
za 27 apr
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Oude Luxor Theater
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
19:30
Theaters Tilburg
Tilburg
20:00
Posttheater
Arnhem
20:00
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:00
De hoogte
Winsum
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
MC Theater
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Theater De Kik
Elst
zo 28 apr
Klif 12
Den Hoorn
De Kleine Komedie
Amsterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Cafe de Overkant
Wageningen
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
di 30 apr
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
wo 01 mei
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. 't Aambeeld
Aartselaar
Fulcotheater
IJsselstein
Parktheater
Eindhoven
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
De Meulvliet
Tholen
Wilminktheater
Enschede
De Spieghel
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Oosterpoort
Groningen
1
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
21:00
De Spieghel
Groningen
do 02 mei
C.C. 't Vondel
Halle
Oude Luxor Theater
Rotterdam
1
Theater de Mythe
Goes
De Kleine Komedie
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
C.C. De Kruisboog
Tienen
Theater de Bussel
Oosterhout
Orpheus
Apeldoorn
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Schouwburg Almere
Almere
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Parktheater
Eindhoven
De Meiboom
Krabbendijke
Musis
Arnhem
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
1
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
vr 03 mei
C.C. 't Vondel
Halle
De Kattendans
Bergeijk
De Kleine Komedie
Amsterdam
C.C. De Kruisboog
Tienen
Chassé Theater
Breda
Theater PePijn
Den Haag
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Theater Dakota
Den Haag
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Flint
Amersfoort
Theater de Blauwe Kei
Veghel
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Schouwburg de Meerse
Hoofddorp
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Kennemer Theater
Beverwijk
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
1
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Comedy Theater in de Nes
Amsterdam
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Parktheater
Eindhoven
za 04 mei
Schouwburg De Kring
Roosendaal

zaterdag 27 april 2013

Thomas van Luyn - Thomas van Luyns smaakvol avondj Meervaart, Amsterdam
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Oude Luxor Theater, Rotterdam
Leon van der Zanden - Rebel S.C.C. De Ruchte, Someren
Nathalie Baartman - Prei met mij De Kleine Komedie, Amsterdam
Jandino Asporaat - De Revue Schouwburg de Lawei, Drachten
19:30
De Grote Improvisatieshow Theaters Tilburg, Tilburg
20:00
Paulien Cornelisse Posttheater, Arnhem
20:00
Comedy Explosion Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:00
Helle & Freek de Jonge: Spring De hoogte, Winsum
20:00
Wilfried de Jong & Ocobar - Non-stop New York Orpheus, Apeldoorn
20:15
Arie Koomen & Edo Brunner Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Anuar MC Theater, Amsterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Marjolijn van Kooten - Wanneer wordt het leuk? Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Camerettten - Finaletournee Theater De Kik, Elst

zondag 28 april 2013

Berry Lussenburg - Verwhard Klif 12, Den Hoorn
Jan Rot - De grote Jan Rot show De Kleine Komedie, Amsterdam
Droog Brood - Dat wordt oorlog Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Leon van der Zanden - Rebel De Kattendans, Bergeijk
20:00
Matt Price Cafe de Overkant, Wageningen
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Muziekcentrum Enschede, Enschede
20:30
Freek de Jonge: Zonde LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch

dinsdag 30 april 2013

Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Arenberg Schouwburg, Antwerpen

woensdag 01 mei 2013

Richard Groenendijk - Alle dagen Schouwburg Hengelo, Hengelo
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. 't Aambeeld, Aartselaar
Kees van Amstel - Jong, Hip, Fris en andere Gruwel Fulcotheater, IJsselstein
Anuar - Vastberaden Parktheater, Eindhoven
Niet Schieten! - Vrouwen willen maar één ding Flora Theater Boskoop, Boskoop
Ashton Brothers - Treasures Schaffelaartheater, Barneveld
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Guido Weijers - V De Meulvliet, Tholen
Jandino Asporaat - De Revue Wilminktheater, Enschede
De Hyena's - De Hyena's Comedy De Spieghel, Groningen
20:00
Sjaak Bral - HIER en NU Goudse Schouwburg, Gouda
Foto Freek de Jonge
Freek de Jonge De Oosterpoort, Groningen
1
20:30
Op Sterk Water Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
21:00
Anne Jan Toonstra - De Hyena's De Spieghel, Groningen

donderdag 02 mei 2013

Alex Agnew - Interesting times C.C. 't Vondel, Halle
Arie Koomen, Edo Brunner - E&A is toch voordeliger Oude Luxor Theater, Rotterdam
1
Richard Groenendijk - Alle dagen Theater de Mythe, Goes
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kleine Komedie, Amsterdam
Jeffrey Spalburg - Thuus Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Pieter Derks - Van nature Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Kruisboog, Tienen
Karin Bruers - Waar was ik? Theater de Bussel, Oosterhout
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Orpheus, Apeldoorn
Henry van Loon - Electropis Schouwburg Venray, Venray
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Schouwburg Almere, Almere
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Parktheater, Eindhoven
Guido Weijers - V De Meiboom, Krabbendijke
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Musis, Arnhem
Lebbis - Het grijze gebied Deventer Schouwburg, Deventer
Foto Youp van 't Hek - Wigwam
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan het Vrijthof, Maastricht
1
Jandino Asporaat - De Revue Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Mark van de Veerdonk - Weltebarsten Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Ruben Nicolai - Little friday Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Jeroen Leenders Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:00
Ronald Snijders - ONE MAN SHOW Theater Walhalla, Rotterdam

vrijdag 03 mei 2013

Alex Agnew - Interesting times C.C. 't Vondel, Halle
Dara Faïzi - Gevaarlijke gedachten De Kattendans, Bergeijk
Stefan Pop - Mijn blauwe periode De Kleine Komedie, Amsterdam
Wouter Deprez - Hier is wat ik denk C.C. De Kruisboog, Tienen
Karin Bruers - Waar was ik? Chassé Theater, Breda
Sabine Beens - Ça bien! Theater PePijn, Den Haag
Mylene d'Anjou - /Hufterproof C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Anuar - Vastberaden Theater Dakota, Den Haag
Jan Rot - De grote Jan Rot show Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Jochen Otten - Jochen Otten on ice Flint, Amersfoort
Op Sterk Water - Alfa Theater de Blauwe Kei, Veghel
Jeroen Leenders - Geen idee Flint, Amersfoort
Wim Helsen - Spijtig spijtig spijtig Goudse Schouwburg, Gouda
Murth Mossel - Gunstige ligging ten opzichte van d Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Droog Brood - Dat wordt oorlog Theater de Voorveghter, Hardenberg
Jochem Myjer - Even geduld A.U.B. Schouwburg de Meerse, Hoofddorp
Tineke Schouten - Moet niet gekker worden Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Diederik van Vleuten - Buiten Schot Kennemer Theater, Beverwijk
Guido Weijers - V Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor je het weet Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Lebbis - Het grijze gebied Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
1
Youp van 't Hek - Wigwam Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Ashton Brothers - Treasures Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Kristel Zweers - Puur Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Remko Vrijdag & Martine Sandifort Meervaart, Amsterdam
20:00
Rob Kamphues - Sterke verhalen De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
International Comedy Comedy Theater in de Nes, Amsterdam
20:30
Freek de Jonge: Zonde Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Rayen Panday - drie keer Rayen Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Sjaak Bral - HIER en NU Parktheater, Eindhoven

zaterdag 04 mei 2013

Karin Bruers - Waar was ik? Schouwburg De Kring, Roosendaal
Pagina -307