Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
De Muze
Noordwijk
Theater De Molen
Beuningen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parktheater
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Schouwburg Almere
Almere
14:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
15:00
Theater de Spiegel
Zwolle
19:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
De Molenberg
Delfzijl
20:00
Theater Bouwkunde
Deventer
Cpunt Theater
Hoofddorp
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Zaantheater
Zaandam
Theater PePijn
Den Haag
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
Fulcotheater
IJsselstein
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater De Leest
Waalwijk
Posttheater
Arnhem
Theater De Boerderij
Huizen
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Theater De Lievekamp
Oss
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
Parktheater
Eindhoven
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Flora Theater Boskoop
Boskoop
20:30
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Musis
Arnhem
20:15
Het Musiater
Zevenaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Flora Theater Boskoop
Boskoop
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Harmonie
Leeuwarden
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Lievekamp
Oss
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:00
De Kunstgreep
Oostzaan
20:00
Lindenberg Theater
Nijmegen
zaterdag 16 januari 2016
Kevin Hart
Ziggo Dome, Amsterdam
Lankmoed - Onvergetelijk
Theater de Kom, Nieuwegein
Lebbis - De Paardenpoetser
De Muze, Noordwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater De Molen, Beuningen
Murth Mossel - Voors en tegens
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Cpunt Theater, Hoofddorp
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parktheater, Eindhoven
Roué Verveer - Op het laatste moment
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Soundos - Geboren met ervaring
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Agnietenhof, Tiel
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Kennemer Theater, Beverwijk
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Schouwburg Ogterop, Meppel
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater Walhalla, Rotterdam
zondag 17 januari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Diligentia, Den Haag
20:15
Barrage
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dorine Wiersma
Schouwburg Almere, Almere
14:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
15:00
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Spiegel, Zwolle
19:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Het Postkantoor, Bovenkarspel
14:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Beun, Heiloo
maandag 18 januari 2016
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Goudse Schouwburg, Gouda
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
dinsdag 19 januari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Barrage
Theater de Purmaryn, Purmerend
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
woensdag 20 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Wilminktheater, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
De Molenberg, Delfzijl
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Bouwkunde, Deventer
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cpunt Theater, Hoofddorp
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Huub Stapel - MV²
Zaantheater, Zaandam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Meervaart, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Zuidplein, Rotterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater De Leest, Waalwijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Posttheater, Arnhem
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater De Boerderij, Huizen
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater de Bussel, Oosterhout
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Ton Kas - JABROER
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Mythe, Goes
donderdag 21 januari 2016
20:30
Alex Roeka - Voort!
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
André Manuel
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Carolien Borgers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Daniël Arends
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater de Griffioen, Amstelveen
Dorine Wiersma
Theater De Kolk, Assen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Leest, Waalwijk
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Parktheater, Eindhoven
20:15
Huub Stapel - MV²
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Muzeval, Emmen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Flora Theater Boskoop, Boskoop
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Leidse Schouwburg, Leiden
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Mark van de Veerdonk - TOF
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Musis, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Musiater, Zevenaar
Pieter Derks - Zo Goed Als Nieuw (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Flora Theater Boskoop, Boskoop
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
De Harmonie, Leeuwarden
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Bussel, Oosterhout
vrijdag 22 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
De Kattendans, Bergeijk
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Stoep, Spijkenisse
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Lievekamp, Oss
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Evertshuis, Bodegraven
20:00
Daniël Arends
De Kunstgreep, Oostzaan
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Lindenberg Theater, Nijmegen